Odpowiedz na ten temat

filtrowanie dla początkujących i dla zaawansowanych

• Daa 2017.04.19 [19:12]
    Dzien Dobry lapka.gif
    Zupelnie nie mam melodii na pisanie o czymkolwiek ,wiec powinnam dalej milczec usmiech.gif
    Jesli chodzi o zabytki ,to daleko nie musze siegac wzrokiem ,mam je nawet w domu ,sztuk 2 smiech.gif
    Cal ,powiem .ze gdy odsluchiwalam tego nagrania ,to bardzo ,a to bardzo sie zdenerwowalam i dziwie sie ,ze ta kobieta tak dlugo tkwila w takim toksycznym zwiazku ,ale niestety nie ona jedyna .Nie ma sensu o tym dyskutowac ,ale nadmienie tylko ,ze facet trenowal zone 'w imie B...e ' .Takich ludzi mamy wlasnie w 'tej' partii ,obluda do potegi entej .
    w życiu piękne są tylko chwile ....
  • Daa 2017.04.19 [19:13]
  • Zuzanna Amelia ææ 2017.04.19 [19:46]
    Nie wiem o jakie nagranie chpodzi ale ludzie potrafia bardzo dlugo tkwic w toksycznych zwiazkach. Czesto tak dlugo , ze sami przestaja widziec , ze sa zatruwani.
  • Caal 2017.04.20 [13:50]
    Dzień dobryusmiech.gif
    o
    Zimno jakoś ostatnio ale może to Wiolkę przywieje do ciepłego domku?oczko.gif
    A zauważyliście jaki seksowny numer strony mamy obecnie?jezyk.gif
    o
    Daausmiech.gif a co takie smuty Cię naszły?smutas.gif może zamów sobie coś fajnego. Ja wczoraj kupiłam bluzke na lato. Z okienkami na ramionasmiech.gif potrzebuję jeszcze krótkie koszulki na ramiączkach, takie trochę ozdobione, może koronką...i nie mogę nigdzie trafić na to co mi w duszy grausmiech.gif
    Już dzisiaj w wiadomościach na tvn mówią o tym nagraniu o którym wczoraj wspomniałyśmy. Ta kobieta walczyła już wcześniej jednak dopiero gdy wrzuciła nagranie do sieci sprawa się ,,rypła,,.
    o
    Saamusmiech.gif dzięki za gratulacjeusmiech.gif ta moja obecność to też raczej ,,zabytkowość,, i może nie powinnam się z tym przypominaćsmiech.gif
    o
    Właśnie skończyłam przeróbkę jeansów. Z lekkich dzwonów zrobiłam rurki no i zwężyłam w pasie. Ale tak by w razie co to odwęzićoczko.gif Teraz w urlop trzeba będzie bliżej się przyjrzeć co w szafie siedzi i wisi.
    o
    Miłego dnia wszystkimusmiech.gif
  • Zuzanna Amelia ææ 2017.04.20 [17:07]
    Juz czwartek i niedlugo znowu weekend.
    Ca - Mozesz napisac cos wiecej o tym programie ?
  • hiobs 2017.04.20 [18:19]
    przeczytałem ostatnio ciekawy artykuł na temat tego czego lepiej nie robić, jakby się tak przyjrzeć, przeanalizować to chyba każdy popełnił chociaż jeden grzech flirtując w sieci http://meskimbyc.pl/w-wolnej-chwili/2057-2017 -03-07-12-52-24.html co o tym myślicie? Ja dodawałem sobie dobrych cech oczko.gif a potem bałem się spotkać jak się rozwinęło bo wiadomo - kłamstewka.
