Odpowiedz na ten temat

filtrowanie dla początkujących i dla zaawansowanych

• ferdżi 2017.09.13 [12:18]
    jak to u mnie często bywa....miałam wyjść a zostałam w domusmiech.gif
    Byłam już gotowa, zeszłam na parter i zobaczyłam, że mama też się gdzieś wybrała, oczywiście nic mi nie mówiąc.
    Wróciłam się, bo oczekuję na kuriera a nie po to za niego płacę, by z avizem stać w kolejce na poczcie zly.gif
    No i zostałam.
    W sumie nie ma złego co by na dobre nie wyszło, bo kiedy schodziłam, zaczęła mnie pulsująco boleć głowapechowiec.gif
    Położyłam się, bo nawet za bardzo siedzieć się nie dało.
    Nie wiem co to za ból, skąd się wziął , ale na szczęście po godzinie przeszedł, oczywiście musiałam zażyć Nimesil smutas.gif
    Saam, właśnie słyszałam, że u Ciebie sztorm ma być.
    Nie lubię wiatru, zwyczajnie się go boję smutas.gif
    Jak słyszę słowo sztorm, to w środku czuję lęk.
    Gdybym mieszkała nad morzem, to chyba musiałabym się przeprowadzić, bo życie w ciągłym strachu to nie życiesmutas.gif
    O tym, że jest dziś 13, to nie chciałam pisać z rana, by nikomu nie popsuć humorusmiech.gif lepiej o tym przekonać się wieczorem, kiedy dzień już prawie zamkniętysmiech.gif
    Najlepiej by 13 dla wszystkich był szczęśliwy, czego niniejszym życzęusta.gif
    Podejmij ryzyko.Jeśli wygrasz będziesz szczęśliwy, jeśli przegrasz będziesz mądrzejszy.
    edytowano 2017.09.13 [12:23]
  • ferdżi 2017.09.13 [12:19]
    no i skakanko.
    Podejmij ryzyko. Jeśli wygrasz będziesz szczęśliwy, jeśli przegrasz będziesz mądrzejszy.
  • ferdżi 2017.09.13 [12:20]
    Napiszę może jeszcze, że jak się poczuję lepiej to popołudniu skoczę autem do tego banku.
    Podejmij ryzyko. Jeśli wygrasz będziesz szczęśliwy, jeśli przegrasz będziesz mądrzejszy.
  • ferdżi 2017.09.13 [12:21]
    Do orange mam dalej, bo jakieś 8 km, ale jak się uda przejechać miasto w godzinach szczytu, to i tą sprawę załatwię.
  • ferdżi 2017.09.13 [12:21]
    kurcze ile jeszcze skoków ?
    Udało mi się przepchać do światła smiech.gif
    Podejmij ryzyko.Jeśli wygrasz będziesz szczęśliwy, jeśli przegrasz będziesz mądrzejszy.
    edytowano 2017.09.13 [12:24]
  • saam 2017.09.13 [13:06]
    Ferdzi usmiech.gif wiatr nad morzem rzeczywiście jest minusem. Ale są i dodatnie plusy. Na przykład mozna mieć niskie rachunki za wodę bo tej jest pod dostatkiem. I jeszcze na soli można przyoszczędzić gdy się ziemniaki gotuje. Herbata trochę słona ale można się przyzwyczaić.
    I jeszcze piaskownicy nie trzeba robić dzieciom na podwórku. Wystarczy palcem pokazać im wydmę.
  • ferdżi 2017.09.13 [14:21]
    Oj Saamuś, Saamuś smiech.gif cieszę się że chociaż Tobie humor dopisuje smiech.gif
    Mnie niestety dalej trzymają się jakieś dziwne bóle głowy i niby mocne nie są ale są smutas.gif Chyba jednak będzie lepiej jak zostanę dziś w domu smutas.gif
    No właśnie , ponieważ jestem meteopatą, to może te dziwne bóle z tego wiatru co za oknem ? pechowiec.gif
  • Caal 2017.09.13 [14:59]
    Dzień dobry!
    o
    Ja już wczoraj 12-stego wiedziałam, że dzisiaj 13smiech.gifsmiech.gif
    Nie ma paniki bo nie padło na piątekoczko.gif
    Ferdziusmiech.gif lepiej Ty dzisiaj zostań w domu z tą głową bo mimo, że boląca lepiej jej nie stracićusmiech.gif
    Faktycznie, nie każdy może mieszkać nad morzem gdzie prawie cały rok wiatr głowe chce urwać. Tam najlepiej tylko latem.
