Odpowiedz na ten temat

filtrowanie dla zaawansowanych i dla początkujących

• saam 2017.10.07 [01:57]
    cześć lapka.gifusmiech.gif
    l
    Witam odwiedzajacych ten topik i zapraszam do rozmowy usmiech.gif
    Niezaleznie od pory dnia mozesz zostawić tutaj swoje myśli i usmiech. Możesz podzielić się przeżyciami, snami i marzeniami.
    Każdy kto zachowuje się kulturalnie i ma szacunek do innych zawsze będzie tu mile widziany.
    l
    A o czym będziemy rozmawiać ?
    To już zależy od dyskutujących i od ich nastroju. Oczywiście temat powinien kręcić się wokół uczuć. Będziemy odfiltrowywać te najpiękniejsze.
    l
    Filtrowanie to wybieranie z całości elementów które najbardziej są nam potrzebne, które są wartościowe i które mają dla nas znaczenie.
    Czasem filtrowanie to tylko usuwanie zanieczyszczeń by otrzymać produkt najwyzszej jakości.
    Nie ukrywam ze nazwa topiku nie jest
    przypadkowa. Wybralem ją aby zakamuflować flirtowanie którego nie może tu zabraknąć.
    Po kafeterii spaceruje mnóstwo pięknych kobiet wiec trudno się opierać pokusie i nie zabiegać o ich względy oczko.gif
    l
    Doświadczone filtrowniczki i wprawionych
    filtrowników jak również tych co chcą
    dołączyć do grona zapraszam do pisania na tym temacie.
    I
    Topik jest kontynuacją "filtrowania wstępnego ogólnodostępnego " oraz topiku "Filtrownia" oraz "Filtrowanie nowe ponadczasowe"
    Gdzieś po drodze bylo "filtrowanie" które zostało prawdopodobnie skasowane. Korzenie zaś sięgają topiku "wirtualny romans".
    Bezpośrednio poprzedni topik "Filtrowanie dla początkujących i dla zaawansowanych" gdzieś zaginął. Szkoda ale szukać nie bedziemy bo topik już się zacinał co irytowało filtrowniczki i filtrownikòw.
    Staram się wstęp przenosić z poprzednich topików aby zachować namiastkę ciągłości.
    l
    O wszystkich osobach mających wkład w przeszłość staramy się pamiętać i pozdrawiamy ich lapka.gif jednakże prosimy o rychłe przypomnienie się.
    l
    ZAPRASZAM usmiech.gif
    I
    I
  • saam 2017.10.07 [02:02]
    Nowy dzień, nowy topik ..... możliwości jak zawsze duże oczko.gif
  • saam na sam 2017.10.07 [02:13]
    Zanim pójdę na mam nadzieję zasłużony odpoczynek złożę podziękowania Celince lapka.gifkwiatek.gif za szybkie zorganizowanie pięciogwiazdkowej przechowalni co by stała obsada filtrowni miała wygodne schronienie.
    l
    dobrej nocki wszystkim usmiech.gif
    l
    kolorowych nowych ....
    l
    l
  • GośćM_ 2017.10.07 [02:21]
    Witajcie.Witaj Saam.W zasadzie to Dzień dobry smiech.gif Próbowalem tam do Was napisać u Caal[ kiss]. Niestety mój post przyjmoawł ten topik jako Spamusmiech.gif Dziewczyny pewnie pomyslały ,że zdezerterowałemusmiech.gif
    spróbuję go odtworzyć bo mam zapisanyusmiech.gif
    Pozdrawiam wszystkich i zycze Miłego dnia lapka.gif
    ,,Inteligencja polega również na tym,by umieć zachować coś tylko dla siebie,nawet wtedy gdy inni tego nie robią"-moje 1Marcell@wp.pl
  • GośćM_ 2017.10.07 [02:23]
    Witajcie wieczorem lapka.gif
    Na tymczasowo nietymczasowym topikuusmiech.gif No czasem tak bywa ,że topiki umierają albo śmiercią naturalną albo wymuszoną przez autora lub ,,zaglądających." tak bywa i cza się z tym pogodzić.