  • saam 2017.04.21 [15:22]
    "niby nic nie robić, po księżycu chodzić
    jesteś tym co wiesz, co chcesz, co jesz
    talent do kochania, oczy do płakania
    papierowe książki, idziesz spać"
    I
    Snowman - Znów jesteś sobą
    I
    https://youtu.be/L7upURnEWL4
    I
    I
    dzień dobry !
    usmiech.giflapka.gif
    I
    Chociaż niestety zimno i wietrznie to z radością zaczynamy kwietniowy weekend. A moja radość może wkrótce zostać przygaszona bo za chwilę przyjedzie mi towarzyszyć w ciuchowych zakupach. Z pewnością nie będzie tak że w pierwszym sklepie będzie to co trzeba. Łatwiej byłoby takie wędrówki znieść gdyby w planach były zakupy również dla mnie. Jednak ja nie jestem kobietą i jak zwykle mam się w co ubrać jezyk.gif
    I
    Miłego piątkowego popołudnia wszystkim życzę usmiech.gif
    I
    I
  • Zuzanna Amelia ææ 2017.04.21 [19:15]
    Witam przedweekendowo.
    Sam - Nie lubisz zakupow ?
  • Daa 2017.04.21 [19:42]
    lapka.gif
    http://bi.gazeta.pl/im/ed/f3/12/z19869933IH ,Byla-baba-z-siatami--jest-i-mezczyzna-z-reklamowka.jpg< br /> Saam na zakupach z zona usmiech.gif
    Cal ,podobno masz od dzisiaj urlopik ,czy tak ? usmiech.gif .Moze tez sie wybierzesz z malzonkiem na poszukiwanie koszulek na ramiaczkach z koronkami usmiech.gif
    ...no i pokazalam usmiech.gif
    edytowano 2017.04.21 [19:43]
  • gość 2017.04.21 [19:43]
    Hahah zobaczcie tutaj jaka zaje stronka do flirtu :>
    https://gimb.us/-Qn
  • Caal 2017.04.21 [22:25]
    usmiech.giflapka.gif
    o
    Dzisiaj mój pierwszy dzień urlopowy był dla najmłodszych w rodzinieusmiech.gif no i trochę dla Cast-o-ramy. Kupiłam między innymi trzy nowe dywaniki do domu.
    Nie Daa, nie lubię chodzić na zakupy z M. Sama to sobie spokojnie obejrzę, przymierzę a czasem już blisko kasy rozmyślę sięsmiech.gif i jest ok . A z nim co mi się spodoba to trzeba już brać bez rozmyślań. A jak jednak postawie na swoim bo mi się odwidziało i rezygnuję to jest kupa marudzenia że taka strata czasubeksa.gif .
    Tak było bo teraz gdy sama sobie zakupy przywożę to zupełnie M mi nie potrzebny i mam święty spokójusmiech.gif
    edytowano 2017.04.21 [22:30]
  • Caal 2017.04.22 [12:56]
    I dzień dobry usmiech.gif
    o
    Coraz częściej mam poczucie że mam większe potrzeby niż innibeksa.gifsmiech.gif Np. w pisaniu na forumoczko.gif i zastanawiam się nad własnymi tematami gdzie dyskusja będzie nieco żywsza. Oczywiście na pewno dam rade i tu zajrzeć gdy zauważę oznaki życiausmiech.gif Jak na razie to dopiero projekty w mojej głowie...a czy się udadzą to się okażeusmiech.gif
    o
    Dziś
    Międzynarodowy Dzień Matki Ziemi i mam nadzieję, że pogoda po południu nie zaskoczy deszczem pozwalając mi rozkoszować się dotykaniem nagiego globu ziemskiegosmiech.gif
    A ci których to nie cieszy lub nie tyczy mogą świętować
    Dzień „Fasolkowych” Cukierków Jelly Bean oczko.gif
    Ja raczej preferuję fasolkę bez cukrowąusmiech.gif
    o
    Miłego dnia sobotniego wszystkimusmiech.gif
    edytowano 2017.04.22 [12:57]
  • saam 2017.04.22 [15:00]
    Sobotnie dzień dobry !
    lapka.gifusmiech.gif
    I
    Gdyby nie wiatr to byłoby dzisiaj całkiem przyjemnie. Słońce co chwilę przygrzewa ale zimny wiatr skutecznie niszczy jeszcze pracę
    Ja mam dzisiaj dzień wyjazdowy. Właśnie jestem w trasie ale pokonałem dopiero niewielki fragment. W sumie to jeszcze nie wiem czy będę nocował w domu czy poza domem.
    I
    Udanej soboty wszystkim życzę usmiech.gif
    I
    I
  • Zuzanna Amelia ææ 2017.04.22 [15:53]
    Witam sobotnio. Pogoda nastraja do spaceru.