    He, he uśmiałam się jak Saam patriotycznie wymieniał zalety swojego regionusmiech.gif zaraz pomyślałam, że ci w górach też mają oszczędności np. na paliwie gdy jadą z górkismiech.gif a górskie potoki mogą dawać energię napędową młynkowi do kawy czy pieprzusmiech.gifsmiech.gif no i rechabilitacje ruchową mają za darmo chodząc pod górke i z górki. Wygląda na to, że ci z nizin mają najgorzej i najnudniej i muszą tracić więcej kasysmutas.gif za to mamy najmniej stratcool.gif w postaci połamanych parasolek i czapeksmiech.gif , wymiany pokryć dachowych, częstszych wizyt u fryzjera, przeżartych solą mechanizmów, obsunięć się domów ze zboczy, wpadek do przepaści na zakrecie itdpechowiec.gif
    o
    Daausmiech.gif ciekawe z czym wrócisz ze salonu? oj będzie rewolucja u Daausmiech.gif
    o
    A że dzisiaj mamy znowu Dzień Programisty!
    oraz Dzień Całowania Chłopaków w Usta
    zostawie wirtualnego buziaczka
    dla wirtualnego chłopaczkausta.gifsmiech.gif
    o
    miłego dnia wszystkimusmiech.gif
  • Zuzanna Amelia ææææææ 2017.09.13 [16:55]
    Witam srodowo i slonecznie.
    Saam - To sie nazywa patriotyzm lokalny.
  • saam 2017.09.13 [18:29]
    cześć Celinko kwiatek.gif
    I
    witaj Zuziu kwiatek.gif
    I
    Wychodzi na to że Dzień Programisty trwa dwa dni smiech.gif na dodatek powtarza się w lutym chyba. A niech tam mają.
    Skoro dziś całują dziewczyny to raczaj powinien grzecznie się poddawać tym zabiegom oczko.gif odwzajemniać to nawet chyba dziś nie mogę. Obiecuję zbytnio się nie wiercić cool.gifserduszko.gif i trzymać lapka.giflapka.gif przy sobie (bez gwarancjii)
    I
    Pora najwyższa ruszyć do domu. Do widzenia praco !
    edytowano 2017.09.13 [18:30]
  • Daa 2017.09.13 [19:09]
    Och Cal ,dobrze piszesz ,ze bedzie ,a praktyczie juz jest rewolucja zly.gif .Wrocilam z samsungiem J320FN .Kupilam go w Media Expert i wczesniej (dzisiaj )omowilam z konsultantka ,ze zachowuje moj telefon ,a nowy bedzie mial inny numer i na karte .Gdy wrocilam ze sklepu ,pani poprosila moj telefon i zanim sie spostrzeglam ona rozdziabala moj telefon i przelozyla baterie i itd .i ...ale jestem wkurzona ,moj tel moge odstawic na pamiatke zly.gif
    Kurcze ,teraz zanim sie zechce z nim zapoznac to pewnie troche potrwa ,a dzisiaj juz nic mi sie nie chce ,bo znow nasiedzielismy sie u kardiologa ,juz nie wspomne o pieniadzach ,W sumie ,to byl łaskawy ,bo spodziewalam sie ,ze wezmie tak jak zwylke bierze ,ale za badania ekg,proby wysilkowej itp nie wzial nic ,tylko za wizyte ,chyba pamietal ,ze w ubieglym roku skasowal za pobyt Ulana na oddziale VIP (poltora dnia )3600 zl .No ale za leki zaplacilam 70 zl .
    Ale u mnie leje deszcz ,jak z cebra i grzmi .
    Wiem ,ze opanuje tego smartwona ,ale chcialabym juz ,juz usmiech.gif ,tymczasem boje sie ,ze go spiernicze ,ze tak powiem .Kilka telefonow juz wykonalam ,ot tak dla sprawdzenia ,syn mnie pochwalil ,mowi 'mama szacun ' smiech.gif
    w życiu piękne są tylko chwile ....
