Odpowiedz na ten temat

filtrowanie dla początkujących i dla zaawansowanych

• Zuzanna Amelia ææ 2017.03.18 [11:45]
    Witam sobotnio.
  • Caal 2017.03.18 [22:43]
    Dzisiaj topik odpoczywałusmiech.gif
    Ja już też zakopana w poduchach ale telewizor jeszcze graoczko.gif
    Dobranoclapka.gif
  • Daa 2017.03.18 [22:55]
    Dobranoc lapka.gifusmiech.gif
    ...W tv spiewaja 'o Hela,o Hela ,Twoje cialo mnie oniesmiela ' usmiech.gif
    ,,a teraz 'Hej dziewczyno ,spojrz na misiaaaa 'usmiech.gif
    fajnie usmiech.gif w super Polsat .
    ...u nas byl armagedon pogodowy ,deszcz caly dzien ,potem wichura i grad .
    w życiu piękne są tylko chwile ....
    edytowano 2017.03.18 [22:59]
  • balsaam 2017.03.18 [22:56]
    Mój telewizor od dwóch tygodni na urlopie. Nawet lotów narciarskich nie było czasu oglądać. A nasi dobrze sobie radzili na mamuciej. Nawet nowy rekord mamy.
    i
    dobry wieczór usmiech.gif
    l
    Za oknem wieje i leje. Na dodatek zimno. Jak w takich warunkach wraz z nowym tygodniem ma przyjść wiosna? Zmarznie bidulka.
    l
    spokojnej sobotniej nocy życzę usmiech.gif
    l
    l
  • saamoobsługa 2017.03.18 [23:09]
    Ja to nawet teraz chętnie bym do takiej Heli wdepnął bo przypomniałem sobie że kolacji to dzisiaj nie jadłem. Paluszki i piwo to nie to saamo co golonka i schab smiech.gif a u Heli piwo też było a nawet chyba trzy.
    I
    I
  • saamograj 2017.03.18 [23:24]
    One Day in LA - Kaloopy Style!
    l
    https://youtu.be/DotlXFdyNGo
    l
    l
  • Zuzanna Amelia ææ 2017.03.19 [10:54]
    Witam niedzielnie. Kalendarzowa wiosna juz za pare dni.
  • gość 2017.03.19 [13:54]
    spadaj jezyk.gif
  • gość 2017.03.19 [14:10]
    gość też spadajjezyk.gif
  • saamuel 2017.03.19 [20:25]
    DOBRY WIECZÓR usmiech.gif
    l
    W moim nadbiurkowym kalendarzu wiosna już jutro. U mnie po południu pogoda nieco się poprawiła i nawet pojawiło się słońce. Ale w radiu usłyszałem że powinienem przygotować się na wietrzną pogodę
    l
    "Wiosna ma zapach żalu
    I spalin na ulicach
    I spóźnia się jak tramwaj
    I ciągle każe czekać
    Na pierwszy dotyk Słońca
    Na kolor na ulicy
    I na wiewiórki w parku
    I szepty ciche"
    l
    Małgorzata Ostrowska - Po niebieskim niebie
    l
    https://youtu.be/uAachMf9B44
    l
    l
  • Caal 2017.03.19 [22:24]
    Hejlapka.gif
    o
    Fajnie że jutro wiosna bo mam wolne usmiech.gif
    A teraz macham z pracy.
    Dzisiaj do 1:15 więc już życzę
    dobrej nocy usmiech.gif
    piosenkę Saama o wiośnie posłucham jadąc do domu.
  • Daa 2017.03.19 [22:30]
    Wiosna ,wiosna ,wiosna ,ach to Ty ?
    Dobry wieczor lapka.gif
    Jutro pierwszy dzien wiosny ,a u mnie teraz pada snieg usmiech.gif
    Dzien od rana byl ładny ,sloneczny ,zarowno w moim miescie jak i w Bydgoszczy gdzie spedzilismy dzien z Ulanem .
    Ogladam teraz ciezkie przypadki medyczne ,kiedys nie moglam takich rzeczy ogladac ,a po 'naogladaniu' sie w szpitalach roznych ciezkich chorobsk ,juz mnie to tak nie przeraza .
    Spokojnej nocy lapka.gif
  • saam 2017.03.20 [11:30]
    Witam Panią Wiosnę która właśnie do nas przychodzi lapka.gifkwiatek.gif jak również wszystkich którzy zaglądają na topik w pierwszym dniu póki co tylko astronomicznej wiosny lapka.gifusmiech.gif
    I
    Mam w sobie przekonanie że niewiele mi trzeba do szczęścia. Jednak w obecnym czasie szczęście jest wyjątkowo daleko ode mnie i jakby poza zasięgiem. Liczę zatem że kołem tocząca się fortuna kiedyś wyniesie mnie przynajmniej do poziomu.
    Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Szczęścia.
    I
    Szczęśliwego dnia życzę wszystkim usmiech.gif
    I
    I
  • saam 2017.03.20 [11:46]
    "Tak mało trzeba nam i dużo tak,
    żeby szczęśliwym być, drugiemu szczęście dać.
    Wystarczy ciepło rąk, muśnięcie warg,
    wystarczy, żeby ktoś pokochał nas.
    Żeby szczęśliwym być i szczęście dać,
    tak mało trzeba nam i dużo tak."
    I
    Anna Jantar - Żeby szczęśliwym być
    I
    https://youtu.be/uHSqqMvmpGM
    I
    I
  • Caal 2017.03.20 [13:21]
    Dzień dobryusmiech.gif
    o
    Saamusmiech.gif nie możesz wiedzieć czy szczęście jest daleko czy blisko bo to wielka niewiadoma. Może być wielkie buuum!!!i jest szczęście i radośćusmiech.gif
    Szczęście ma dla każdego różne oblicza. Dla mnie dziś szczęściem jest wolny dzień. I tym szczęśliwszy, że nic na niego nie zaplanowałam, robię to co mi się chcesmiech.gif
    Jak na razie moja wiosna jest bez deszczu, wiatru i z odrobinką słońca. Ale nawet gdy popada to uznam to za deszcz szczęściaoczko.gif bo przecież potrzebny przyrodzieusmiech.gif
    Anna Jantar ładnie zaśpiewała ale Tolek też zaśpiewał usmiech.gif
    https://www.youtube.com/watch?v=Nt-Coet95nQ
    o
    Ale gdyby to było za mało to proponuję zakupić sobie swój prywatny deszcz szczęścia za jedyne 3,50smiech.gif
    proszę bardzo...
    ...http://allegro.pl/zlotokap-pospolity-deszcz-s zczescia-polecam-i6493310635.html
    o
    Czyżby nasza Wiola wyjechała bez pożegnania witać wiosne na wybrzeżu?
    Daausmiech.gif ja też ostatnio oglądam te przypadki medyczne gdy akurat trafię na nie. Bo już od dawna nie używam żadnych nawigacji co do programów. Kiedyś program tv kupowało się z gazetą. Teraz jak popadnie tyle tych programów.
    o
    Również szczęśliwego dnia dla wszystkich:
    stałych i zaglądającychoczko.giflapka.gif
    edytowano 2017.03.20 [13:22]
  • Caal 2017.03.20 [13:32]
    Dzisiaj więcej świąt bo jest jeszcze Dzień bez Mięsa o którym Saam nie wspomniał bo pewnie opchał się już kiełbachąsmiech.gif
    i Dzień Wróblausmiech.gif
    Pamiętam czasy gdy na wróbla mówiłam grubel i wszyscy mnie poprawialismiech.gif
  • saam 2017.03.20 [16:40]
    Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. Ale kiełbasa którą własnie zjadam raczej nie jest z wróbla lecz z wieprza smiech.gif
    I
    cześć Celinko kwiatek.gif ten rosnący deszcz szczęścia coś za tani żeby był wiarygodny smiech.gif Co prawda koszt transportu podbija cenę ale to już szczęście firmy kurierskiej. Zresztą ja i tak nie mam miejsca aby go wsadzić. Chyba że na zakladowym podwórku.
    I
    To w końcu jest już ta wiosna?
    I
    Kabaret Potem – Wiosenna Pieśń Radości
    I
    https://youtu.be/N17YbVsM5xU
    I
    I
    I
  • gośćklawy77 2017.03.20 [19:17]
    Viollkka 2017.03.12 [09:27]
    Myślę,że wielbiciel Caal,to nie Oli.Facet miał klasę i nie pisał by w ten sposób
    X
    I masz racje ale sama sie przyczynilas do tego ze was opuscilem…
    O
    Daa 2017.03.11 [23:58]
    Cal ,ja raczej od razu wytypowalam Twojego sympatyka tylko on Cie widzial (oprocz mnie )na zywca
    i wie ,ze jestes blondi
    X
    Chociaz wieczorami dotrzymywalem ci towarzystwa i pocieszalem i zabawialem to jednak kopnelas mnie w d..pe wiedzialem ze moj nick nie przejdzie ci przez gadlo a jednak to bylem ja klawy…i bardzo dobrze ze odszedlem bo przezylem fantastyczny rok i zapowiada sie na wiecej…
    O
    Caal 2017.03.12 [00:13]
    Jednak bardziej myślę, że to Klawy pisze
    X
    Caal trafilas w dziesiatke, wiedzialem ze nie bedziesz miala z tym problemu, pozdrawiam i bawcie sie dalej pewnie znow do was zajrze za jakis czasusta.gifkwiatek.gif
  • Viollkka 2017.03.20 [20:05]
    Dobry wieczórlapka.gif
    Klawy.Po primo to nie mój topik,żebym mogła się przyczyniać aby ktoś opuszczał ten topiksmutas.gif Po duo.Prawdziwy facet mówi co mu leży na wątrobie i naprawdę wystarczyło powiedzieć,że Cię moja osoba drażni a na pewno bym Ci ustąpiła pola,bo wiem,że dziewczyny Cię lubiały,z resztą jak pewnie czytałeś,nie raz wspominały.Tak więc bez krępacji możesz śmiało zaglądać,bez obaw już się o mnie nie potkniesz.
