Odpowiedz na ten temat

filtrowanie dla początkujących i dla zaawansowanych

• ferdżi 2017.08.10 [16:53]
    a to ja jestem na następnej stronie ...
    Podejmij ryzyko. Jeśli wygrasz będziesz szczęśliwy, jeśli przegrasz będziesz mądrzejszy.
  • Caal 2017.08.10 [19:08]
    A ja dopiero się obudziłam z drzemkibeksa.gif
    I takie to oto zalety pracy na 6 rano, że nie ma ze mnie żadnego pożytku po pracysmiech.gif
    Ferdziusmiech.gif no nie można podzielić temperatury sprawiedliwie bo w tej kwestii i kilku innych nie ma sprawiedliwości. Trzeba jakoś to przeżyć. Wrzesień coraz bliżej. Ja to żałuję że tak gorąco nie było miesiąc temu albo że pospieszyłam się z urlopem o miesiąc.
    edytowano 2017.08.10 [19:12]
  • Daa 2017.08.10 [20:14]
    lapka.gif
    Nie chce biadolic ,ale caly dzien praktycznie przelezalam na boku .Po znow bezsennej nocy czuje sie fatalnie ,nie moge wykrzesac z siebie odrobiny sily .W nocy cos u nas straszylo usmiech.gif ,dwa razy cos jakby najpierw lekko zatrzeszczalo ,a potem mocno stuknelo ,tak ,ze nawet Ulan sie obudzil ,ja i tak nie spalam .Wyslalam Ulana na rekonesans chalupy ,sama sie balam usmiech.gif .Nikogo ani niczego nie zoczyl .Wczesnie rano przeszla u nas burza z mocnymi opadami deszczu i gdy Ulan wychodzil do pracy ,wstalam ,bo juz bylam ta noca tak bardzo zdenerwowana ,ze opanowaly mnie lękibeksa.gif
    Mialam w planie lekkie farbowanie wlosow i farbe wyjelam ,miseczke tez i odechcialo mi sie .
    Jutro znow beda goscie beksa.gif i jednak musze zaraz choc umyc glowe usmiech.gif .
    Ferdzi ,mowisz ,ze slucham smutnych piosenek ,tak ,miedzy innymi takich slucham .Jestem typem nadwrazliwca i wzruszam sie sluchajac takich melodii ,wspominam i tesknie ,rozpamietuje wiele spraw i chcialabym aby wszystkim bylo dobrze usmiech.gif
    ...Ferdzi ,tez nie lubie upalow ,ale nie przyspieszaj czasu ,bo i tak za szybko biegnie nad czym boleje usmiech.gif
    w życiu piękne są tylko chwile ....
    edytowano 2017.08.10 [20:31]
  • Caal 2017.08.10 [21:11]
    Daausmiech.gif melancholiczko naszausmiech.gif a nie ma przy Twojej kamienicy drzewa? bo może gałąź zatrzeszczała, pękła i spadła na dach pod ciężarem np. jakiegoś kota lub choćby wiatru?usmiech.gif
    Dzisiaj też mogę mieć bezsenną nocbeksa.gif bo pospałam sobie i dopiero M mnie kolacyjką zbudziłusmiech.gif
    Ale zakupiłam sobie ekologiczne piwko z procencikiem i może mnie uśpi. Łyknę sobie połowę. Oby mnie nie pobudziłojezyk.gifsmiech.gif
    O, takie:
    https://www.wiadomoscihandlowe.pl/img/wysiwig /images/Piwo%20Tesco%20Finest%20Stout.jpg
    No nie, teraz czytam a ono jest z dodatkiem naturalnej kawy więc na noc odpadabeksa.gif tzn na dobre spanie odpadasmiech.gif
    ....
    idę chociaż zmienić pościel i może coś zamówię na allegrousmiech.gif

....dobranocusmiech.giflapka.gif
    edytowano 2017.08.10 [22:01]
  • Daa 2017.08.10 [22:15]
    Cal ,no nie ,to wyraznie cos 'straszylo 'w mieszkaniu usmiech.gif .
    Kotow u nas nie zoczysz usmiech.gif
    Gdybym mogla ,to tez napilabym sie procentow na dobry sen usmiech.gif
    Tyle mam ograniczen ,ze jestem jak dziecko ,ktoremu niewiele wolno beksa.gifusmiech.gif
    Heh ,posluchajcie co teraz wyczytalam 'masz telewizor Samsung ,mozesz byc podsluchiwany przez sluzby '.My mamy 2 Samsungi ,chodzi konkretnie o Samsungi Smart .
    ...Dobranoc usmiech.giflapka.gif
    edytowano 2017.08.10 [22:17]
  • balsaam 2017.08.10 [23:34]
    Nie wyrabiam się beksa.gif
    l
    nocne hej lapka.gif
    l
    W pracy był dzisiaj sajgon przez dwanaście godzin.Do tego temperatury takie że nie pracować tylko siedzieć pod chłodnym prysznicem. To ostatnie było możliwe dopiero na koniec pracy.
    l
    Ja mam dopiero dzisiaj wypłatę. Trzeba zerknąć na konto i sprawdzić czy coś wpłynęło. Inny sposób na poprawę nastroju nie przychodzi mi do głowy.
    l
    l
  • saam lopez 2017.08.11 [00:01]
    Dzisiaj zaserwuję coś lżejszego, i dla ucha i dla oka oczko.gif
    l
    Sasha Lopez Feat. Tony T & Big Ali - Beautiful Life
    l
    https://youtu.be/w-hrGT8BHag
    l
    dobrej nocy usmiech.giflapka.gif
    l
    l
  • ferdżi 2017.08.11 [10:32]
    Dzień dobry piątkowolapka.gif
    Dziś , podobnie jak wczoraj, nie mogłam znów wejść na kaffe.
    cały czas pokazywał mi się napis Gateway 504smutas.gif
    Dziś już nie wytrzymałam i sprawdziłam o co kaman.