  • Zuzanna Amelia ææ 2017.04.22 [15:55]
  • gość 2017.04.22 [16:30]
    Dupcia do oceny
    http://pintient.com/RXM
  • Caal 2017.04.22 [21:50]
    Nie padało i ozdobiłam Matkę Ziemię kwiatkami. Wzdłuż drogi dojazdowej na podwórko mamy płotek i przy nim posadziłam sadzonki 3 rodzajów płożących roślinek ozdobnych. Co kilka metrów wsiałam kępki maciejki co by pachniała latem. Ale gnaty mnie boląbeksa.gif bo płotek ma 30 metrów i trzeba było wytargać z pod niego trawę. Potem podlać to wszystko i przyprószyć bogatą próchniczną ziemią z worka.
    o
    Udanego wyjazdu, przejazdu i przyjazdu dla Saamalapka.gif
    o
    Dobranoc usmiech.gif
    edytowano 2017.04.22 [21:52]
  • Zuzanna Amelia ææ 2017.04.23 [13:20]
    Witam niedzielnie.
  • gość 2017.04.23 [15:16]
    spadaj jezyk.gif
  • Zuzanna Amelia ææ 2017.04.23 [17:51]
    Gosc - Ty spadaj.
  • saam 2017.04.23 [21:34]
    Dobry wieczór usmiech.gif
    I
    Niedawno wróciłem do domu. Wyjazd był udany, połączenie pożytecznego z przyjemnym. Tym przyjemnym były odwiedziny wnusi i reszty rodzinki.
    Teraz trzeba ogarnąć obowiązki domowe i lecieć na poduszki bo zmęczenie dopiero teraz się ujawnia.
    Prace ogrodkowe planuje na długi majowy weekend. Mam nadzieję że do tego czasu pogoda w znacznym stopniu się poprawi. Dzisiaj na Środkowym Pomorzu w południe padał śnieg. Oczywiście długo nie polezał.
    I
    dobrej nocy życzę usmiech.gif
    I
    I
  • Caal 2017.04.24 [01:13]
    Dobranoc usmiech.gif
  • Caal 2017.04.24 [13:06]
    Dzień dobryusmiech.gif
    o
    Nawet dużo słońca u mnie ale jest zimny wiatr, który chwilami psuje tę wiosenną sielankę. M właśnie wyszedł do pracy a ja mam 5 celów do załatwienia i trzeba niestety opuścić pielesze domowe na kilka dobrych godzin.
    Dziś Europejski Dzień Śniadania a ja(nie wiedząc jeszcze o tym) jak nigdy nie miałam ochoty nic jeść rano i zjadłam niedawno wczorajszy obiad. Chyba że jako śniadanie mogę zaliczyć banana którego wciągnęłam po herbatce porannejsmiech.gif
    o
    Daausmiech.gif co z Tobą? odezwij się...
    o
    Miłego dnia wszystkimusmiech.gif
    edytowano 2017.04.24 [13:08]
  • Daa 2017.04.24 [14:12]
    Hej Cal ,jestem usmiech.gif
    Ostatnie dni byly taką 'nicoscia ' ,brakowalo mi paliwa i dzis tez jeszcze mnie trzyma ta nicosc usmiech.gif .Robie co musze ,ale nic ponadto.
    Moze pogoda tak na mnie wplywa ,a moze uplywajacy czas usmiech.gif .
    Cal ,bedziesz w moim wieku ,to moze przypomnisz sobie moje 'mialczenie' i zrozumiesz smiech.gif .
    Dzis probowalam znalezc troche wolnego miejsca w szafkach kuchennych na nowy toster i nie znalazlam usmiech.gif .Myslalam ,ze znajde cos do wyrzucenia ,albo do wyniesienia do piwnico -spizarki i nici z tego .Wyniesc moglabym niejedną rzecz ,ale potem biegac do piwnicy ,to mi sie nie chce ,wole wszystko miec pod reka .
