Odpowiedz na ten temat

Fatalne zauroczenie-On jest Księdzem!!!!

• jojo 2005.01.13 [18:06]
    "Diabeł wszystkich ludzi kusi, a najbardziej Księży i Zakonnice" ................... rozmowy w toku usmiech.gif
  • Zobacz także: „Coming out” księdza z Poznania: „Jestem heteroseksualny”

• Z czarnym nickiem 2005.01.13 [18:11]
    Słodki ten pan w Rozmowach w Toku,prawda? smiech.gif
    A jesteście zazdrosne o swoich czarnych jak np.rozmawiają z innymi parafiankami? ( zwłaszcza ładnymi? )
    .....Nie ma to jak faceci w czerni.....
  • ULLA 2005.01.13 [18:34]
    zakonnica niezła musiała być usmiech.gifoczko.gif Zaraz zobaczymy co tam o Księżach będzie usmiech.gif
  • ULLA 2005.01.13 [19:13]
    Już po "Rozmowach..." cóż z wypowiedzi tych dwóch dziewczyn wynika, że romans z Księdzem nie prowadzi do niczego dobrego. No i że Ksiądz ma wiele kobiet - kochanek (mam nadzieję, że nie Tomek oczko.gifoczko.gif I potwierdza się to o czym często wspominałyśmy, że niektórzy mają kochanki, chcą mieć dzieci , ale NIGDY (nawet dla nich) nie wystąpią !!!!!Smutne.
    Ale facecik opowiadający o romansie z zakonnicą był bezbłędny i siostrzyczka z tego co mówił też wiedziała czego chce oczko.gifoczko.gif Życie w zakonie to jednak nie tylko modlitwy i pomoc bliźnim (właściwie ta zakonnica pomagała -hehehe!!!! ) Hmmmm jak tak żyją w zakonach to nasze życie jest strasznie nudne usmiech.gifusmiech.gif

A człowiek taki głupi i nieśmiały, nawet nie wie jak adres mailowy zdobyć, a inni ............. oczko.gif Oj trzeba to jakoś zmienić, taka spowiedź indywidualna to całkiem nie głupi pomysł usmiech.gif
  • ULLA 2005.01.13 [19:14]
    Już po "Rozmowach..." cóż z wypowiedzi tych dwóch dziewczyn wynika, że romans z Księdzem nie prowadzi do niczego dobrego. No i że Ksiądz ma wiele kobiet - kochanek (mam nadzieję, że nie Tomek oczko.gifoczko.gif I potwierdza się to o czym często wspominałyśmy, że niektórzy mają kochanki, chcą mieć dzieci , ale NIGDY (nawet dla nich) nie wystąpią !!!!!Smutne.
    Ale facecik opowiadający o romansie z zakonnicą był bezbłędny i siostrzyczka z tego co mówił też wiedziała czego chce oczko.gifoczko.gif Życie w zakonie to jednak nie tylko modlitwy i pomoc bliźnim (właściwie ta zakonnica pomagała -hehehe!!!! ) Hmmmm jak tak żyją w zakonach to nasze życie jest strasznie nudne usmiech.gifusmiech.gif