    Znalazłam jakąś stronę z 2009 roku, gdzie ludzie mieli podobne problemy jak moje a tam im odpisywało.....CBA pechowiec.gifpechowiec.gif
    Kurcze, nie wiem co o tym myśleć, ale obawiam się, że jakieś manipulacje następują.
    W nocy przeszła u mnie burza, ok 1 ,30 trwała jakieś pół godziny.
    Solidnie mi podlało wszystko, nalało całą beczkę 200 l wody, a spływa tylko z dachu budynku gospodarczego o powierzchni 12 m2 Nawet nie chcę myśleć ile byłoby wody z budynku mieszkalnego jakieś 140 m2, no ale tu mam odpływy ziemne zrobione i tyle wody się marnujesmutas.gif
    Daa, nie dziwię się, że wczoraj źle się czułaś, zwyczajnie te upały najzdrowszego powalają z nógsmutas.gif
    Też chodziłam wczoraj jak błędna owca, nawet M co zwykle twardy zawodnik, powstrzymał się od wszelkich prac od godziny 11.
    Nie wiem co mogło Cię straszyć, może u sąsiada za ścianą coś się wydarzyło, ale w domu czasem słychać różne dźwięki.
    U mnie np; słychać głośny stuk, albo trzask a to moje okno, pod wpływem ciepła, nagrzewa się i strzela a wieczorem się kurczy i znów strzela.
    Czy czasem nie masz takiego okna bardzo nasłonecznionego ?
    Mam nadzieję, że dziś poczujesz się lepiej, choć kurcze, u mnie jakichś zmian na lepsze nie zapowiadają.
    Jeśli chodzi o podglądanie przez tv, to już czytałam o tym ,że podglądają nas wszędzie i przez komputer i przez telefon, więc czemu nie przez tv? Nie wiem czemu akurat tylko przez samsunga, pewnie inne też to robiąpechowiec.gif
    Cal, pewnie to że się zdrzemnęłaś po pracy przypisujesz porannemu wstawaniu, ale pewnie w dużej mierze na Twoje zmęczenie, miał też wpływ wczorajszy upał.
    Myślę , że gdybyś zawsze pracowała na tak wczesną zmianę, to nie miała byś problemów i z wstawaniem porannym i popołudniową drzemką, choć podobno to bardzo zdrowo tak się zdrzemnąć 15 minutsmiech.gif więc nie żałuj sobie.
    W Twoim przypadku, problemem jest różnorodność czasu pracy i stąd te trudności.
    Saam zawsze pracuje na rano i choć późno chodzi spać, to i tak zawsze wstaje o tej samej porze bez większych oporów, no chyba że już rzeczywiście mocno wydłuży poprzedni dzień jezyk.gif .
    Saam, właśnie włączyłam Twoją energetyczną muzę i stwierdzam, że na dobranoc to ona się nie nadaje ,ale za to na początek dnia, jak najbardziej ;D
    Oczywiście kilka ładnych tyłków zoczyłam smiech.gif jak zawsze ładne dziewczyny się wyginają, ale tym razem w towarzystwie męskich torsów smiech.gif
    Nie wiem, jak dziś będzie czy znów będę miała utrudniony dostęp do kaffe czy nie, ale na wszelki wypadek, życzę wszystkim pięknego i chłodniejszego dniakwiatek.gif
    Podejmij ryzyko.Jeśli wygrasz będziesz szczęśliwy, jeśli przegrasz będziesz mądrzejszy.
    edytowano 2017.08.11 [10:38]
  • Daa 2017.08.11 [13:13]
    lapka.gif
    Ferdzi ,dzisiaj czuje sie troche lepiej ,tzn .moja glowa jest mniej zadzumiona i nawet troche mysli usmiech.gif .U mnie nie jest to zalezne od pogody ,no moze troche tez ,bo np.teraz zaczyna sie chmurzyc i juz moja mozgownica sie muli usmiech.gif
    Wstalam wczesniej anizeli bym chciala ,bo goscie znow mieli byc ,a oni zalatwili swoje sprawy u lekarza i zadzwonili ,ze dzis nie beda ,bo szwagier wybiera sie na ryby .Wiecie ,te koligacje rodzinne jakos do mnie nie przemawiaja ,bo np.maz siostry to szwagier usmiech.gif ,a dlaczego brat meza tez szwagier usmiech.gif ,no i jeszcze maz siostry meza smiech.gif tez szwagier ? smiech.gif

I po co odmrazalam babke ,nastepnym razem podam gosciom paluszki smiech.gif
    Ferdzi ,tak ,niemalze codziennie ,a raczej co noc trzeszcza czy raczej lekko strzelaja okna i biurko pod ktorym stoi ruter i sie nagrzewa ,ale to cos przedwczoraj 'straszylo' usmiech.gif raczej w przedpokoju w okolicy telefonu stacjonarnego ,tak mysle ,moze jakis wielbiciel probowal wydostac sie przez sluchawke lub gniazdko usmiech.gif ,ten ,ktory dzwonil dawno temu o 2 w nocy (na komorke ) i pytal 'spisz' ? smiech.gif
    Ide robic ryby po japonsku ,kupilam ok kilograma ryb i pewnie po 2 kawaleczki zjemy z Ulanem na obiad ,a reszte zaleje japonska zalewa usmiech.gif z warzywkami .A ,i do obiadu usmaze tez cukinie ,lubie te male z Lidla lub innego sklepu .