  • gośćM_ 2017.09.13 [22:18]
    Witajcie Dziewczyny i...Gospodarzu[Kurde, nie znam wszystkich emotek]
    Tak z doskoku pozdrawiamusmiech.gif
    Rany,jak wy fajnie tu sobie piszecieusmiech.gif ..Tylko tyle czasu trzeba poświecić by wszystko przeczytać i ...,,wgryźć" się w temat.Dla Świeżaka to robotaaaaaaaaa...no strasznasmiech.gif
    ,,Inteligencja polega również na tym,by umieć zachować coś tylko dla siebie,nawet wtedy gdy inni tego nie robią"-moje 1Marcell@wp.pl
  • GośćM_ 2017.09.13 [22:28]
    A co do buziaka ,hmmm,to chętnie przyjmę Caal smiech.gif jestem ,,wirtualnym chłopakiem"smiech.gif ,a nawet odwzajemnię ,,Wirtualnym Dziewczynom"usta.gif
    Aha,tę emotkę umiem robićjezyk.gif
    ,,Inteligencja polega również na tym,by umieć zachować coś tylko dla siebie,nawet wtedy gdy inni tego nie robią"-moje 1Marcell@wp.pl
  • Daa 2017.09.13 [23:08]
    Hej Gosciu M ,jak na swiezaka ,to swietnie sobie radzisz usmiech.gif .Ja dzis jestem swiezakiem do potegi n-tej ,ale damy rade usmiech.gif
    Emotki mozna tutaj podpatrzec ;
    http://forum.o2.pl//emotikony.php
    Pozno juz i pora pojsc w ramiona Orfeusza usmiech.gif
    Spokojnej nocy Mili usta.gifusmiech.gif
  • saamsung 2017.09.14 [00:03]
    dobranoc lapka.gif
  • Caal 2017.09.14 [01:45]
    No, pięknie sobie śpicieusmiech.gif a ja dopiero z pracy. Jak jeszcze jestem na chodzie to Wam tradycyjnie poprawię kołderkijezyk.gif bo wieje i Was podwiejesmiech.gif
    Tylko Wiola gdzieś się chyba mocno pod poduchy schowała?usmiech.gif
    Dobra, koniec podglądania, lecę by się szybko wyspaćsmiech.gif bo jutro w południe mam wizytę agenta ubezpieczeniowego od auta.
    Spokojnej nocy wszystkimusmiech.giflapka.gif
    edytowano 2017.09.14 [01:46]
  • GośćM_ 2017.09.14 [02:26]
    Śpicie.Akuraaaatoczko.gif Nocny marek jestemusmiech.gif
    Caal,a było tak szybko jeździć???hmmm,spotkanie z Agentem.
    Kurcze,gdzie Ty pracujesz Caal..rzuć te robotę.W nocy się spi a nie pracuje,yyyyy no ewentualnie mozna robić co innego...
    Daa,niby już nie taki świeżak ze mnie choć na Waszym topiku na pewnooczko.gif a ten Orfeusz jakis fajny?bo ja bym wolał iść w ramiona, ale jakiejś Morfeuszkioczko.gif ...smiech.gif
  • ferdżi 2017.09.14 [08:12]
    Witam wszystkich w piękny słoneczny czwarteklapka.gif
    Po wczorajszym deszczu ani śladu, wiatr też się uspokoił, mój ból głowy znikł zupełnie ...można żyć smiech.gif
    Wstawać śpiochy , wyciągnąć się już z ramion Orfeuszy, Morfeuszy i Morfeuszek smiech.gif Czas zacząć nowy dzień smiech.gif
    Trochę spóźniona jestem, bo też trochę dłużej spałam, ale to dlatego że o 3 miałam przerwę w spaniu, no ale około 6 udało mi się jeszcze oko przymknąć smiech.gif
    Daa, brawo za telefon, jestem z Ciebie dumnausta.gif
    Na pewno szybko go opanujesz, bo jeśli chodzi o dzwonienie to jest łatwe.