A człowiek taki głupi i nieśmiały, nawet nie wie jak adres mailowy zdobyć, a inni ............. oczko.gif Oj trzeba to jakoś zmienić, taka spowiedź indywidualna to całkiem nie głupi pomysł usmiech.gif
  • ULLA 2005.01.13 [19:32]
    Konspiracja , a gdzież Ty się dziś podziewasz, aerobik, czy może Kościół i jakieś czuwanie usmiech.gifusmiech.gif
  • najnowsza 2005.01.13 [21:19]
    Z zapartym tchem przeczytałam topik! Rewelacyjny! Ja należe do kościoła, w którym ksieza mogą miec rodziny. W mojej parafii jest młody, super przystojny ksiądz, który ma świetną żonę i dzieci. Przyjaźnie sie z nimi, widujemy sie bardzo często i wiem, jak ważna jest rodzina w życiu duchownego. Napewno i tak jest "wodzony na pokuszenie", ale ma żonę, którą kocha i wierzę, ze nigdy jej nie zdradzi. A facet jest cudo: przystojny, milutki, potrafi słuchac i pocieszyć, prawie ideał... Jak dobrze, że żona jest przy nim, i małoletnie parafianki czują trochę respektu, bo inaczej to pewnie chciały by zostać ministrantami!!! (hi,hi).
    Uczucie do zakonnika jest ciężkim doświadczeniem, ale wierzę, ze poradzicie sobie dziewczyny!!! Będę codziennie zagladać i patrzeć jak sytuacje cię rozwijają! Trzymajcie się!
  • zainteresowana223344 2005.01.14 [01:06]
    Masz rację "najnowsza" Księża powinni mieć rodziny, wtedy nie byłoby takiego zakłamania , że niby każdy Święty oczko.gif a te Małolaty i nie tylko na bokach...... , a tak wracałby do domu , a tam kochająca kobieta i dzieci usmiech.gif Może i w naszym Kościele kiedyś tak będzie???????Pozdrawiam Cię Paaa
  • internia 2005.01.14 [01:19]
    Ja też oglądałam "Rozmowy........" kurcze strasznie smutne było to co opowiadały te kobiety!!!! Chyba takie zauroczenie , pomimo tego , że jest jakiś tam niedosyt jest o wieleeeee lepsze usmiech.gifusmiech.gif

do boa usmiech.gif
    Widzisz jak ciężko jest wystąpić, a niektórzy mimo związków "poważnych" z kobietami , mimo podobno miłości , mówią, że to nie wchodzi w grę, że NIGDY nie wystąpią !!!!!! Ciekawe jak to się u Was potoczy, a może spróbuj poszukać sobie kogoś tylko dla siebie bez sutanny !!! Powodzenia usmiech.gif
  • facecik jeden taki 2005.01.14 [10:57]
    Hmmmm wysokie, niebieskookie, ambitne blondynki w niebieskich bluzeczkach usmiech.gifusmiech.gif Brzmi nieźle ............ Pozdrawiam i czekam na szczegóły usmiech.gif

Ci Księża to mają farta !!!!!!!!
  • internia 2005.01.14 [11:37]
    A propo świrowania to ja kiedyś też krążyłam w okolicach Kościoła, raz podczas Mszy musiałam przebiec z jednej części Kościoła na drugą, jak zobaczyłam, że mój "fatalny" tam zbiera na tacę usmiech.gif , i zdarzyło mi się również być oczywiście "przypadkiem" na osiedlu , na który chodził po kolędzie usmiech.gif Ojjj głupieje człowiek, głupieje , a może to było poprostu oswajanie uczucia usmiech.gif
  • ksiądz i gej 2005.01.14 [12:19]
    Ja znam Księdza , a właściwie jest ich dwóch poznali się właśnie w Seminarium , są razem (dzieli ich co prawda ok. 200 km ) bo każdy jest w innej Parafii , oczywiście i jeden i drugi został Księdzem oczko.gif Wszelkie pokusy związane z kobietami rzeczywiście ich nie interesują , bo przecież mają siebie usmiech.gif

Ale nie marty się Konspiracja Twój nie jest gejem, trochę optymizmu usmiech.gifusmiech.gif
  • ksiądz i gej 2005.01.14 [12:19]
    Ja znam Księdza , a właściwie jest ich dwóch poznali się właśnie w Seminarium , są razem (dzieli ich co prawda ok. 200 km ) bo każdy jest w innej Parafii , oczywiście i jeden i drugi został Księdzem oczko.gif Wszelkie pokusy związane z kobietami rzeczywiście ich nie interesują , bo przecież mają siebie usmiech.gif

Ale nie marty się Konspiracja Twój nie jest gejem, trochę optymizmu usmiech.gifusmiech.gif
  • Z czarnym nickiem 2005.01.14 [18:54]
    Och wy niebieskookie uwodzicielki usmiech.gif

Ja sie mogę też nieskromnie pochwalić pięknymi dużymi ciemnobrązowymi oczami z długimi rzęsami.I tymi oczami uwodzę mojego ks smiech.gif
  • Z czarnym nickiem 2005.01.14 [18:55]
    Och wy niebieskookie uwodzicielki usmiech.gif