    Spokojnego dnia Mili
    ...Cal ,zamawialas wczoraj cos z allegro ?
    Ja chyba zaraz zamowie Ulanowi koszulki polo (juz sprawdzone )z bonprix ,no i moze sobie cos dorzuce usmiech.gif
    edytowano 2017.08.11 [13:23]
  • Caal 2017.08.11 [19:15]
    U mnie koniec świata!!!!
    o
    Dobry wieczórlapka.gif
    Pioruny, ulewa i ciemności jak w nocy. Gdy tymczasem, otworzyłam kamerę a nad morzem prawie bez wiatru, ciepło i jeszcze słońce świeciło.
    o
    Daausmiech.gif nic nie zamówiłam bo chciałam bez logowania. Kiedyś tak kupowałam a teraz system nie chciał mnie przepuścić do zakupubeksa.gif a że wczoraj byłam obecna nieprzytomna to dałam sobie spokój.
    o
    Ferdziusmiech.gif na pewno jakieś manipulacje zachodzą. Może mam manie prześladowczą ale mój dekoder na telewizorze też w nieregularnych odstępach daje delikatne sygnały świetlne podobnie jak kamera pracowa, która przekazuje obraz naszego marketu do siedziby naszej sieci w Krakowie. Więc ja na wszelki wypadek tam gdzie błyska postawiłam gadżet smiech.gif A co, nie będzie mnie ktoś obcy podglądał jak leżę w łóżku! jezyk.gifsmiech.gif Zwłaszcza teraz gdy gorąco. Zasłaniający gadżet zupełnie nie przeszkadza w działaniu pilota bo reszta potrzebnych światełek jest widoczna.
    o
    miłego wieczoruusmiech.gif
    edytowano 2017.08.11 [19:17]
  • Daa 2017.08.11 [19:49]
    U mnie poki co w pogodzie spokojnie ,ale nie ma czym oddychac choc okna wszedzie uchylone .
    Cal ,dopoki nie czuje podgladania ,to nie bede niczego zaslaniac ,niech se podgladaja usmiech.gif .Kiedys byl taki moment ,ze zakleilam kamerke w laptopie usmiech.gif
    Zamowilam w bonprixie to o czym pisalam i sobie dorzucilam sweterek z takich jakie mam ,tylko inny kolor ,biore z dzianin wyprobowanych .
    Widze ,ze jednak na cos sie zanosi ,moze bedzie burza .
    Gotuje jajka ,mam nadzieje ,ze te moje od chlopa nie sa skazone fipronilem ,tym o ktorym teraz mowia .
    edytowano 2017.08.11 [19:51]
  • ferdżi 2017.08.11 [20:05]
    jestem wieczorkiem, choć upał w dalszym ciągu nie odpuszcza i wciąż mam okna pozamykane a wentylator już pada ze zmęczeniapechowiec.gif
    Daa, cieszę się, że czujesz się lepiej usta.gif
    Nie wiem jak się robi ryby po japońsku, kiedyś robiłam śledzie po japońsku ale smażonych czy innych ryb to nie.
    Tak myślę że może ktoś próbował się do Was w nocy włamać pechowiec.gif a że narobił hałasu to zwiał ? eh wyobraźnia podpowiada różne scenariusze.
    Cal, a to mnie przestraszyłaś, pewnie za kilka godzin ten armagedon do mnie dotrzesmutas.gif już się boję.
    Myślisz że aż tak? nawet dekoder szpieguje ? Kurcze dziś wszystko jest możliwe smutas.gif
    Moje dzieci dziś w nocy wyjeżdżają nad morze, a tu w drodze może być nieciekawie smutas.gif i bądź tu człowieku spokojny i nie stresuj się smutas.gif
    Odetchnę, jak już dojadą i dadzą znać.
    Dobrze że jak piszesz , pogoda teraz nad morzem piękna, więc może wytrzyma ten tydzień...
    Teraz grzeczniutko się pożegnam.
    Życzę wszystkim dobrej spokojnej nocyusta.gifserduszko.gif
    Podejmij ryzyko. Jeśli wygrasz będziesz szczęśliwy, jeśli przegrasz będziesz mądrzejszy.
  • Daa 2017.08.11 [20:17]
    Och Ferdzi ,teraz troche mnie przestraszylas .Gdybym wowczas byla sama ,to ze strachu dostalabym ataku ,naprawde .Saama nigdy nie bywam w nocy .Jesli zdarzalo sie ,ze Ulana nie bylo ,to syn przyjezdzal na noc .Nie zrozumiemiecie moze tego ,ale nie jestem odosobniona ,znam takich ludzi jak ja usmiech.gif
    Zenek spiewa usmiech.gif i fajnie usmiech.gif
    Ulan pojechal na jakas impreze ,mnie sie nie chcialo .Poza tym to jakis piknik historyczny ,militaria i takie tam usmiech.gif ,w miasteczku gdzie mieszka jego rodzina .