    Może to tylko jakieś zawirowania informatyczne? Jest dużo ludzi ,którym może to przeszkadzać ,że tu jest normalnie i miło. SSzkoda mi takich ludzi i naprawdę są oni biedni.Intelektualnieusmiech.gif
    Jest tyle sposobów ,by ludzie się odnaleźli w necie .Są adresy mailowe,telefony do siebie ,bo nie wierzę byście ich do tej pory nie mieli.Ja osobiście też nie jestem gościem jedynie forum kaffe.fruwam jako Aniołek tu i tamusmiech.gif Szczególnie Ci, którym na sobie zależy nawzajem.Podajemy maile (np Domyślny czy ja,Skromny Aniołek) by ktoś ,komu zależy na nas,miał z nami kontakt.
    ,,Inteligencja polega również na tym,by umieć zachować coś tylko dla siebie,nawet wtedy gdy inni tego nie robią"-moje 1Marcell@wp.pl
  • GośćM_ 2017.10.07 [02:24]
    Myślę ,że Domyślny i ja po to go podajemy, by ktoś mógł się odnieść do naszych wypowiedzi, jak również nas znalazł gdy zajdzie potrzeba. Mamy stałe niki więc to jest również ślad.Umiemy wyszukać interesująca nas osobę.
    W niektorych miejscach mi znanych admini czy tak zawani OPY bardzo szybko reagują na treść pisanych postów jak również o poziom.Tam też mozna rozmawiac na forumi czytać wypowiedziod razu,a nie czekając az ktoś łaskawie napisze ,bo błądzi po całym kafe ,kątem oka śledząc, czy na tym topiku ,na którym mu zalezy wreszcie pojawił sie ktoś.
    Nie doszukujcie się tutaj żadnej ,,polityczności" ale raczej zlośliwości ludzkiej lub rzeczy martwych. Są miejsca w necie gdzie tego niema lub jest natychmiast likwidowane przez moderatorów usmiech.gif Kwestią jest czy tylko będziecie chciały/chcieli utrzymać kontakt.czy nie zawiążą się tylko paczki kilku osób,czy bedziecie chcieli by kontakty się powiększały o dalsze wspaniałe osoby ,których na pewno jest w sieci całe mnóstwousmiech.gif
    To tyle jeśli chodzi o wypowiedzi Caal* usta.gif i Ferdżi usta.gif i Endriu lapka.gif
    Quinn* Witaj na topiku kwiatek.gif Nie wiem czy jestem fajny usmiech.gif Nie mi to oceniać oczko.gif
    Caal usta.gif Ja jestem ani nie do ,,podrobienia" ani nie do ,,podebrania" smiech.gifoczko.gif Caal jestem tu i ówdzie to prawda,ale cwany nie jestem.Po prostu tylko czytam i wyciągam wnioski.Jak Aniol czytam między wierszami również smiech.gifoczko.gif jestem na tyle starym wagabundem forumowym smiech.gifoczko.gif a co do złota,hmmm,,Nie wszystko złoto co się świeci" smiech.gif
    Quinn* smiech.gif Prawda? oczko.gifsmiech.gif
  • GośćM_ 2017.10.07 [02:25]
    od 2.23 podałem to co nie przyjął topik Caal*
    Ach ta złośliwośc netu oczko.gif
  • GośćM_ 2017.10.07 [02:29]
    Trochę to jakoś nie gramatyczne było,ale tak mi się skopiowałosmiech.gif
  • ferdżi 2017.10.07 [05:13]
    Witaj Saamlapka.gif
    Cieszę się że zareagowałeś tak jak trzeba, choć trochę późno, ale lepiej późno niż wcale.
    Skoro kultowy topik, to trzeba go kontynuować pod taką samą nazwą.
    Też nie śpię od drugiej a Ty pewnie nie położyłeś się wcześniej i dopiero teraz śpisz, a ja już zasnąć nie mogę.
    Za dużo myśli, za dużo emocji.
    Marcel, czasem tak jest, że w poście, dla Ciebie niewinna treść, przez automat wyłapywana jest jako spam.
    Trzeba wtedy wyciąć podejrzaną treść , puścić post bez niej a wkleić ją dopiero po edytowaniu, wtedy przechodzi bez problemu.