Ja sie mogę też nieskromnie pochwalić pięknymi dużymi ciemnobrązowymi oczami z długimi rzęsami.I tymi oczami uwodzę mojego ks smiech.gif
  • internia 2005.01.14 [23:10]
    Oczy to podstawa , czasami wystarczy jedno spojrzenie i ............................... usmiech.gif Ja mam brązowe i spjrzeć też czasem potrafię zalotnie -hehehe!!!!! My wszystkie chyba to potrafimy , tylko Oni mniej lub bardziej na to reagują oczko.gifoczko.gif
  • facecik jeden taki 2005.01.14 [23:58]
    Oczy potrafią powiedzieć więcej niż słowa usmiech.gifoczko.gifoczko.gif
  • facecik jeden taki 2005.01.14 [23:58]
  • facecik jeden taki 2005.01.14 [23:59]
  • jojo 2005.01.15 [12:50]
    Dziewczyny gdzie jesteście??????????? A rozumiem weekand usmiech.gifusmiech.gif No to sobie wypoczywajcie u boku swoich facetów , marząc o swoich "facetach w czerni" usmiech.gif
  • Z czarnym nickiem 2005.01.15 [16:32]
    Jutro niedziela,hurraaa !!!!

Bo się stęskniłam już usmiech.gif

serduszko.gif dla facetów w czerni serduszko.gif

wódźmy ich na pokuszenie serduszko.gif

A do ciemnych oczu noszę biały golf usmiech.gif
  • nowa nowiutka 2005.01.16 [12:41]
    Siema usmiech.gif
    Dziś niedziela dzień święta, to moż napiszę kilka słów o moim wikarymoczko.gif W zasadzie jaki tam On mój (ale tam pięknie to brzmi) , wypatrzyła go moja koleżanka, zaciągnęła do Kościola żeby pokazać jakiego mamy przystojniaka, jak zobaczyłam to chyba przez 3 kolejne noce mi się śnił usmiech.gif A później zaczęło się latanie do Kościoła, długie szykowanie się przed każdą Mszą, niedziela nie była za dobrym dniem na Mszę, bo za dużo ludzi, ale za to w tygodniu ....usmiech.gif Jakiś czas miałam towarzyszkę tą moją koleżankę, ale jakieś 4 miesiące temu znalazła jak twierdzi swoją milość (nie w sutannie) i teraz temu nowemu poświęca swój czas usmiech.gif A ja głupia tak się zapatrzyłam na tego wikarego, że aż mam do niej żal, że mi Go pokazała i tak pięknie o Nim mówiła ....... Ona ma do tego zdrowe podejście, tzn. jest w Kościele zobaczy to dobrze, nie zobaczy też dobrze , a u mnie to przechodzi w jakąś obsesję..... właściwie wciąż siedzę i myślę o nim itd...... Jest to młody Ksiądz tylko taki raczej zamknięty (niestety nie uśmiecha się, nie macha, nie jest tak otwarty jak Tomek ULLI usmiech.gifusmiech.gif Ale właściwie się nie znamy, po kolędzie nie był u nas . po Kościele ciężko Go złapać, poza tym jak nawet złapię to co mam mu powiedzieć?????? Jest On u nas w Parafii od kwietnia i mam nadzieję, że zostanie na dłużej oczko.gifoczko.gif Pozdrawiam i oczywiście wieczorem Kościół usmiech.gif
  • internia 2005.01.16 [14:24]
    Oj dziś to będzie puściutko tu u nas , wszystkie pewnie po długim szykowaniu się ruszyly w stronę Kościoła (oswajać sew uczucie oczko.gifoczko.gif Ja dla odmiany idę popatrzę na Małysza i innych "latających" chłopaków oczko.gif Pozdrawiam
  • a 2005.01.16 [15:03]
    oj tam od razu wzdychaja na mszachjezyk.gif a o szykowaniu to tez nijak sie w zimnie wyszykowac, a bo kosciol duzy to nawet nie koniecznie musza nas zobaczyc nasze \"ofiary\", co innego latem
    ale pisze od rzeczy
    ja juz dzis po mszy ale nie po nawaleniu internetu,wiec teraz wylaczam droga siec tp! i zmykam sie uczyc
    a i w zw z ta \"naprawa\" dostaje maile od wszystkich tylko nie od ...,ale co tam plakac nie zamierzam, sobie odbijejezyk.gif
    pozdr
  • internia 2005.01.16 [16:14]
    Święta racja zimą to nie można się nawet odpowiednio ubrać, żeby Nasi "fatalni" nas jakoś zapamiętali usmiech.gif Poza tym w niedziele te tłumy ludzi ....... nic nie widać, dlatego w tygodniu jedna msza obowiązkowo , wtedy można sobie spokojnie pocieszyć oko usmiech.gif
  • Z czarnym nickiem 2005.01.16 [17:18]
    Łaaaał,Mszę mój ks.odprawiał usmiech.gif
    wigor na cały tydzień usmiech.gif
  • jojo 2005.01.16 [17:40]
    Ooooooooooooo już się pojawiają kobitki po Kościele usmiech.gif
    No to z czarnym nickiem masz jużz tyyyyyyyyyyle energii i radości, że przynajmniej do środy Ci starczy, a w środę znów można się podładować (może będzie prowadził Mszę usmiech.gif ?????) Pozdrawiam, czekamy na kolejne zadowolone zauroczone usmiech.gif w końcu to nasz dzień -hihihi!!!!!
  • Z czarnym nickiem 2005.01.16 [18:03]
    I się pięknie uśmiechnął do mnie serduszko.gif
    Kurde,nie moge pisać
    facet idzie mój jezyk.gif
  • ULLA 2005.01.17 [15:45]
    Hejja Konspiracja!!!