    ...http://1.bp.blogspot.com/-eVXDuX1BkPw/UFyHraf V3oI/AAAAAAAANYQ/fkvJkYiGjUE/s1600/ryba%2Bpo%2Bjapo%25C5%258 4sku%2Bz%2Bnapisem.jpg
    .....Zaczyna sie burza pechowiec.gif
    edytowano 2017.08.11 [21:31]
  • Caal 2017.08.11 [22:43]
    A u mnie skończyła się burza.
    Za to śpiączka mnie bierze okropelnaspioch.gif
    Nastawiam budzik a jak nie zadzwoni to oczko.gif
    Goya - Jutro obudź mnie
    https://www.youtube.com/watch?v=Opm-fl_Gxw4
    o
    dobranocusmiech.giflapka.gif
  • ferdżi 2017.08.12 [09:59]
    Dzień dobry sobotniolapka.gif
    Na nogach jestem już jakiś czas, ale wciąż nad głową burzy, więc wyłączam wszystkie urządzenia i znów włączam i taka zabawa w ciuciubabkę .
    Mimo, że upał zelżał i w domu jest chłodniej a ja mam roboty huk....to zwyczajnie nic mi się nie chcesmutas.gif
    Jestem do niczego, chyba się rozleniwiłam na dobre, a może potrzebuję czasu by organizm sam się przestawił na większą aktywność...na razie czekamsmiech.gif .
    Moje dzieci szczęśliwie dojechały do Sarbinowa.
    Po drodze nie było utrudnień, więc dojechali nie bardzo zmęczeni, teraz odpoczywają.
    Daa, no wybacz nie chciałam Cię przestraszyć, ale mogło i tak być. Myślę, że kiedy nocą bywasz sama, to pooświetlaj całe mieszkanie i miej włączony tv lub radio, wtedy raczej nikt się nie odważy zakłócać Twojego miru domowego.
    Przyznaję, że ja też nie bywam nocą sama w domu, zdarzyło się to może kilka razy i też nie czułam się wtedy komfortowopechowiec.gif tyle, że ja w prywatnym domu i sąsiedzi trochę dalej niż za ścianą.
    He, he, he...właśnie usłyszałam hałas na przedpokoju, a że w domu teraz akurat jestem sama, to wzdrygnęłam się.
    Na szczęście przypomniałam sobie że tam właśnie ulokowałam "gościa"smiech.gif czyli chomika a raczej chomiczkę Zuzę i ona tam buszuje w najlepsze smiech.gif
    No nic , muszę się jakoś ogarnąć i zabrać za cokolwiek, pomyśleć o dzisiejszym obiedzie...a może zrobić coś na dwa dni, żeby jutro mieć z głowy?
    Przydałaby się jaką inspiracja...ktoś ? coś ?
    Dalej nie wiem jak się robi ryby po japońsku pechowiec.gif
    Trzymajcie się , miłego dnia kwiatek.gifusta.gif
    Podejmij ryzyko.Jeśli wygrasz będziesz szczęśliwy, jeśli przegrasz będziesz mądrzejszy.
    edytowano 2017.08.12 [10:03]
  • Daa 2017.08.12 [11:25]
    Dzien dobry lapka.gif
    U nas burza wczoraj i wlasciwie dzisiaj kulala sie bardzo dlugo ,ale ,ze nie bylo silnego wiatru ,to chyba nie bylo duzych szkod ,tak jak np.pod blokiem u syna .Widzial jak wala sie 3 duze drzewa .
    Heh ,Ferdzi oczywiscie bywalam kiedys saama w domu noca,ale wowczas gdy Ulan pracowal w nocy i przychodzil nad ranem i wtedy nie kladlam sie ,siedzialam usmiech.gif .Nie chce opowiadac tu moich przezyc ,ale te moje leki sa spowodowane trauma po nieprzyjemnych przezyciach .Wspomne tylko ,ze bedac mloda dzieweczka usmiech.gif zostalam 'zaatakowana' przez wlasciciela stancji na ktorej mieszkalam .Spalam i nagle poczulam ,ze ktos stoi nade mna i sie trzesie smiech.gifsmiech.gif i mowi 'dej ,dej ,pocaluja ' smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif .Byl starszym czlowiekiem ,bynajmniej wtenczas mi sie tak wydawalo ,bo bylam mloda i raczej wiekszej krzywdy by mi nie zrobil .ale potem balam sie usmiech.gif .Potem bylo jeszcze kilka podobnych sytuacji ,bylam jakas pechowa ,a moze mialam takie wziecie smiech.gifsmiech.gif
    Dosc tch glupot usmiech.gif ,trzeba sie za cos wziac .Ja dzis gotuje zupe jarzynowa i do tego beda nalesniki z twarozkiem ,bo mam za duzo twarogu .Tak w ogole ,to mam zamowienia jesli chodzi o 'zarcie 'usmiech.gif
    Bede robila jakies potrawy do zamrozenia ,ale to raczej w poniedzialek .Musimy podjechac na zakupy ,a jeszcze nie jestem gotowa ,'dochodze ' usmiech.gif .
    Jeju ,co ja bym zrobila gdyby u nas tez nie bylo pradu tak jak w wielu miejscach w Polsce .No musialabym juz dzis wszystkie miesa przerabac beksa.gif .
