Odpowiedz na ten temat

filtrowanie dla początkujących i dla zaawansowanych

• saam 2016.10.20 [11:13]
    czyli Kolejny zajazd na Kafe:
    historyja niezwykła od roku 2015 pisana
    codziennie prozą życia i wydawana w kolejnych ksiegach.
    l
    l

Witam odwiedzajacych ten topik i
    zapraszam do rozmowy.
    Niezaleznie od pory dnia mozesz
    zostawić tutaj swoje myśli i usmiech.
    Możesz podzielić się przeżyciami, snami
    i marzeniami.
    Każdy kto zachowuje się kulturalnie i
    ma szacunek do innych zawsze będzie
    tu mile widziany.
    edytowano 2016.10.21 [10:06]
  • saam 2016.10.20 [11:17]
    A o czym będziemy rozmawiać ?
    To już zależy od dyskutujących i od ich
    nastroju. Oczywiście temat powinien
    kręcić się wokół uczuć. Będziemy
    odfiltrowywać te najpiękniejsze.
    l
    Filtrowanie to wybieranie z całości
    elementów które najbardziej są nam
    potrzebne, które są wartościowe i
    które mają dla nas znaczenie.
    Czasem filtrowanie to tylko usuwanie
    zanieczyszczeń by otrzymać produkt
    najwyzszej jakości.
    Nie ukrywam ze nazwa topiku nie jest
    przypadkowa. Wybralem ją aby
    zakamuflować flirtowanie którego nie
    może tu zabraknąć.
    Po kafeterii spaceruje mnóstwo
    pięknych kobiet wiec trudno się opierać
    pokusie i nie zabiegać o ich względy
    l
    Doświadczone filtrowniczki i
    wprawionych filtrowników jak również tych co chcą dołączyć do naszego grona zapraszam do pisania na tym temacie.
    l
    Topik jest kontynuacją "filtrowania wstępnego ogólnodostępnego" oraz topiku "Filtrownia" oraz "Filtrowanie nowe ponadczasowe" zacinaniem się których redakcja nie potrafiła sobie poradzić. A wcześniej było "filtrowanie" które zostało skasowane.
    Korzenie zaś sięgają topiku "wirtualny
    romans".
    Staram się wstęp przenosić z poprzednich naszych tematów aby w największym stopniu zachować ciągłość i pokazać że mamy duży wklad w utrzymanie Kafeterii.
    l
    O wszystkich osobach mających wkład
    w przeszłość staramy się pamiętać.
    Pozdrawiamy ich i jednocześnie prosimy
    o rychłe odwiedziny.
    l
    l
    ZAPRASZAM usmiech.gif
    l
  • gość 2016.10.20 [12:17]
    uuuu nowy topikusmiech.gif .. DzieńDobrySaamusmiech.gifusmiech.gif
  • saam 2016.10.20 [12:54]
    Witaj Gościu usmiech.gif rzeczywiście topik jest nowy. Ale można powiedzieć że nowy jak stary albo stary jak nowy.
    I
    I
  • gość 2016.10.20 [12:55]
    ja nie taki znowu... gośćoczko.gif
  • ferdżi 2016.10.20 [13:01]
    No nareszcie Saam.
    Jestem w pracy, więc tylko machnę łapką na przywitanie.
    U mnie mocno pada i końca tej paskudnej pogody nie widać.
    Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia.
    Podejmij ryzyko. Jeśli wygrasz będziesz szczęśliwy, jeśli przegrasz będziesz mądrzejszy.
  • saam 2016.10.20 [13:16]
    Cześć Ferdzi kwiatek.gif ja nawet nie zwracam uwagi na pogodę bo mam zdecydowanie bardziej przyziemne problemy.
    Fajnie że znalazłaś się na nowym topie usmiech.gif
    I
    I
    edytowano 2016.10.20 [13:18]
  • Daa 2016.10.20 [13:44]
    Ho ,ho ,ho usmiech.gif ,Saam ,nie trzeba bylo az tak bardzo opisywac topiku (o mamcia ,jak jestem uczulona na te nazwe i nie wiem dlaczego usmiech.gif )
    Wypada podziekowac ,wiec w swoim imieniu 'Dziekuje ' ,nawet ucaluje Twoja mordke smiech.gifsmiech.gifusta.gif .
    U mnie tez pada i jest kijowo .
    Ulan juz prawie stracil glos ,ale do pracy musial pojsc .Pewnie poczeka do jutra i wowczas juz na czterech pojdzie do lekarza .Powinien pojsc wczesniej ,bo ja jak podlapie od niego to od razu zapalenie oskrzeli na calego .
    Dzis w kalendarzu mamy kilka nietypowych swiat ,ale takie jakies nie pasujace do nas usmiech.gif .No moze to ;
    Miedzynarodowy Dzien Szefa Kuchni usmiech.gif
    Jest tez Europejski Dzien Seniora (jeszcze nam daleko do swietowania tego dnia )
    Dzis tez imieniny obchodzi Irena i Felek usmiech.gif
    Spokojnego Dnia Mili
    w życiu piękne są tylko chwile ....