Cholera to rzeczywiście miałaś pecha , a może na inną godzinę chodź do Kościoła ,tak żeby On odprawiał Mszę usmiech.gif , no i mogłaś się tak jakoś lepiej ustawić jak na tacę zbierał oczko.gif Ja kiedyś stałam z tyłu Kościola , ale tak sprytnie po środku, jak zobaczyłam z której strony lata z tacą , też szybko przeleciałam na tę stronę usmiech.gifusmiech.gif
    A ja wczoraj nie byłam wogóle (a niech trochę potęskni-hehehe) , i muszę powiedzieć, że nawet tak bardzo nie rozpaczałam, że nie poszłam i nie widziałam , hmmmm a może to dobry znak oczko.gifoczko.gif Poza tym byłam wczoraj baaaaaaardzo zajęta nawet nie miałam czasu pomyśleć o "fatalnym" (no dobrze, dobrze przyznam się przed snem może ze dwa razy pomyślałam usmiech.gif !!!!!
    Przechodził i nawet nie spojrzał, jak to ?????? Pewnie przechodził daleko i Cię nawet nie zauważył.... , bo widząc dałby jakiś znak (tak myślę) . Pozdrawiam heeejjjj
  • ULLA 2005.01.17 [15:46]
    Hejja Konspiracja!!!

Cholera to rzeczywiście miałaś pecha , a może na inną godzinę chodź do Kościoła ,tak żeby On odprawiał Mszę usmiech.gif , no i mogłaś się tak jakoś lepiej ustawić jak na tacę zbierał oczko.gif Ja kiedyś stałam z tyłu Kościola , ale tak sprytnie po środku, jak zobaczyłam z której strony lata z tacą , też szybko przeleciałam na tę stronę usmiech.gifusmiech.gif
    A ja wczoraj nie byłam wogóle (a niech trochę potęskni-hehehe) , i muszę powiedzieć, że nawet tak bardzo nie rozpaczałam, że nie poszłam i nie widziałam , hmmmm a może to dobry znak oczko.gifoczko.gif Poza tym byłam wczoraj baaaaaaardzo zajęta nawet nie miałam czasu pomyśleć o "fatalnym" (no dobrze, dobrze przyznam się przed snem może ze dwa razy pomyślałam usmiech.gif !!!!!
    Przechodził i nawet nie spojrzał, jak to ?????? Pewnie przechodził daleko i Cię nawet nie zauważył.... , bo widząc dałby jakiś znak (tak myślę) . Pozdrawiam heeejjjj

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...