    Spokojnego dnia Mili
    ....Ferdzi ,wchodzisz na k/u/c/h/n/i/a /a/l/e/k/x itd i w spisie tresci pod rybami sa ryby po japonsku usmiech.gif
    edytowano 2017.08.12 [11:31]
  • saam 2017.08.12 [13:05]
    dzień dobry !
    usmiech.giflapka.gif
    I
    cześć Ferdzi kwiatek.gif
    I
    hej Danusiu kwiatek.gif
    I
    Nie wiem czy dobrze pamiętam ale to chyba Celinka wykrakała u mnie brak internetu. Ale tak było wczoraj późnym wieczorem. Nie było ani stacjonarnego ani mobilnego. Pewnie ze wzgledu na burze ktore się przetaczały w okolicy. Podobno najg/waltowniejsze burze byly na Pomorzu. U mnie nie było aż tak groźnie ale w radiu słyszałem że kilka osób stracilo minionej nocy życie a wielu zostało rannych. Dużo ludzi jest nadal bez prądu.
    Wczoraj w pracy mialem kolejny dzień sajgonu. Nawet nie było kiedy zrobić porządną przerwę. Do domu wróciłem dopiero przed 21, oczywiście po malych zakupach.
    W następnym tygodniu też w pracy mogę mieć niespokojne bo pomagacz idzie na urlop .
    I
    Aby było można podglądać przez sprzet domowy to musi on być wyposażony w kamerę. Jeżeli wiec telewizor jest przystosowany do wspolpracy z internetem i do prowadzenia rozmów przez skypea to oczywiście jest mozliwe aby ktoś podglądał. Tylko czy ma to jakiś sens? Chyba że ktoś jest ważną figurą.
    Koleżanki topikowe bardziej bym uwrazliwił na dokładne zaslanianie okien wieczorem. Kto wie czy ktoś z okolicznych sąsiadów nie wyposażył sie w drona z kamerką na pokładzie. Taki wieczorem potrafi prawie bezszelestnie zawisnąć za szybą i przekazać lub nagrać obraz ku uciesze operatora takiedgo mini saamolotu smiech.gif
    I
    https://mobidick.pl/wp-content/uploads/2017/0 6/s3-img-365b6df689d23e54e-684969b.png
    I
    Jak zwykle duzo zajęć na dzisiaj zaplanowalem. Już mam obawy że się nie wyrobię. Najważniejsze to skosić trawę, zmienić olej i odwiedzić cmentarz. Trzeba więc dopić kawę i się sprężać.Oby tylko deszcz nie przeszkadzał bo widzę że się chmurzy.
    Udanej soboty wszystkim usmiech.gif
    I
    I
    edytowano 2017.08.12 [13:12]
  • ferdżi 2017.08.12 [13:50]
    Hej Daalapka.gif nie ma co za często wracać do niemiłych wspomnieńsmutas.gif lepiej wspominać tylko to co było piękne i warte wspomnienia.
    Nie zainspirowałam się Twoją zupą jarzynową, bo o dziwo pechowiec.gif nie mam w lodówce warzyw a na działkę nie chce mi się iść jezyk.gif nawet po cebulę , która też mi się skończyła smiech.gif No mówiłam, jestem leń nie z tej ziemi smiech.gif
    Za to wzięłam się za pomidory, wyłącznie te "czarne" Taki gatunek, nie mylić proszę ze chorobą smiech.gif Zwykle po obraniu ze skóry , krótko je gotowałam i do słoików a później słoiki oczywiście do gotowania. Nie dziś smiech.gif Dziś moje pomidory będą się długo gotowały , by nabrać jak najwięcej likopenu smiech.gif a tak naprawdę znów wychodzi moje lenistwo i powinnam napisać; by było jak najmniej słoików smiech.gif bo gotować też mi się nie chce jezyk.gif
    Jednym słowem jestem do niczego smutas.gif
    Ugotowałam tylko ziemniaki, zrobiłam mizerię i kotlet schabowy poniewierany smiech.gif
    Saam, podziwiam Cię że mimo takiego nawału w pracy masz jeszcze chęci by coś w domu skrobnąć i jeszcze na cmentarz jechać. Szczerze mówiąc mam wyrzuty sumienia, bo już nie byłam ze 2 miesiące, a przecież mam blisko, jakieś 3km. Jedynym moim wytłumaczeniem jest to że wciąż przeżywam śmierć brata i nie mogę , nie potrafię się z tym pogodzić, więc wolę tam nie chodzić i o tym nie myśleć, bo serce i dusza bardzo bolibeksa.gif
    U mnie wciąż popaduje deszcz, przechodzą niegroźne burze i znacznie się schłodziło, ale w mieszkaniu, wciąż jeszcze, jak dla mnie jest za ciepło.