    Szkoda, że nie zakupiłaś sobie bezprzewodowej słuchawki, bo wtedy telefonu nosić ze sobą nie musisz i w dodatku ręce możesz mieć zajęte czymś innym .
    Fakt, że taka słuchawka najlepiej sprawdza się w samochodzie, no ale jednak wszędzie jej używam, bo jest bardzo wygodna.
    Cal, nie daj się naciągnąć na dużą stawkę, targuj się z agentem, niech da jakąś zniżkę, 800 zł to stanowczo za drogo.
    Wiola, wołam Cię na kawę, gdzie się zaszyłaś ?
    Saam już pewnie całkowicie rozkręcony , zasuwa przy maszynach i ogląda ładne dziewczyny przy okazji smiech.gif
    GośćM, to nie wiem co o tej porze działa, być może też w pracy a może przewraca się na drugi bok, skoro tak późno w nocy był na kaffesmiech.gif
    Jak zawsze zapraszam na kawusię;
    http://e-kartki.net.pl/kartki/72/1/d/12912.jp g
    Miłego dnia lapka.gif
    edytowano 2017.09.14 [08:15]
  • Viollkka 2017.09.14 [09:32]
    Dzień dobrylapka.gif
    Jestem,jestem Ferdzi,nigdzie się nie zaszyłamoczko.gif Na kawę to zawsze jestem chętna,więc nie odmówięoczko.gif przy dzisiejszej pogodzie,wręcz wskazana,pada deszczyk i jestem nie co leniwa dzisiajsmiech.gif
    Ja Cię nie mogę GościuMsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif Nie sypiasz w nocy jak Daa?Czy może gdzieś w jakimś klubie sobie densujeszsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif Dawaj adres w którymsmiech.gif może kiedyś wdepnę po drodzesmiech.gif
    Udanego dzionka życzęoczko.gif
    Nie boję się jutra.Jutro boi się mnie.
  • ferdżi 2017.09.14 [09:52]
    Hej Wilouś, usta.gif cieszę się że się odnalazłaś.
    Jestem już w boksach startowychsmiech.gif Gotowa do wyjścia, czekam na odpowiedni moment smiech.gif
    Za oknem słońce , cieplutko aż momentami praży. Sądziłam że będę musiała założyć bluzę, ale wystarczy krótki rękaweksmiech.gif
    Muszę się zarejestrować do chirurga, przy okazji odwiedzę koleżankę w szpitalu, wczoraj jej to obiecałam, więc już nie mogą mi się zmienić plany.
    Trzymajcie się zdrowo, nie wiem kiedy wrócę lapka.gif
  • gość 2017.09.14 [14:23]
    pozdrawiam lapka.gif
  • Daa 2017.09.14 [14:34]
    Dzien Dobry lapka.gif
    Ferdzi ,podmuchaj mocno aby choc troche tej dobrej pogody poplynelo do mnie .U mnie jest wietrznie i pochmurno .
    Dzwonilas ale mialam goscia prawie do tej pory zly.gifusmiech.gif ,oddzwonie pozniej bo telefon sie rozladowal i sie ładuje ,poza tym robie obiad po ktorym znow jedziemy do lekarza (wiem ,pisanie o tym jest juz nudne usmiech.gif )ale jade w celu przepisania innego antybiotyku dla mnie .
    Gosciu Marku ? usmiech.gif ,moj Orfeusz jest bardzo fajny usmiech.gif ,ale wowczas jesli faktycznie zagarnie mnie w swoje ramiona co sie rzadko zdarza beksa.gif ,ale ten bardziej osobisty Orfeusz jest jeszcze bardziej fajny ale nie posiada mocy usypiania mnie chocby wyczynial nie wiadomo co ze mna usmiech.gif
    Dobrego dnia zycze usmiech.gif
  • ferdżi 2017.09.14 [14:54]
    jestem już w domkulapka.gif
    Jestem zakłopotana, bo wcale do Daa nie dzwoniłam pechowiec.gif
    Pewnie znów ten mój głupi telefon sam wybrał numer i zadzwonił w momencie kiedy wyłączałam słuchawkę, ale jakoś ? Nie wiem, ale zadzwoniła do mnie moja synowa i też mówiła że do niej dzwoniłam pechowiec.gif kurcze co się dzieje ? Ja naprawdę nigdzie nie dzwoniłam smutas.gif
    Pogoda nadal fantastyczna, cieplutko, słonecznie, chce się żyć smiech.gif
    Wszystko co miałam załatwić wczoraj, udało się załatwić dzisiaj i jeszcze odwiedziłam koleżankę smiech.gif
    W banku okazało się, że to nie Inest Bank, ale Kredyt Bank nie daje mi spokoju, obecnie BZ WBK. Na koncie było 57 gr pechowiec.gifsmiech.gifjezyk.gif i to przez 12 lat !!! oni nadal uznawali że jestem ich klientką !!!????