    Całej reszcie posyłam pozdrowionka i całusy.Trzymajcie się cieplutkooczko.gif
    Nie boję się jutra.Jutro boi się mnie.
  • Daa 2017.03.20 [21:04]
    Hej ,hej ,stop usmiech.gif
    Tylko spokoj nas uratuje usmiech.gif
    Klawy ,ja nie przypominam sobie abym kopnela Cie w cztery litery ,no co Ty ,takich rzeczy nie robie usmiech.gif .Przeciez nie 'bylismy ze soba ' usmiech.gif .
    Pamietam jak za sprawa Twojej osoby pozwalalam sobie na odwazne zarty ,ale wlasnie to byly zarty ,choc jak mozna zauwazyc tu na kafeterii niektorzy nie pojmuja takich zartow usmiech.gif .
    Heh ,Klawy ,nie rozumiem dlaczego Twoj nick nie mialby przejsc mi przez gardlo usmiech.gif ,popatrz ,Klawy ,Klawy Klawy i moglabym tak bez konca usmiech.gif .Jestes cosik rozgoryczony a po co ? Wiosna sie zaczela ,wiec trzeba wzniecic w sobie radosny nastroj ,bedzie dobrze ,czego zycze ja ,Daa usmiech.gif
    Wiolka ,nie denerwuj sie ,prosze usta.gif ,bo wiesz ,ze zlosc pieknosci szkodzi usmiech.gif
    Cal,ładny ten Zlotokap ,moze zasadze sobie w domu usmiech.gif
  • Caal 2017.03.20 [21:45]
    Dobry wieczórusmiech.giflapka.gif
    o
    A co to? Dzień Szczęścia zamienił się w dzień szczerości?usmiech.gif
    o
    Wiolausmiech.gif Klawy tu jest raz na ruski rok a Ty już się usuwasz?beksa.gif przecież ,,cała reszta" Cie lubi usta.gifsmiech.gif
    o
    Daausmiech.gif ta roślina raczej w mieszkaniu się nie przyjmie. Ale taką fototapete miło by było mieć na ścianieoczko.gif
    o
    Saamusmiech.gif ta cena złotokapu podejrzanie niska ale doczytałam, że trzeba kupić komplet 24 sztukismiech.gif
    Pojedyńczego egzemplarza trzeba by szukać w sklepach ogrodniczych. U mnie wiosna(ta roślinna) jeszcze się czai ale dwa pierwsze listki lubczyku już się pokazały. Są jeszcze takie czerwonawe. No i listki tulipanów i narcyzów już są. Ale np. krokusy to albo wyginęły albo mam jakieś późniejsze bo ani śladusmutas.gif
    o
    Klawyusmiech.gif myślisz, że miałeś szczęśliwy rok dlatego, że od nas odszedłeś? hmmm...ciekawe spostrzeżenieusmiech.gif i teraz nie wiadomo czego Ci życzyć? Ale skoro dziś Dzień Szczęścia to życzę Ci go duuużooczko.gif
    edytowano 2017.03.20 [21:45]
  • Daa 2017.03.20 [22:36]
    Heh ,Cal ,moze to drzewko by uroslo u mnie ,ale gdyby tak roslo jak pisza do 5 metrow ,to musialabym zrobic dziure w suficie usmiech.gif
    Spijcie dobrze .Dobranoc lapka.gif
  • Caal 2017.03.20 [23:51]
    He, he Daa, mogłabyś po drzewie wdrapać się do sąsiada wyżej.
    o
    Pierwsza wiosenna noc
    niech da sny piękne i moc!jezyk.gif (albo odwrotniesmiech.gif )
    o
    Dobrej nocy wszystkimusmiech.giflapka.gif
  • saam 2017.03.21 [00:49]
    A ja myślę że jeżeli ktoś pojawia się raz na ruski rok i nawet go nie stać na dobry wieczór czy najzwyklejsze cześć a przy tym kulturą nie grzeszy również na innych płaszczyznach i nie dba o to aby moim topikowym koleżankom oddać należną im cześć i nie stara się ze wszystkich sił swoich aby je wprawiać w lepszy humor to należy go po prostu nie zauważać.