    Sasiadka pozyczyla blaszke przed swietami do pieczenia sernika i tak praktycznie musialabym ja wyrzucic ,bo jest zniszczona ,nie wiem co ona z nia robila ,jest porysowana ,przypieczona czy licho wie ,zostawie ja ,bo pewnie bedzie jeszcze nieraz ja chciala ,a innej juz nie dam .
    No nic ,ide przygotowac obiad usmiech.gif
  • Zuzanna Amelia ææ 2017.04.24 [18:22]
    "Kwiecien plecien bo przeplata troche zimy , troche lata". Juz niedlugo maj. Alez ten czas leci.
    Sniadania sa podobno bardzo zdrowym posilkiem ale znam wiele osob , ktore sniadan nie jadaja a tez sa zdrowe. Wiec chyba roznie z tym bywa.
    Witam wszystkich z nowym tygodniem.
  • Caal 2017.04.24 [19:05]
    Hej!
    Daausmiech.giflapka.gif jaka ,,nicość"? Nawet najnudniejsza codzienność i leżenie bykiem czy bokiem to jest ,,coś"smiech.gif
    Ale wiem, chodziło Ci o saamopoczucie. Mnie od wczoraj pobolewa ucho i od niego głowa bo jednak mnie przewiało przy sobotnim ukwiecaniu opłotków. Ostatnio rzadko chodziłam na spacery i wydelikatniałambeksa.gif Pół niedzieli leżałam bo kręciło mi się w głowie. Później M mnie troche rozruszałoczko.gif
    Ale rozpuściłaś tę sąsiadkę! Też mam pobliską sąsiadke, taką "pociągającą"pechowiec.gif . Jej mąż się wykończył i tak teraz próbuje wszystkich na litość brać. Z początku sąsiedzi i my pomagaliśmy ale doszło do tego że co pare dni po 5 zł przychodziła pożyczać. Któregoś razu już nie dałam zważywszy że poprzednich nie oddawała. A całe okoliczne sztajmesiarstwo przychodzi do niej w gości to niech sobie radzi. Zwłaszcza że do jakiejś pracy ani myśli się zabrać.
    Ledwie przyjechałam z moich wyjazdów do domu a tu dzwoni córka by po nią przyjechać do pracy bo ma coś ciężkiego do zabrania. I znów w miasto...ale już jestem w domu nareszcie i nic mi się nie chce. Trochę odsapnę i trzeba podlać to co posadziłam bo wiatr wysuszył to co nocą popadało.
    o
    Zuziausmiech.gif śniadania mogę też być niezdrowesmiech.gif to zależy co jemy na śniadanie.
    edytowano 2017.04.24 [19:07]
  • Daa 2017.04.24 [21:15]
    Heh ,moja sasiadka takich malych 'kwotek ' nie pozycza ,jak juz ,to najmniej 'stowe' .Od jakiegos czasu jej sie poprawilo ,albo pozycza gdzie indziej usmiech.gif .Po dlugim czasie w piatek pozyczyla stowe ,ale dzisiaj oddala usmiech.gif .
    Mialas dac mi znac co i jak po wizycie u lekarza ,caly czas mysle o tym pechowiec.gif
  • Daa 2017.04.24 [22:24]
    https://www.youtube.com/watch?v=TNBZ32FNd8k
    Dobre usmiech.gif
    lapka.gif
  • Caal 2017.04.24 [23:28]
    He, he...fajne Daausmiech.gif mój telefon odpowiedział Ci a ta piosenka na czekanie to ta, znalazłamoczko.gif
    https://www.youtube.com/watch?v=X9doLGPa2T4
    Natalia Szroeder - Lustra [Official Music Video]
    o
    Dobranoclapka.gif
  • Daa 2017.04.25 [10:20]
    O ,to ,to Cal usmiech.gif Uwolnilas mnie od myslenia usmiech.gif .
    Dzien dobry lapka.gif
    Dzis w moim kalendarzu jubileuszuje usmiech.gif ,choc nie do konca wierze usmiech.gif Marek ,a wiec Pan Gospodarz usmiech.gif
    Tak na wszelki wypadek usmiech.gif zycze Wszystkiego Najlepszego ,Sto Lat usmiech.gif
    Saam ,upieke dla Ciebie babusie smiech.gif
    No to lece usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...