  • Daa 2017.08.12 [16:04]
    Hej Ferdzi ,obiadek mialas bardzo dobry usmiech.gif
    Od jakiegos czasu lubie polewac mizerie na ziemniaki usmiech.gif w miejsce sosu usmiech.gif
    Bylismy na zakupach i znow prawie dwie stowki pekly ,tzn ulotnily sie i nie wiem na co usmiech.gif ,no ale zamrazarka juz nie chce udostepniac miejsca usmiech.gif .Teraz dopiero smazylam nalesniki ,bo syn zamiejscowy przyjedzie troche pozniej ,a Ulan znow pojechal na te militaria i prosil aby jemu zostawic 3 gołe nalesniki usmiech.gif
    Ja teraz zrobie sobie kawke i sie poloze na boku ,bo juz tez nic mi sie nie chce ,wczesniej tez mi sie nic nie chcialo ,to juz chroniczny stan i za to nie moge ,mam niedobor elektrolitow .E ,tam ,jestem taki wybrakowany egzemplarz usmiech.gif
  • ferdżi 2017.08.12 [16:31]
    naleśniki u mnie to rzadkość, choć ostatnio jak zrobiłam to M chętnie zjadł, ale zamówienia jeszcze nigdy nie zrobił. Jeśli dla niego to albo z powidłami albo z serem. Nie lubi natomiast krokietów, choć to przecież też naleśnik smiech.gif
    Poszłam na chwilę na ogródek, w końcu wyrwałam tą cebulkę, którą miałam wyrwać wczoraj, ale przecież mi się nie chciało. Też mam chroniczny stan niechęci do pracysmutas.gif Nie wiem, może to starość, a może inne problemy mnie przygniatają o których nawet tu pisać nie mogę smutas.gif
    Za oknem spokojnie jeśli chodzi o pogodę, jest pochmurno ale nie pada, wiatr też się uspokoił. Niestety jeśli chodzi o sąsiadów, to spokoju nie ma.
    Prawie w każdym domu coś się dzieje.
    Jedni kują ściany, inni tną drzewo, jeszcze inni używają jakichś urządzeń strasznie hałasujących, tak że najlepiej byłoby zamknąć okno, ale wtedy można się udusić w domusmutas.gif
    Dowiedziałam się już jak się robi ryby po japońsku, ale mnie nie zachęciło by takie zrobić.
    Moje pomidory zmniejszyły swoją objętość, na razie je przetarłam i wyłączyłam. Może jutro będę działać dalej, bo nie wiem czy je dać do słoika, czy iść na łatwiznę i w pojemnikach zamrozić ...eh lenistwo pechowiec.gif ,no , ale może jutro złapię wiatr w żagle i postanowię co dalej.
  • Caal 2017.08.12 [22:03]
    Hej, dobry wieczórusmiech.gif
    o
    U mnie czasy naleśników to już historia. Jak coś to robię omlety przeróżne i to dzięki małoletnim bo je lubią.
    Daausmiech.gif
    nic nie pisałaś, że Ułan lubi takie historyczne sprawy. A niech się chłopina rozerwie po tej swojej ciężkiej pracy. Prawdziwy Ułan z szabelkąoczko.gif
    Ferdziusmiech.gif
    u mnie też hałasują. Sąsiad z naprzeciwka sprzedał dom i nowy własciciel wszystko przerabia.
    Moje pomidorki nie potrzebują przerabiania bo mam tylko coctailowe na czterech krzaczkach. Zebrałam dzisiaj żółte i czerwone. Jest ich w saam raz na razoczko.gif
    Te lenistwo mamy wszyscy po tych upałach.
    Saamusmiech.gif
    nie pamiętam bym krakała o Twoim necie ale przyznaję, że myślałam usmiech.gif
    dzięki za ostrzeżenie przed dronamismiech.gif

...Spokojnej nocy wszystkim oczko.giflapka.gif
    edytowano 2017.08.12 [22:31]
  • Daa 2017.08.12 [23:28]
    Hej dziewczyny i chlopaku usmiech.gif
    Co sie tyczy nalesnikow ,to robie je do zupy jarzynowej lub koperkowej ,ale jesli jest ktorys z synow na obiedzie ,bo dla nas dwojga nie smaze .Ulan od czasu do czasu lubi ,ja tez ,ale raczej nie jem ich ,bo przeciez cale zycie dbam o linie smiech.gif
    Cal ,ten sentyment do militariow ,to zostal Ulanowi po sluzbie w wojsku ,konkretnie w tzw.'cyrku ' usmiech.gif
    Ide przygotowac łozko do spania ,bo Ulan przysypia przy telewizorze nie w sypialni usmiech.gif
    Spokojnej nocy lapka.gif
    https://www.youtube.com/watch?v=6WpsT0JCmEg
    'Zono moja ' usmiech.gif
  • saam 2017.08.13 [01:45]
    nocne hej lapka.gif
    I
    U mnie znowu nie ma neta stacjonarnego. Ten w telefonie jest bardziej niezawodny. Będę mógł machnąć na dobranoc.
    I
    Mój sąsiad też halasował cały dzień na podwórku. Odgłos piły czy młotka latwiej znieść. Ale nastawione na maxa radio może popsuć nerwy. Nie protestowałem jednak co by mu nie psuć weny do dość poważnej roboty jaką wykonuje. Na szczęście w poniedzialek będę w pracy do wieczora a on powinien już zakończyć.
    I
    Mocno deneruje mnie też reklama aplikacji WP która znowu się pojawiła i zasłania pole do pisania. Skasować nie można. Jedynie trzymając pionowo ekran można coś napisać. Ale to niewygodne.
    I
    Zdążyłem zrobić to co sobie zaplanowałem. Nawet wygospodarowalem czas na rozmowę z sąsiadką. Ale z racji wieku sąsiadki rozmowa nie należała do ekscytujących jezyk.gif
    Pogoda popsuła się u mnie ok. 18. Ale nsa szczęście spokojnie sobie popadało.