  • gość 2016.10.20 [13:56]
    Witaj Saam, jako Autor topiku przedstaw się napisz nam coś o sobie. A skoro "filtrowanie" ma tu być ( czy aby na pewno nie jednak "flirtowanie" ), napisz Saam czy jesteś SAM, czy w szczęśliwym związku ( małżeństwie ). Pozdrawiam.
  • gość 2016.10.20 [13:59]
    uuu....RobiSięCiekawie usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif
  • gość 2016.10.20 [14:02]
    a nawet goraco!
    rozwijamy temat, zapraszamy.
  • nieTakiZnowuGość 2016.10.20 [14:06]
    Zaznaczę,że jestem ciekawausmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif
  • gość 2016.10.20 [14:08]
    ja rowniez i bede zagladala.
  • gość 2016.10.20 [14:12]
    gość dziś [13:56]
    wpis żony
  • gość 2016.10.20 [14:23]
    albo meza jezyk.gif
  • Zuzanna Amelia ææ 2016.10.20 [17:49]
    Witam popoludniowo. Milo widziec nowy topik. Jest szansa , ze troche potrwa zanim zacznie sie zacinac.
  • calinessa1 2016.10.20 [18:29]
    Dzień dobryusmiech.gif witajcie!!!!
    ...ja początkującajezyk.gif tzn z nowym awataremoczko.gif
    i gratulując Gospodarzowi Nowego Wirtualnego Domku podaję rączkę z takimi oto pazurkamioczko.giflapka.gif
    Ale jutro już będą inne bo ten tęczowy brokacik będzie na różowym tle. Teraz jest na białym.
    o
    Daausmiech.gif ja dzisiaj też świętuję Dzień Szefa Kuchni, zresztą u mnie w domu zawsze nim jestemsmiech.gif Robiłam sałatkę warzywno-jajeczną z majonezem. Oprócz obiadu oczywiście.
    he, he...jeśli już o kuchennych sprawach to wczoraj w pracy podchodzi do mnie,,ciapaty,, błyska czornymi oczami wielkimi jak 5złsmiech.gif szczerzy śnieżnobiałe zęby i kłaniając się mówi:"smacznego"smiech.gif
    ja się patrzę z uśmiechem na niego i mówię "dzień dobry" a on "aaaa, dżem dobry!!!"smiech.gif aleśmy się z innymi obecnymi klientkami i klientami uśmialismiech.gif może to początkujący asystent szefa kuchni co się kilku słówek grzecznościowych nauczył?usmiech.gif a na moje do widzenia powiedział ,,baj"usmiech.gif
    U mnie dziś był dzień bez deszczu i nawet trochę słońca widziałamusmiech.gif
    o
    miłego wieczoru wszystkimusmiech.gif
    co ma być to będzie
  • saam 2016.10.20 [20:02]
    dobry wieczór usmiech.gif
    I
    Widzę że już stali bywalcy się odnaleźli. Więc witam i czułości odwzajemniam oczko.gif
    Została jeszcze Wiola, może dalej przepycha i popycha jezyk.gif
    Mamy też gości ale tych jak zwykle trudno policzyć. Zachęcamy do wyróżnienia się nickiem i oczywiście do rozgoszczenia się.
    Zainteresowanym przedstawię własną krótką charakterystykę : żonaty, dzieciaty, niewnuczkowaty (chwilowo), biedny ale przystojny cool.gif wysportowany blondyn jezyk.gif z duuuużym ........ poczuciem humoru który ostatnio gdzieś wyparował wyparował beksa.gif
    I
    I
  • saam 2016.10.20 [20:08]
    Jeśli zrobienie surówki z pekinki jest czynnością ważniejszą niż ugotowanie ziemniaków to ja dzisiaj szefowałem w kuchni.
    Ale w sumie szef kuchni to chyba nie musi gotować. Ważne że doprawi potrawę.
    I
    I
  • gość 2016.10.20 [20:10]
    A co filtrujesz ?
  • Daa 2016.10.20 [21:10]
    Heh ,Cal ,ale sie usmialam usmiech.gif .To sie tak mowi 'ciapaty' ?usmiech.gif .Mam nadzieje ,ze sie dobrze domyslam usmiech.gif
    Mialas taki milusi profil ,taka mala Calineczka ,szkoda usmiech.gif
    Moze sie zmienilas co ? i teraz pokazujesz pazura ,a Ty usmiech.gif
    Saam ,przedstawiles swoja osobe niczym w Curriculum vitae usmiech.gif
    Faktycznie Wiolka zaginela bez sladu .Rano piekla babusie i moze znow poszla w dluga ....Polske usmiech.gif .Mysle jednak ,ze by mi powiedzialausmiech.gif
    edytowano 2016.10.20 [21:12]
  • calinessa1 2016.10.20 [21:18]
    Ja tam nie widzę stałych bywalców prócz prowadzącego tematjezyk.gif Może stali dawni bywalcy skuszą się na nowe filtrowanie bez przepychania?usmiech.gif
    My jesteśmy Bywalczynie, Rozmówczynie albo Koleżanki, proszę Pana Saamausmiech.gifsmiech.gif
    o
    Daausmiech.gif tak mi się obiło o uszy, że o egzotycznych chłopakach tak się mówismiech.gif
    a pazura trzeba pokazać bo niektórzy to by na głowe wsiedli jakby moglipechowiec.gif
    co ma być to będzie
    edytowano 2016.10.20 [21:19]
  • Daa 2016.10.20 [21:32]
    Cal ,tak trzymaj usmiech.gif .Tylko zeby to przynioslo wymierne efekty .