    Jeśli chodzi o kontakty poza topikowe, to my czyli Daa, Caal, Wiolka znamy się bliżej , @ a także telefonicznie.
    Natomiast Saam jest bardzo zawoalowanym gospodarzem, bo choć ma w nicku podany @ to i tak nie wchodzi na tą pocztę.
    Ja nie mam nic przeciw osobom, które chcą tu przyjść i pisać z nami.
    Niestety, wchodzące pomarańcze tylko zostawiają za sobą niesmak, choć czasem bywają i miłe.
    Marcelu, nie wiem czy czytałeś mój post na zaginionym topiku, kiedy pisałam o swojej poprzedniej paczce.
    Tam znałyśmy się wszystkie osobiście , zresztą do dziś się znamy, bo z wieloma utrzymuję ciągły kontakt ale poza kaffe.
    Tyle ,że takie znajomości bardzo wciągają, a ja już wiem jak boli, kiedy trzeba podjąć trudną decyzję rozstania.
    Nie wiem, muszę się zastanowić czy wpiszę swój @ przy nicku, ale nie chciałabym być przez to odbierana jako desperatka, która na siłę szuka znajomości.
    Caal, ostatnio mam kiepskie dni , nie wiem może to ta depresyjna pogoda a może po prostu za dużo mi się wali na głowę i jakoś nie mogę tego zgruntować.
    Czasem się zastanawiam czy kiedyś wyjdę na prostą...
    Życzę dobrej pogody, by można było dokończyć dach.
    Nie pisałam wcześniej,ale M jest na L4 i oczywiście muszę się bawić w pielęgniarkęsmutas.gif
    Też teraz nie śpi, chyba te noce ostatnio wszystkie są dla nas jakieś ciężkie.
    O tak wczesnej porze nie ma sensu podawać kawy czy herbaty, bo pewnie wszyscy przewracają się na drugi bok.
    Na razie spróbuję się położyć, może uda się zasnąć, jakąś godzinę temu wzięłam tabsa na uspokojenie, więc może zadziała.
    Jakbym za długo spała, to proszę mnie obudzić smiech.gif
    Miłej pięknej soboty wszystkim życzęusta.gif
    Jeśli chcesz-znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz- znajdziesz powód...
  • Domyslny 2017.10.07 [06:07]
    FERDZI- przepraszam, zasnalem wczoraj. Bylem wykonczony. Przykro mi, ze bedac pomaranczowym zostawiam po sobie niesmak. Przykro mi, ze kolor nicku decyduje o zakwalifikowaniu czlowieka do tych dobrych czy zlych. Dopisek "choc czasami bywaja i mile" tylko jeszcze bardziej podkresla wage pierwszej czesci Twojej wypowiedzi. Pewnie zle zrobilem podajac swoj adres mailowy. I ja nigdy nie sadzilem, ze moze byc to odebrane jako desperacja w szukaniu znajomosci. Mysle, ze kieruja nami po prostu inne wartości życiowe. Dziekuje i przepraszam.
  • ferdżi 2017.10.07 [06:37]
    Domyślny, no proszę nie dobijaj mnie jeszcze Ty.
    Nawet nie pamiętałam o tym że Ty masz jeszcze pomarańczowy nick.
    Przecież chodziło mi o te pomarańcze które przychodzą hejtują i robią zamieszanie a nie piszą normalnie z nami.
    O miłych to miałam na myśli wiersze miłosne do Saama.
    Błagam nie rób mi tego, że Ty się na mnie obrażasz, chyba wyjdę rzeczywiście na jakąś desperatkę, frustratkę czy może debilkę, ale nawet przez myśl mi nie przeszła Twoja osoba, zrozum to.
    Jeśli chodzi o @ to jest pewna różnica.
    Facet może sobie pozwolić na większą otwartość niż kobieta.
    Muszę przyznać że zaskoczyłeś mnie swoją wypowiedzią.
    Z drugiej strony wychodzi na to ,że moje doły powodują, że ranię ludzi choć tego wcale nie chcę.
    W związku z tym, na razie dam sobie spokój z kaffe, by nikt nie musiał na mnie się obrażać.
    Życzę wszystkim samych dobrych dni i wszystkiego najlepszego.