    I
    dobrej nocy lapka.gif
    wstanę jak się wyśpię cool.gif
    I
    I
  • ferdżi 2017.08.13 [07:36]
    Witajcie w niedzielny poraneklapka.gif
    Dobrze mi się spało, bo chłodna noc była, czuję się więc wyspana, gorzej z psyche, która od jakiegoś czasu szwankujesmutas.gif
    Cal, może masz rację, może to przez te upały jakoś staliśmy się rozleniwieni, ospali, ale w takim razie teraz kiedy zrobiło się chłodniej, powinno wszystko wrócić do normy i na to liczę.
    Ja z kolei wolę naleśnika niż omleta, jakoś do mnie nie podchodzą. Kiedyś w przeszłości robiłam kilka razy dla małej, ale sobie czy M, to nie, wolę już zwykłą jajecznicę na masełku smiech.gif
    Saam, też mnie to wkurza w telefonie , że nie raz zwyczajnie pisać się nie da, bo Wp przysłania wszystko.
    Na szczęście nie muszę już korzystać z telefonu do pisania postów, ale czasem kiedy nie mam stacjonarnego netu, to przeglądam strony.
    Daa, fajnie jak Ułan ma jakieś zainteresowania, szczególnie takie nietypowe.
    Mój sąsiad jeździ na zloty starych samochodów i choć nie miał jakiegoś old mobila, to po to by móc uczestniczyć w tych zlotach , zakupił fiata 124 smiech.gif
    Dobrze, że Ułan nie ma ciągot do zbieractwa jakich militariów w domuusmiech.gif .
    U mnie zapowiada się spokojny dzień.
    Może wyskoczę na jakieś małe zakupy, bo już za długo siedzę w domu ...czytaj....dawno nic sobie nie sprawiłam jezyk.gif
    Popijając kawusię , Was też do niej zapraszam, o zielonej herbatce dla Cal też pamiętam.(_)> (_)> (_)> (_)>
    Miłego dnia wszystkimkwiatek.gif
  • Caal 2017.08.13 [09:33]
    Dzień dobry w wolną niedzielęusmiech.gif
    o
    Ferdziusmiech.gif dzięki za herbatkę. Ja dzisiaj do mojej zielonej lisciastej dorzucam saszetkę herbatki która ma w składzie oprócz białej herbaty malinę, marchewkę i imbirusmiech.gif
    Takie ciekawe herbatki są w moim markecie np. jest jeszcze w składzie z burakiemsmiech.gif
    Uwielbiam takie herbaciane "coctaile" bo można dowolnie urozmaicać sobie podstawę czyli zieloną.
    A omlety wolę z uwagi na małoletniego niejadka. Można w nich przemycić wiele produktów których inaczej by nie ruszył. Zwykłe naleśniki synowa robi często. Ale co tam w nich odżywczego, sama mąka mleko z kartonu i tłuszcz w dodatku pomazane sklepowym dżemempechowiec.gif
    U mnie mimo wolnego nie zapowiada się spokojny dzień gdyż M ma zbyt dużo wolnego albo zmiany takie jak ja i lipabeksa.gif . Mimo, że w domu staram się chodzić własnymi ścieżkami to on potrafi wciąż skupiać moją uwagę na swojej osobie.
    Z reklamami w telefonie mam spokój absolutny bo mam opcję wyłączania reklamcool.gif no ale coś za coś telefon mam na abonament.
    Ale miałam sensmiech.gif ponieważ od jakiegoś czasu myślę nad zmianą pracy to przyśniło mi się, że mam swój kram odzieżowy na targowisku i ktoś mnie poczęstował pieczoną małżąsmiech.gif otworzyłam muszelkę a tam było takie białe, podobne do fileta z kurczaka, mielone upieczone mięsko dobrze przyprawione. I smakując stwierdziłam, że brakuje tylko by ten farsz był wymieszany z masełkiem bo tak jakoś sucho smakował. Brakowało mu lekkości w spożywaniuusmiech.gif . Ciekawe czy w rzeczywistości to tak smakuje bo to moje pierwsze smakowanie takiego dania w dodatku we śniesmiech.gif
    Dodam że ta praca ze snu absolutnie nie jest rozważana w moich planach. Ale może to przestroga, żebym nic nie zmieniała bo tak mogę skończyć?smiech.gif
    o
    Kończę ten mój przyśniadaniowy wpis i życzę
    fajnej niedzieliusmiech.giflapka.gif

..acha i mocne rytmy na rozbudzenieoczko.gif
    In-grid - In -tango.
    https://www.youtube.com/watch?v=MssqSpTZeds
    edytowano 2017.08.13 [09:52]
  • saam 2017.08.13 [15:02]
    Nie wiem czy wypada o tym mówić ale we wczesne niedzielne popołudnie zrobiłem sobie dobrze. Postanowiłem nie odsuwać dłużej chęci, nawet nie czekać do wieczora. Zdecydowanie zdecydowałem zdecydować się na to zamiast obiadu. Bo przecież dwie rzeczy na raz nie da sie robić. No może niektore się da. Tak więc gorące placki i zimna warka które sobie zorganizowałem wprawiły mnie w dobry nastrój. Prawda że jestem mało wymagający i tani w utrzymaniu? Takie małże na ten przykład muszą nieźle szarpać po kieszeni. Zwłaszcza gdyby chciało się najeść a nie tylko zaspokoić głód.
    I
    dzień dobry !
    lapka.gifusmiech.gif
    I
    cześć Ferdzi kwiatek.gif
    I
    witaj Celinko kwiatek.gif
    I
    Niedziela u mnie z niezdecydową pogodą. Czasem się chmurzy a czasem pokazuje słońce. Jednak głównym dowodzącym jest dzisiaj wiatr który miesza wszystkim.