    A moj ciapaty smiech.gif dzisiaj wrocil z pracy jakby mniej chory usmiech.gif ,juz odzyskal glos i mniej kaszle .Pije duzo mikstury czosnkowo-miodowo-cytrynowej .Caly rok mam ja w lodowce ,jedna sie konczy ,robie nastepna i na niego chyba dziala .
  • Daa 2016.10.20 [22:41]
    Tak pomyslalam obierajac kierunek -łazienka ,ze na nowym-starym kanale usmiech.gif ,omijam pewne slowo usmiech.gif nie zagralam na dobranoc jezyk.gif .
    Nie ,nie ,nie dzisiaj usmiech.gif .
    Spokojnej nocy Mili lapka.gif
    http://teraz.com.pl/vardata/gify/buziaki/buzi aki003.gif
  • gość 2016.10.20 [23:09]
    DobranocSaamusmiech.gif
  • calinessa1 2016.10.20 [23:39]
    Dobranoc Wszystkimspioch.giflapka.gif
    co ma być to będzie
  • saam 2016.10.21 [00:06]
    Jest późno więc jako Szef Kuchni zaserwuję dla Bywalczyń jak również dla Gości już tylko DOBRANOC usmiech.gif
    I
    I
  • saam 2016.10.21 [00:10]
    P.S.
    Fajne pazurki oczko.gif ciekawe czy potrafią przyjemnie drapać?
    I
  • Viollkka 2016.10.21 [09:20]
    Dzieńdobereklapka.gif
    Jestem Daaduś,nigdzie nie wybywam na razie,wczoraj miałam taki sobie dzionek,nic mi się nie chciało,to chyba moja demencja starczasmiech.gif
    No,no ,no Saam jaka przedmowaoczko.gif daj za to buziolausta.gif tylko mi zaraz nie wyskakuj,że wyniosłeś z domu,że do kobiet trzeba z kwiatkiemoczko.gif nie chcę już kwiatówsmiech.gif nic już tam nie pchałam,przepychałam bo już dawno straciłam cierpliwość do popychania,Caal biedna się męczyłajezyk.gif a po za tym pchanie zostawiam silnym facetomsmiech.gif w tej jednej sprawie oddaje dominację nade mnąjezyk.gif co nie oznacza,że nic nie robięsmiech.gifjezyk.gif
    U mnie dziś znowu pogoda brzydka,bez słoneczkasmutas.gif nie chce mi się jechać nawet na zakupy,a muszębeksa.gif
    Daaduś wyspałaś się?Dobrze,że Ułanek zdrowiejeoczko.gif możesz mi podać jak się robi taką miksturkę?
    Caaloczko.gif też kiedyś miałam bzika na punkcie pazurków,ale teraz na starość mi przeszłojezyk.gif od wielkiego Święta maznę sobie i tylesmiech.gif a po za tym przy domowych robotach to lakier długo nie wytrzymausmiech.gif
    Idę robić kawkę,bo Ferdżi w pracy,to nie nie ma co liczyć na gotowcaoczko.gif
    Miłego dzionka mordalkioczko.gif
    Nie boję się jutra.Jutro boi się mnie.
  • saam 2016.10.21 [09:56]
    Dzień dobry!
    usmiech.giflapka.gif
    I
    Cześć Wiola kwiatek.gif w czasach kiedy to coś tam wynosiłem z domu panowało przekonanie że kwiatki są raczej po to aby krówki miały co jeść i lepsze mleko dawały. A w dorosłym już życiu doszedłem do przekonania że z podarunków uwielbianych przez kobiety stać mnie tylko na kwiaty.
    I
    U mnie też bury i ponury dzień. Ale za to piątek, piąteczek, piątunio.
    I
    udanego dnia życzę zaawansowanym i początkującym filtrowniczkom i filtrownikom usmiech.gif
    I
    I
    edytowano 2016.10.21 [10:03]
  • Viollkka 2016.10.21 [10:28]
    Saambeksa.gifbeksa.gifbeksa.gif
    Sknerusiejezyk.gifjezyk.gifjezyk.gif
    https://thumbs.dreamstime.com/z/smiley-emotic on-wtyka-out-jego-jzor-30939192.jpg
    I jeszcze raz!SKNERA!!!!!!smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
    Nie boję się jutra.Jutro boi się mnie.
    edytowano 2016.10.21 [10:30]

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...