    Żegnajcie lapka.gif
    Jeśli chcesz-znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz- znajdziesz powód...
  • Viollkka 2017.10.07 [06:45]
    Dobrylapka.gif
    Musiałam jechać kilka kilosów,aby choć troszkę się podładować,więc skrobnę póki mam z czegooczko.gif
    Ferdzi,no co Ty wyrabiasz,co?Gdzie Tamta Ferdzittasmutas.gif Weź się za siebie i nie pisz w ten sposób,bo się boję o Ciebie,a jak nie to są od tego specjaliścioczko.gif Normalnie nienormalnesmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
    Domyślny?......nie rób mi tego!!!!beksa.gif tylko Ty tutaj za mną tęskniszsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifjezyk.gif
    Póki co,miłego dzionka życzę Wam,bo do mnie zawitało średniowieczesmutas.gif nie wiem ile będą usuwać skutki wichurysmutas.gif
    Nie boję się jutra.Jutro boi się mnie.
  • Daa 2017.10.07 [10:19]
    lapka.gif
    Hej Domyslny ,Ferdzi ,jestesmy doroslymi ludzmi i nie obrazajmy sie na siebie z powodu jakiegos wzajemnego niezrozumienia ,prosze Was .Domyslny Andrzejku usmiech.gif ,Ferdzi miala na mysli pomaranczowych ,ale 'gosci' ,a Ty masz nick i byles ,mam nadzieje ze jednak w dalszym ciagu bedziesz 'Nasz' usmiech.gif .Ferdzi ,nie mozna z powodu niezrozumienia czy nieporozumienia zegnac sie na amen .Co Wy wyprawiacie ,prosze Was .
    Choc jeszcze nie 'doszlam' i nie mysle jasno ,to gdy zobaczylam Wasze wypowiedzi ,tak bardzo zrobilo mi sie przykro ,tym bardziej ,ze gdy wczoraj zniknela Filtrownia ,szukalismy jej po calej kafeterii ,nawet w smietniku usmiech.gif ,nie odchodzcie z tak blahego powodu .Wszystko mozna i nalezy sobie wyjasniac ,a nie trzaskac drzwiami usmiech.gif
    Musze sie zebrac i jechac na zakupy ,bo niedlugo w lodowce zostanie tylko swiatlo usmiech.gif
    Spokojnego dnia zycze usmiech.gif
    w życiu piękne są tylko chwile ....
  • Caal 2017.10.07 [10:23]
    No, nie ma to jak w odnowionym domuoczko.gifsmiech.gif
    dzięki Saamusmiech.giflapka.gifserduszko.gif
    o
    Dzień dobryusmiech.giflapka.gif
    o
    Ferdziusmiech.gif spokojnie, każdy ma gorsze dni, rozumiemusmiech.gif
    odpocznij, nawet zrób krótką przerwę w pisaniu jeśli Ci potrzebna i zobaczysz, że wszystko będzie w innych kolorachusmiech.gif Czekamy na Ciebieusta.gif ...nawet dziś...kwiatek.gif
    o
    Endriuusmiech.gif daj spokój. Nie zrobiłeś nic złego podając @.