    I
    Udanej reszty niedzieli wszystkim życzę usmiech.gif
    I
    I
  • saam 2017.08.13 [15:16]
    Ja też mam pomidory koktajlowe. I to w różnych ksztaltach i kolorach.
    I
    https://zapodaj.net/433604f415b2e.jpg.html
    I
    Co dziwne to też miał być liliput a wyrósł taki byczek. Widocznie ktoś pomieszał.
    I
    https://zapodaj.net/529936bd172e0.jpg.html
    I
    I
    edytowano 2017.08.13 [15:17]
  • ferdżi 2017.08.13 [18:24]
    Hej Callapka.gif ależ masz realistyczne sny smiech.gif i w dodatku tak dokładnie pamiętasz ...mnie się to rzadko zdarza, nie sen, tylko to zapamiętanie smiech.gif
    Nic nie pisałaś, że myślisz o zmianie pracy, tz jakiś czas temu było coś na tapecie, ale temat umarł śmiercią naturalną, więc skąd znowu pomysł na zmianę ?
    To fajnie że dzieciaki chcą omlety a Ty dodajesz tam różności, a moją małą to by nie przeszło smiech.gif Jak sroka w kość wgapiona w to co wkładam do miseczki i nie miało tam prawa wpaść coś czego ona nie akceptuje smiech.gif Teraz to nawet nie próbuję jej robić śniadań, bo już samodzielnie się obsługuje, więc mam z głowy kłopot smiech.gif
    Saam, no to sobie zrobiłeś dobrze smiech.gif
    Rozumiem, że bardzo lubisz placki ziemniaczane a skoro to czemu nie zrobić ich właśnie wtedy kiedy przychodzi ochota ? W końcu robisz je tylko dla siebie, więc serwuj je kiedy masz smaksmiech.gif
    A nie byłabym sobą , gdybym nie zapytała czy lubisz też z cukinii ? Zapewniam, że nie są gorsze od ziemniaczanych a nawet lżejsze dla żołądka.
    Pomidorki koktajlowe także posiadam w różnej wersji, ale co tylko pozrywam, to daję dzieciom, to są smakosze koktajlówek, gorzej bo teraz ich nie ma i co ja z nimi zrobię ?
    Oprócz tych małych , mam jeszcze duże czarne, sercowate, i duże sople.
    Dziś nic nie zrobiłam z wczorajszym przecierem, nadal jest w lodówce. Rano miałam kilka telefonów do przegadania, później obiad i małe zakupy a później rozmowa z wyspiarzami i właściwie czasu brakło na inne sprawy.
    Jutro mój wnusio kończy 4 latka, paczka poszła we wtorek, ale jeszcze nie dotarłasmutas.gif
    Za oknem piękna pogoda, spokojnie, bez wiatru, słonecznie ale temperatura umiarkowana i tak by mogło zostać do końca sierpniasmiech.gif
  • Caal 2017.08.13 [21:48]
    Dobry wieczórusmiech.gif
    o
    Saamusmiech.gif ale pikantnie opisałeś prozaiczne placki ziemniaczanejezyk.gifsmiech.gif przynajmniej tak to odebrałamoczko.gif
    Pomidorek (ten olbrzym) wygląda na malinówkę.
    A moje miniaturowe różyczki też dość wielkie się okazały w ogródku a jedna to nawet jest pnącasmiech.gif
    Ja miałam dziś na obiad szwedzki piekarniksmiech.gif czyli odpowiednik szwedzkiego stołu. Na wielkiej blaszce 40x40 upiekły się udka i pałki kurczęce, ziemniaczki i ćwiartki czerwonej papryki. Ziemniaczki natarte oliwą z przyprawą do ziemniaków a papryka tylko oliwą.
    o
    Ferdziusmiech.gif z tą pracą to wiadomo, zawsze by się chciało lepszą, ambitniejszą. To mój cel na przyszły rok. A co z tego wyjdzie to się okaże. Może i dobrze że prezent się troszkę spóźni bo jutro pewnie mały będzie obsypany upominkami. A tak będzie miał przedłużenie urodzin i radości na kilka dniusmiech.gif
    o
    Daausmiech.gif czyżby znowu globus Ci dokuczał? Ułan wrócił z tych militarnych pokazów?
    o
    Ja powoli(despacitousmiech.gif ) zbieram się do spania bo rano pobudka przed 5beksa.gif
    o
    Oj straszne wieści słychać w tv po tej wichurze i skutkach na obozie harcerskimsmutas.gif
    ...więc spokojnej nocy wszystkimoczko.giflapka.gif
    edytowano 2017.08.13 [22:03]
  • saam 2017.08.14 [01:22]
    U mnie dopiero teraz net się pojawił. To znaczy w telefonie bo stacjonarnego nie ma od czasu piatkowej burzy.
    I
    Kiedyś gdy miewałem więcej czasu to robiłem wariacje plackowe. Nie pamietam jednak czy robilem z cukini. Ale wychodziło na to że ziemniaczane dobrze podpieczone są najlepsze. Cukinię to smażę panierowaną
    Mam tylko jeden krzaczek cukini i był tylko jeden owoc. Ale mam nadzieję że jeszcze się pojawią to
    I
    dobrej nocy usmiech.giflapka.gif
    I
    I

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...