Odpowiedz na ten temat

Fatalne zauroczenie-On jest Księdzem!!!-Reaktywacja

• z czarnym nickiem 2008.12.10 [06:20]
    Witam wszystkich lapka.gif

Dokładnie 4 lata temu,10.12.2004 roku urocza blondyna o nicku ULLA,będąc w fatalnym zauroczeniu oczko.gif poznanym podczas kolędy księdzem Tomkiem,zwanym później Gremlinkiem, założyła topik:

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1384283& start=0

Dziś,kontynnując Jej dzieło,i dbając o to żeby data była podobna oczko.gif założyłam nowy topik,na którym stare i nowe fatalistki mogłyby nadal rozmawiać o swoich czarnych zauroczeniach usmiech.gif Przyczyny techniczne nie pozwoliły nam pozostać na starym topiku…dlatego teraz serdecznie zapraszam wszystkich tutaj usmiech.gif

Ja byłam na starym topiku od pierwszej strony,więc jestem w temacie już prawie 4 lata,wiele się napatrzyłam,naczytałam smiech.gif i wiele się wydarzyło u mnie od tego czasu również w czarnych sprawach cool.gifoczko.gif

Zapraszam do pisania oczko.gif

Stare Fatalne: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1384283& start=0
  • Zobacz także: Zrzucił sutannę dla kobiety

• La intuicion 2008.12.10 [07:50]
    PS III do szefostwa już napisałam
    'mur bez bram, ja tu ty tam, gdzieś po drugiej stronie nieba...'
  • La intuicion 2008.12.10 [07:52]
    Jeny jak szybko "wchodzą" posty cool.gif nie mogę się nacieszyć jezyk.gif
    to byłam ja intuicja jezyk.gifjezyk.gifjezyk.gif (łubudubu śpiewałam pod nosem, przyrzekam) smiech.gif
  • a co tam ciekawe 2008.12.10 [08:32]
    czesc, ja tez sledze losy tego "starego" topiku juz pare ladnych miesiecy, ale dopiero niedawno odwazylam sie cosik szkrobnac!
    Tzn. o takich w 30-40 letnich zauroczonych
    Hm... MIODZIK he he oczko.gif

Miejmy nadzieje, ze nowy zdobedzie tak wielka a moze i wieksza popularnosc jak ten stary! usmiech.gif

• Luśka z Windsorów 2008.12.10 [08:38]
    Jak Wy się kobiety zauraczacie facetami w takich nietwarzowych sukienkach? Przecież oni są aseksualni usmiech.gif
  • komiczne 2008.12.10 [08:57]
    Pytanie techniczne...
    Czy ten topik obejmuje też gejów, którzy zauroczyli sie księdzem?
    I najwazniejsze - czy pisują na nim tez faceci zauroczeni zakonnicami?

Ps Luśka - nie przesadzaj...
    Popatrz na takiego batmana np - macho z niego jest...
    Odrobina wyobraźni i w dobrotliwym o.Wiesławie z wlasnej parafii ujrzysz super hero smiech.gif
    A jakie profity z tego wynikaja...
    Ulgowe pokuty, spowiedź z dostawą do domu, opłatek gratis
    "1.Niech Twoim najważniejszym przykazaniem będzie miłość... ... do samego siebie 2.Wybaczaj swoim wrogom... ... gdy już ich zabijesz 3.Zawsze otaczaj najwyższym szacunkiem kobietę... ...a naiwnie uwierzy w Twe szczere intencje. 4.Mów tylko prawdę... ...wtedy, gdy nie będziesz miał innego wyjścia. 5. Nie wahaj się poświęcać... ...innych, gdy korzyść jest tego warta ...
  • no rozumiem.... 2008.12.10 [09:51]
    jak miło na "nowym" topiku usmiech.gif Skoro dziewczyny napisały od kiedy są, to ja też usmiech.gif Trafiłam na niego przez przypadek klika miesięcy temu, szukając sposobu na żółte włosy po farbowaniu, który miał być blondem jezyk.gifoczko.gif i na 1 stronie, gdzie widnieją nowe posty, rzucił mi się w oczy ten temat usmiech.gif a rzucił dlatego, że nie jest mi obcy oczko.gif przeczytałam 1 post Ulli i od razu zapałałam do niej sympatią smiech.gif potem to było już jak narkotyk: czytałam nocami Wasze historie i stwierdziłam: "Jakie fajne babeczki" smiech.gif bo jak do tej pory myślałam, że tylko ja jestem tak zakręcona w TYM temacie usmiech.gif a czytając Was czułam jakbym czytała samą siebie i tak postanowiłam potem coś skrobnąć i już zostałam usmiech.gif Pozdrawiam usmiech.gif
  • La intuicion 2008.12.10 [13:21]
    no rozumiem ---> jestem Twoja heroiną jezyk.gif
  • La intuicion 2008.12.10 [13:25]
    odpowiadam czarnym nickom smiech.gif
    pytanie nr
    1. są bardzo "seksulani" jak je zdejmą jezyk.gif
    2. jesli jestes gejem pisz, ale pamietaj nie masz taryfy ulgowej smiech.gif
    3. tak pisuja tu faceci zauroczeni zakonnicami smiech.gif (choć szczerze mówiąc sama nie potrafię zrozumiec takiego zboczenia jezyk.gifjezyk.gifjezyk.gif )
    A macho jest jeden ---> Santo Macho jezyk.gifsmiech.gif
  • no rozumiem.... 2008.12.10 [13:53]
    oj, jesteś jesteś intuicjo smiech.gif
  • Ksionc_ 2008.12.10 [13:57]