    Obecna kaffe a raczej co niektóre osobniki, które ją opanowały tak właśnie segregują ludzi a bardziej kobiety uznając je za desperatki. I my tak trochę przesiąkłyśmy takim zaściankowym podejściem w obawie o własne dobre imię. Nie masz jeszcze profilu a my gdy chcemy podać@ wpisujemy do profilu na np. jakiś krótki czas by ktoś drugi zainteresowany sobie go zanotował a potem usuwamy. Bo w profilu można edytować czy to stopkę, czy kontakt. To nie fejsbuksmiech.gif gdzie ludzie wszystko piszą i pokazują bez obawsmiech.gif
    Ze swojej strony przyznaję, że jako kobieta pracującasmiech.gif , zresztą też pracujesz to wiesz jak to jest, ledwie mam czas na pisanie na forum i dziewczyny wiedzą, że na @ to już tylko w przypadku nadzwyczajnymusmiech.gif Wszystko zależy kto ile ma czasu. Ale warto mieć swoje namiary w razie właśnie jakichś zawirowań. Tak więc podając @zareagowałeś jak prawdziwy odpowiedzialny facet. Nie wyobrażam sobie, że mógłbyś sie obrazić za taką drobnostkębeksa.gif
    o
    Wiolausmiech.gifusta.gif witaj, widzisz co się tu narobiłobeksa.gif widzę, że Ty też masz nie wesoło bez prądusmutas.gif . Mam nadzieję, że już dziś Wam przywrócą energię. A ciekawe czy z samochodowego akumulatora nie da się naładować telefonu?smiech.gifsmiech.gif ja jeszcze nie zgłębiałam tegooczko.gif
    o
    Marcelusmiech.gif ja idąc spać pomyślałam, że pofrunęło Ci się za daleko i nie zdążyłeś wrócić na czassmiech.gif no ale widzę, że byłeś i wyczerpująco się rozpisałeśoczko.gif dziękikwiatek.gif
    o
    U mnie za oknem chodzą trzy piły, wiertarki, wkrętarki, hałas jak nie powiem cosmiech.gif tak więc kończę pisać i daję dyla na zakupysmiech.giflapka.gif
    o
    miłego weekendowania wszystkimusmiech.gif
    Nigdy nie wiadomo, mówiąc o miłości czy ta pierwsza jest ostatnia czy ostatnia pierwsza. Jan Twardowski
    edytowano 2017.10.07 [10:30]
  • Caal 2017.10.07 [10:28]
    Hej Daausmiech.gif może gdzieś się spotkamy na zakupachsmiech.gif ja jadę do T i do aptekiusmiech.gif
    lapka.gif
    Nigdy nie wiadomo, mówiąc o miłości czy ta pierwsza jest ostatnia czy ostatnia pierwsza. Jan Twardowski
  • Daa 2017.10.07 [11:09]
    Jeszcze nie pojechalam usmiech.gif ,ale za chwile ,juz siedze 'ubrana' .Ulan pojechal po drugi 'reprezentacyjny ' samochod usmiech.gif
    W miedzyczasie zapukali ludzie 'innej wiary' usmiech.gif ,jeszcze nie zdazyli powiedziec po co przyszli ,Ulan im podziekowal usmiech.gif
    Mielismy slonce ,a teraz sie chmurzy i bedzie padac .
    Cal ,tez bede w T i w aptece i u Stoklosy usmiech.gif i w Rossmanie i Lidlu .Ojej ,ale sie nalatam usmiech.gif
    Ok ,biegne usmiech.gif
  • Domyslny 2017.10.07 [11:56]
    FERDZI nie chodzi i to, żebyś odstawiła atak histerii. Chodzi o to, że człowiek, który przychodzi tutaj po raz pierwszy, najczęściej przypadkowo momentalnie natrafia na niewidzialna barierę, która mimo poprawności " politycznej" nie jest w stanie przekroczyc. I nie chodzi mi w tej chwili o taką sytuację, ,że ktoś nowy wchodzi do znanej paczki. Nie, nie o taką. Tam wystarczy jeden sygnał i człowiek zostanie zaakceptowany albo odrzucony. Bardziej to przypomina sytuację piątego koła u wozu. My się znamy tutaj i w realu, tworzymy niemalże sektę tajemną itp, itd. Niech tak będzie, ale nie dawaj tego odczuć średnio w co dziesiątym poście. A dobił mnie post, w którym opisałam jak to tańczyłaś z gościem, puszczaliscie muzę, co wyście tam jeszcze robili nie będę dochodził, i po wszystkim dziewczyny wyrzuciła go z grupy. W realu nie mogę sobie tego wyobrazić, a i w wirtualu jest to jak dla mnie ekstrema. Nie, naprawdę nie czuję tego wszystkiego. Ale jeżeli chcesz by szuflada rozwijała się, była czytana i przyciągała fajnych ludzi, to wspólnie schowajmy głęboko swoje "ja" i z pierwszego miejsca w kolejce przejdźmy na ostatnie. Sorry, może nie mam najlepszego dnia.
  • Domyslny 2017.10.07 [12:04]
    Najmocniej przepraszam, ale dwie godziny temu wymieniłem telefon i ni cholery nie umiem opanować klawiatury. Raz mam polskie znaki, potem mi bujną, a jeszcze potem sam pisze co chce. Może uda mi się go okiełznać. W każdym, bądź razie na tą chwilę przepraszam, za utrudnienia w czytaniu.