    Na szczęście zlikwidowałam całkowicie to konto i mam nadzieję, że przestaną mnie gnębić tymi pismami.
    Zrezygnowałam też z tel stacjonarnego. Mam nadzieję że nie będą dzwonić z jakimś ofertami ekstra, bo i tak się nie skuszęsmiech.gif
    Kupiłam sobie ładną tunikę, ale po przymierzeniu w domu, okazało się że jest za ciasna beksa.gif muszę oddać , albo wymienić.
    Zauważyłam też, że w mojej torebce, jedno oczko trzymające pasek, leciutko jakby się obluzowało, trzeba będzie kupić nową torebkę smiech.gif jest okazja smiech.gif
    Czuję się trochę zmęczona, chyba położę się na chwilkę.
  • Caal 2017.09.14 [15:51]
    Dzień dobryusmiech.gif
    o
    A to ci heca Ferdzismiech.gif z tym dzwonieniem!!! a już myślałam by sobie takie słuchawki sprawić. O ile to wina słuchawek, że telefon robi co chce i sprawia że więcej ludzi może posłuchaćpechowiec.gif
    o
    Daausmiech.gif już wczoraj miałam Ci pogratulować lapka.gif nowego fonikausta.gif . Tylko nie spanikuj gdy dostaniesz sms o wirusie! Tak często się straszy nowych nabywców sprzętu.Ja zignorowałam, ze strachu wyłączyłam go i kilka godzin nie dotykałam się gosmiech.gif i jakoś się odczepili.Teraz na abonamencie nie miałam takiego problemu, tak miałam właśnie na karte.
    o
    GośćM usmiech.gif to nie tak, że jeździłam za szybkosmiech.gif tylko akurat kończy się ubezpieczenie OC. Pracuję w handlu gdzie trzeba być elastycznym godzinowo. Mam bardzo różne godziny pracy a dzisiaj na ten przykład wolnecool.gif Ty też jakoś w dziwnych godzinach jesteś aktywny a czasem nie ma Ciebie wcale. Dlatego przyłączam się do pytania Ferdzi co Ty porabiasz zawodowo? lub w jakich godzinach?oczko.gif
    o
    Wiolausmiech.giflapka.gif , no! byłaś jednak w nocy zakopana w poduchachsmiech.gif bo raczej nie wyjeżdżasz z domu i z topiku po angielskusmiech.gif Ja muszę przynieść już do domu potężne wyrośnięte geranium które stoi za moim oknem i chwilami mam to saamo co Ty z tą różąsmiech.gif
    o
    Dzisiaj czwartek, święta żadnego u mnie nie ma w kalendarzu a Saam pewnie dzisiaj krócej w pracy ale intensywniejusmiech.gif
    ciekawe czy zgadłamsmiech.gif
    o
    miłego cd czwartkuusmiech.gif
    edytowano 2017.09.14 [15:52]
  • Zuzanna Amelia ææææææ 2017.09.14 [17:01]
    Witam nadal slonecznie.
  • Viollkka 2017.09.14 [18:04]
    Wiecie?U mnie jest już ciemnopechowiec.gif oj niechronnie idzie już zima,ale najpierw jesieńsmiech.gif Ale ja nie chcębeksa.gifbeksa.gif cały dzień pada i wieje.
    Ferdzi w ccc są fajowe torebki,co nie Daaduś?