    I
    A na pierwszą wiosenną noc dobrych snów życzę moc usmiech.gif
    I
    I
  • Caal 2017.03.21 [13:08]
    Dzień dobryusmiech.gif
    o
    I co Wam się śniło w tę pierwszą wiosenną noc?
    Bo ja wszystkiego nie pamiętam ale przed samym przebudzeniem śniło mi się, że głaskam mojego futrzastego kota i w futrze znalazłam...ogromną pchłępechowiec.gif złapałam ją i ścisnęłam w palcach i z tego się zrobiło pełno małych pchelpechowiec.gifsmutas.gif obudziłam się z niesmakiemsmutas.gif ale z przyjemnością, że to tylko senusmiech.gif
    Ciepłe pory roku to niestety więcej obowiązków względem zwierzaków domowych i pewnie o tym pani Wiosna chciała mi przypomnieć bo zaczną się kleszcze, pchły i nie wiadomo co jeszcze...
    A teraz to już muszę odpalać się do pracysmiech.gif
    o
    Miłego dnia wszystkim usmiech.gif
  • Daa 2017.03.21 [14:34]
    Dzien Dobry lapka.gif
    Ja chyba nie snilam albo nie pamietam usmiech.gif
    Cal ,sen o pchlach symbolizuje nieprzyjaciol i podlych ludzi ,ktorzy nas wykorzystuja i odbieraja zyciowa energie .Gdy takich osob nie dostrzegamy w swoim otoczeniu wtedy pchly odnosza sie do zmartwien gryzacych nasze sumienie .
    Widok pchly symbolizuje drobne problemy ktore wyprowadzaja nas z rownowagi i psuja dobry humor .
    Zlapanie lub zabicie pchly jest pozytywnym znakiem ,ktory wrozy pokonanie wrogow i uwolnienie sie od nieszczerych osob .Takze spoko ,zabilas co oznacza ,ze nie bedziesz otoczona przez wrogow usmiech.gif
    Cal ,wracajac do Zlotokapu i dziury w suficie ,to przypomne ,ze nade mna nikt nie mieszka ,jest juz niebo usmiech.gif
    Spokojnego popoludnia usmiech.gif
  • Zuzanna Amelia ææ 2017.03.21 [18:49]
    Witam popoludniowo i wiosennie.
  • saambojet 2017.03.21 [23:41]
    Ja mam chyba popsuty projektor bo mi się nic nie śni. Albo może dlatego że nie dochodzę .... do tej fazy snu w której śnią się sny bo trzeba wstawać. Dzisiaj raczej też nie dojdę jezyk.gif
    l
    DOBRANOC usmiech.gif
    I
    I
  • balsaam 2017.03.22 [00:06]
    "Nie odwracaj się
    Potrzebuję twojej miłości
    Bo jesteś tą jedyną
    o której marzę
    Nie odwracaj się
    Nie zamykaj drzwi
    Bo jesteś tą jedyną
    Z którą wiążę nadzieję
    Chodź przytul mnie mocno
    Potrzebuję twojego światła
    Po prostu przyjdź i weź mnie
    Do miejsc, gdzie pragnę być"
    l
    Goran Karan - Stay With Me
    l
    https://youtu.be/M7iKoPBHTIM
    l
    l
  • Caal 2017.03.22 [00:13]
    Dzięki Daa usmiech.gif za analizę snu. Może to i prawda ale prawdą jest też że ostatnio myślałam o kleszczach i o zakupie obrożek dla zwierzaków.
    Saamusmiech.gif kurcze, pewnie dopiero na emeryturze zaczniesz śnić jak człowiek.
    No nic tylko hyc...pod kołdre usmiech.gif ciekawe czy zrobiłam byka w "hyc"? bo jakoś dziwnie to wygląda smiech.gif ale z "ch" też dziwnie wygląda. Wszystko mi jedno, myślenie już mi się wyłącza i ...
    dobranocspioch.giflapka.gif

.....o jeszcze piosenka na dobranoc usmiech.gif ale to już na leżąco posłucham...
    edytowano 2017.03.22 [00:16]

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...