  • Domyslny 2017.10.07 [12:26]
    VIOLA. Jasne! Ja tęsknię a Ty całujesz się z innymi! Przeżyję to i poczekam, a cierpieć będę w ciszy i samotności jak prawdziwy macho.
    DAA. Kurde, nie pisz: "bo jesteśmy dorośli ", a co to znaczy? Bez emocji? Mam udawać, że.....?
    CAAL. Nie odpowiedziałaś mi na pytanie, dlaczego wczoraj było Ci smutno?
    Nigdzie nie napisałem, że odchodzę. Było tylko "dziękuję i przepraszam". Może w kontekście tak to zabrzmiało. W takim razie jeszcze raz przepraszam. Nie poddaję się tak szybko, trudności raczej mnie motywują do działania a nie zniechęcają.
  • Viollkka 2017.10.07 [13:08]
    Caalusta.gif no jest ciężkosmutas.gif ani rozpędzić się z robotą,o zmarnowanym jedzeniu nie wspomnę.Niby do jutra mają nam włączyć prąd.Marna pociecha,no ale cóż...
    No!Myślę,że wszystko wyjaśnione,i znowu zapanuje tutaj dobra?atmosferaoczko.gif Bez sensu takie sianie fermentu.
    Domyślnysmiech.gif ni ciu,ciusmiech.gif ani pic***ici całusa nikomu nie dałamzly.gif jestem wiernacool.gifjezyk.gif
    A czemu masz gorszy dzionek,co?Kto śmiał Ciebie wnerwićzly.gifoczko.gif
  • Domyslny 2017.10.07 [13:19]
    VIOLA. Ale mnie dasz? No kiedyś tam jak Ci już prąd włącza. Kto mnie wnerwia? O tym w raporcie będzie. Może w końcu tą klawiaturę opanuje bo mnie też wnerwia.
  • Domyslny 2017.10.07 [13:57]
    DAA. Kurcze, machalbym Twoim rodzinnym stronom, ale nie wiem które to. Na pocieszenie napiszę, że często tam jeżdżę. Lubią mnie tam, jak jasna cholera. To w którym miejscu mam pomachać? Tak plus minus?
  • Domyslny 2017.10.07 [14:06]
    Nie wiem jak wklejać nawiasy, nie wiem dlaczego wpisuje swoje wyrazy ignorując moją odmianę. Kurde, ile ja rzeczy nie wiem. Czym coś nowocześniejsze to dla mnie momentalnie staje się nie do przejścia. Został mi tylko jeszcze raport i spadam. Nie, nie jestem na kacu, ale próbuję się wywiązać. Średnio mi to idzie.
  • Viollkka 2017.10.07 [14:20]
    Endriu tak na szybkooczko.gif wyłącz kolektora pisowni,nie wiem jaki masz tel,nawias jak na dole masz 123 to klikasz na to i wyskakuje Ci inna opcjaoczko.gif i heja bananasmiech.gif
  • Domyslny 2017.10.07 [14:30]
    Tak, d**a. Jak chcę napisać "h e j a banana" to mi wskakuje geja. I możesz se korygowac!
  • Viollkka 2017.10.07 [14:39]
    smiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif no i nie wiem czy świrujesz,czy mówisz seriosmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif ja nie mogę ze śmiechusmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif ustaw dziadasmiech.gif
    edytowano 2017.10.07 [14:40]
  • Domyslny 2017.10.07 [14:41]
    Powoli to opanuje. Nie od razu Kraków zbudowano. A co mam? Chińskie badziewie ZTE Blade A602. Za pół roku to i tak będzie antyk, jak juz nie jest. Dobra, bo nie napiszę tego raportu!
  • Daa 2017.10.07 [14:43]
    Domyslny ,Andrzeju usmiech.gif ,to ja piszac ,ze jestesmy dorosli ,mialam na mysli ,ze nie zachowujmy sie jak dzieci i poczatkowo tak chcialam powiedziec ,ale uznalam ,ze mozecie to gorzej odebrac .No ,a i tak dostalam joby beksa.gif .Fak ,masz gorszy dzien ,ale spokojnie ,to minie usmiech.gif .Tylko znow nie krzycz na mnie usmiech.gif .