• Ksionc_ 2008.12.10 [13:59]
    mzecie sie we mnie kochac i le tylko dusza zapragnie usmiech.gif
  • no rozumiem.... 2008.12.10 [14:01]
    oj, jak się cieszymy! oczko.gifsmiech.gif tylko żeby "x" nie popadł samozachwyt jezyk.gifsmiech.gif
  • La intuicion 2008.12.10 [14:17]
    Psikro mi Ksionc moje serce jest juz zajete jezyk.gif

• la intuicion 2008.12.10 [18:32]
    taaa tylko szefostwo jakieś mało chętne do wstawienia w Polecane nowego tematu... ale prosze dalej smiech.gif

• lalineczka 2008.12.10 [18:38]
    tylu wolnych fajnych chłopów a wy wzdychacie za czarnymi, toż to grzech i zboczenie jakieśjezyk.gif

a tak poważnie: powodzenia w czarnych sprawach, buziaki
  • La intuicion 2008.12.10 [18:51]
    hehehehe "jak mniemam do modernii" --> nie, na plebanię jezyk.gif tak mi do głowy przyszło smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif ale mnie to nie słuchajcie smiech.gif
  • hej dziewczynki 2008.12.10 [18:58]
    A jednak założyłyście usmiech.giflapka.gif
  • z czarnym nickiem 2008.12.10 [19:56]
    Oooo jak fajnie że piszecie oczko.gif
    Bo się w pracy denerwowałam że nie będzie wpisów jak ja założę nowy jezyk.gifsmiech.gif

Owszem,gejów zauroczonych również posłuchamy,pod warunkiem ze nie będzie jakichś bardzo intymnych opowieści jezyk.gifsmiech.gif

Mam nadzieję ze niedługo modernia nas poleci,bo jakoś łyso bez nas w polecanych... oczko.gif

Stare Fatalne: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1384283& start=0
  • no rozumiem..... 2008.12.10 [19:57]
    tak zdecydowano, bo ze względu na dużą ilość stron topik się zawieszał usmiech.gif
  • hej dziewczynki 2008.12.10 [20:24]
    No rozumiem - jesteś blondynką ? - nie mam nic złego na myśli oczko.gif

• no rozumiem..... 2008.12.10 [20:24]
    nie, bo mi nie wyszedł ten kolor, mam ciemne z blond pasemkami jezyk.gif
  • hej dziewczynki 2008.12.10 [20:26]
    Fryzjer Cię tak urządził ? Ja właśnie się zastnawiam nad wściekłym rudym jezyk.gif
  • no rozumiem..... 2008.12.10 [20:27]
    nie, ja sama beksa.gif teraz już nie będę kombinować na własną rękę jezyk.gif
  • bmblondyn 2008.12.10 [20:29]
    jeśli chłopak zakocha się w zakonnicy, jest to zboczeniepechowiec.gif , tak? a ja pannica, truje przez tysiące postów o miłości do księdza to już nie jest zboczeniem??????????????????????????????????????
    Są takie rzeczy w niebie i na ziemi, O których nie śniło się waszym filozofom. W. Szekspir, Hamlet,akt I, scena V
  • hej dziewczynki 2008.12.10 [20:30]
    Z duszkiem się coś zmieniło czy sprawy nadal stoją w miejscu ? jezyk.gif
  • no rozumiem..... 2008.12.10 [20:31]
    na razie stoi w miejscu-kolęduje oczko.gif ale fajnie jest oczko.gifjezyk.gif
    blondynku-tu jest o zauroczeniu, a nie o miłości usmiech.gif
  • bmblondyn 2008.12.10 [20:36]
    jakoś najbardziej skłonny jestem uwierzyć w to, że ULLA od notorycznego oglądania Ptaki ciernistych krzewów, niestety zbzikowała, i pomięszała się jej rzeczywistość wirtualna z realną.
    Są takie rzeczy w niebie i na ziemi, O których nie śniło się waszym filozofom. W. Szekspir, Hamlet,akt I, scena V
  • hej dziewczynki 2008.12.10 [20:36]
    Wow jak te posty szybko się ukazują usmiech.gif
    No rozumiem - Kiepsko się staracie oczko.gif
  • no rozumiem..... 2008.12.10 [20:37]
    nie osądzaj jej po poście sprzed 4 lat, zmieniło się od tego czasu sporo usmiech.gif
  • no rozumiem..... 2008.12.10 [20:37]
    ja tam nic nie robię w tym kierunku, bo i po co? jezyk.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...