    Caalsmiech.gif przecież staram się zawsze na odchodne pomachać łapkąoczko.gif Jak mówiłamsmiech.gif z różą zrobiłam już porządek,bo już myślałam,że mam jakieś zjazdysmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif troszkę szkoda,bo zawsze była gęsto obsypana kwiatami,a może teraz jeszcze ładniej będzie kwitła?
    ♣♣♣♣♣♣♣
    Mam dylemat co zrobić na kolacjęsmiech.gif Tosty czy sałatę.I tego i tego nie chce mi się robićsmiech.gifsmiech.gif zjem chyba jabłkojezyk.gif
    edytowano 2017.09.14 [18:27]
  • Daa 2017.09.14 [18:35]
    Heh ,Wiolka zjedz sobie paluszka smiech.gif
    Przyjde potem ,dopiero wrocilismy z przychodni i mam mala robote ,bardzo ,ale to bardzo intymna smiech.gif
    ...Ferdzi ,a widzisz ,namawiasz mnie na sluchawki blutu ,co one wyprawiaja
    edytowano 2017.09.14 [18:39]
  • ferdżi 2017.09.14 [18:36]
    Cal, to moja wina, powinnam wyłączać bluetooth w telefonie zamiast słuchawkęsmiech.gif Ona po prostu po naciśnięciu łączy z ostatnio wybranym numerem albo następnym, sama nie wiem, bo ostatnio nie gadałam przecież z Daa.
    W każdym razie w domu nie wyłączam słuchawki i zawsze jej używam, a poza domem, to po każdej rozmowie będę wyłączała funkcję bluetooth i będzie dobrze smiech.gif
    Violuś zjedz czekoladę jak ja smiech.gif
    A tak serio , to wzięło mnie na tuńczyka, więc był tuńczyk smiech.gif
    Za oknem nagle zrobiło się czarno, zaczął wiać mocny wiatr, padać deszcz, przecież nic nie zapowiadało aż tak szybkiej zmiany pogodypechowiec.gif
  • GośćM_ 2017.09.14 [19:16]
    Dobry wieczór Wszystkim.
    Ferdzi*
    No cóż ja mogę robić o tej porze, o której pisałaś post, jak nie być w pracy?Na zapas kupiłem oprócz fajek w kiosku, paczkę zapałek ,ale wypotrzebowałem ją wkładając tak,by mi się powieki nie zamykałyjezyk.gif Co zrobić jak chce się być tu i tam w necie na raz.Jest tyle ciekawych miejsc do poczytania i pooglądaniaoczko.gifjezyk.gif i hmm udzielania sięsmiech.gif to tak odpowiadając Violli:
    Viollku* smiech.gif
    A no nie sypiamusmiech.gif
    Aha,densujęsmiech.gif Tańczę nago na rurze dla znudzonych Pańsmiech.gifoczko.gif ,a jeśli chodzi o adres to,hmmmm,swój podałem, natomiast klubu nie,bo mnie tu zbanują za podawanie konkurencyjnych adresów jezyk.gif lub narażę się na atak hordy zainteresowanych lub zazdrosnych pomarańczysmiech.gif
    Daa*
    smiech.gif ..no to masz nieziemskiego Orfeuszasmiech.gif
    i chyba dlatego nie ma tej mocy, bo wyczynia własnie to ,,niewiadomo",choć wiadomo oczko.gif cosmiech.gif
    Call*
    Ja po prostu przychodzę na to forum,gdy po prostu odpoczywam w necie,a dzieje się to zazwyczaj dopiero wieczorami Wtedy się wyluzowywuję no i klikam z fajnymi ludźmi. Zdarza się ,że jestem również w dzień.A jestem,nazwijmy to tak,urzędnikiem państwowymusmiech.gif
    Pozdrawiam Dziewuchy.Lecę pod prysznicusmiech.gif
  • Viollkka 2017.09.14 [19:31]
    Oooooo!I to mi się podoba Gościu Moczko.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif chciałam usłyszeć taką odpowiedźcool.gif Pokaż,pokaż jak wywijaszjezyk.gif
    Daa nie mam paluszkówsmiech.gifsmiech.gif Chyba,że swojeoczko.gif
    Ferdżi a jaką pociskałaś czekoladkę?Jednak robię tosty,bo mi ser sam niedługo wypełznie z lodówkismiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...