    Nastepnym razem mozesz machac w okolicach Gdanska i Pruszcza Gdanskiego ,no i gdybys byl w Sobieszewie ,to tez usmiech.gif
    Dzisiaj sobota ,a jak wiadomo w ten dzien mam multum roboty .
    W kuchni garnki podskakuja ,wiec zmykam usmiech.gif
  • Domyslny 2017.10.07 [15:42]
    RAPORT Z PODRÓŻY SŁUŻBOWEJ.
    Dopiero na miejscu zorientowałem się po co tak naprawdę tutaj przyjechałem. Zarząd za zaistniałą sytuację, nawiasem mówiąc, mało ciekawą, zażądał, jak to zarząd, krwi. Ale najpierw muszą być igrzyska. I po to tutaj jestem. Wystąpie na arenie, a potem mnie zabiją i może na koniec zjedzą. Pierwszy dzień zszedł na przekonywaniu widowni, że zabić to oni mnie zawsze zdążą, ale może wypadałoby najpierw spróbować rozwiązać problem, bo samo zabicie nic nie da. Problem zostanie nierozwiazanym problemem. I za parę dni znowu kogoś z Południa zawezwia i sytuacja się powtórzy, a tam na Południu aż tak dużo ludzi nie ma. Znaczy się są, ale nie takich do zabicia. Bardzo niechętnie ale zgodzili się. Ująłem to w paru zdaniach, ale wszystko trwało ładnych parę godzin. Byłem ledwo żywy. Wieczorny telefon. Myślałem w pierwszej chwili, że dzwoni Dyrekcja Generalna. Niestety. Dzwonił jeden z tych bez serca i duszy, który mnie tam wysłał. Zażądał, kolejny który żąda, raportu minionego. Na koniec zapytał jak widze ciąg dalszy. Czy wyjdziemy z tego z twarzą. Wy pewnie tak, mnie jako trupów zaszlachtowanemu będzie to już moralnie obojętne. Wykonałem telefon do Dyrekcji Generalnej. Zgłosiła się poczta głosowa..... c.d.n. Ta klawiatura mnie wykończy. Muszę trochę dychnac.
  • Daa 2017.10.07 [16:14]
    Chwila odpoczynku i kawka ,a moze tez muminek usmiech.gif
    Heh ,Domyslny ,chyba wiem skad ten podly nastroj usmiech.gif ,bo Dyrekcja Generalna nie odebrala telefonu jezyk.gif
    Tak mi sie nasunelo po pierwszym raporcie z delegacji ,ze moze pracujesz w spolce Joint venture i moze nawet w Piekarach ,znam tam kogos usmiech.gif
    ...Tez mam problem z nowym telefonem ,zmienia szyk liter w pisanych wyrazach i wysyla usmiech.gif pytajniki do Cal ,tak mowila usmiech.gif ,cuda ,cuda usmiech.gif
    edytowano 2017.10.07 [16:16]
  • Domyslny 2017.10.07 [16:19]
    W drugim dniu opisywalem problem. A oni ostrzyli topory. Nie wiem czy w sali bardziej było słychać mój głos, czy dźwięk pocieranego metalu o o s e l k i. Trudno tak gadać, by w gacie przemycic ewentualne rozwiązania. W korporacji nie można uchodzić za mądrego. Trzeba tak gadać by w różnych słowach ciągle to samo przekazywać, i by oni to kupili, a potem zechcieli sprzedać jako swoje rozwiązania. To czysta socjotechnika, ale można się przy tym nieźle napocic. Podchodził do mnie, każdy z osobna, że swoim t o p o r e m (wskakuje mi robotem) i próbowali jego ostrza na moich włosach. Tak zakończył się dzień drugi. Raport do tego bez serca i duszy właściwie sprowadził się do jednego zdania "trochę wylysialem". Telefon do Dyrekcji Generalnej. Zgłosiła się poczta głosowa. Cdn. Już niczego nigdy nie będę obiecywał. Wyleczyłem się z pisania na klawiaturze telefonu!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...