Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

czyli Kolejny zajazd na Kafe: historyja niezwykła od roku 2015 pisana codziennie prozą życia i wydawana w kolejnych ksiegach. l l Witam odwiedzajacych ten topik i zapraszam do rozmowy Niezaleznie od pory dnia mozesz zostawić tutaj swoje myśli i usmiech. Możesz podzielić się przeżyciami, snami i marzeniami. Każdy kto zachowuje się kulturalnie i ma szacunek do innych zawsze będzie tu mile widziany. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o czym będziemy rozmawiać ? To już zależy od dyskutujących i od ich nastroju. Oczywiście temat powinien kręcić się wokół uczuć. Będziemy odfiltrowywać te najpiękniejsze. l Filtrowanie to wybieranie z całości elementów które najbardziej są nam potrzebne, które są wartościowe i które mają dla nas znaczenie. Czasem filtrowanie to tylko usuwanie zanieczyszczeń by otrzymać produkt najwyzszej jakości. Nie ukrywam ze nazwa topiku nie jest przypadkowa. Wybralem ją aby zakamuflować flirtowanie którego nie może tu zabraknąć. Po kafeterii spaceruje mnóstwo pięknych kobiet wiec trudno się opierać pokusie i nie zabiegać o ich względy l Doświadczone filtrowniczki i wprawionych filtrowników jak również tych co chcą dołączyć do naszego grona zapraszam do pisania na tym temacie. l Topik jest kontynuacją "filtrowania wstępnego ogólnodostępnego" oraz topiku "Filtrownia" z zacinaniem się których redakcja nie potrafiła sobie poradzić. A wcześniej było "filtrowanie" które zostało skasowane. Korzenie zaś sięgają topiku "wirtualny romans". Staram się wstęp przenosić z poprzednich naszych tematów aby w największym stopniu zachować ciągłość i pokazać że mamy duży wklad w utrzymanie Kafeterii. l O wszystkich osobach mających wkład w przeszłość staramy się pamiętać. Pozdrawiamy ich i jednocześnie prosimy o rychłe odwiedziny. l l ZAPRASZAM :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byle nie bylo o garach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gary to nieodłączna część naszego życia Gary muszą więc czasem być Garou również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hedllo all :) Widzę że znów zmieniasz nastawienie na topiku Zyczę Ci powodzenia i szczęścia w życziu jak i Wszystkim odwiedzającym topik Do kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawna a gdzie widzisz zmiane nastawienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) na nowym;) he, he w nocy był poród:D ciekawe czy w bólach czy jednak lekko poszło? :) o Ktoś wspomniał o Garou więc niech zabrzmi na powitanie jego męski głos w piosence do przytulanego tańca :P Garou, "When a man loves a woman" https://www.youtube.com/watch?v=Nt08vi0oAQU o A dla podniebienia powitalny tort http://alba.blox.pl/resource/Czekoladowy_tort_z_truskawkami_3.JPG że truskawki o tej porze roku? mnie to nie dziwi bo moje te doniczkowe zabrane z podwórka przed świętami do domu właśnie dojrzewają i nabierają koloru truskawkowego ;):) o tradycyjnie miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam :) kurcze, zdawało mi się, że widziałam wcześniej datę porodu tego topiku w tekście powitalnym ale może mi się to śniło? :D bo nie widzę edytowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po małym śledztwie:D doszłam, że data porodu była w pożegnalnym poście na Filtrowni ;) o Ferdzi jeszcze nie ma więc chociaż przytoczę miły cytat dnia z kalendarza bo święta żadnego nie widzę. Cytat dnia: „Kochać i być kocha­nym to tak, jak­by z obu stron grzało nas słońce.” - David Viscott

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy rok, nowy miesiąc, nowy tydzień, nowy topik. Nowa Ty, nowy ja ... prawie wszystko jak w piosence Sylwi Grzeszczak l poniedziałkowe dzień dobry! :) l cześć Jolu 🌻 ja bym powiedział że zmienia się ustawienie. Teraz będziemy bardziej frontem do wszystkich. Dziękujemy i odwzajemniamy dobrym słowem :) l hej Celinko 🌻 bólu nie było. Wiadomo przecież że w temacie płodzenia facet ma tylko przyjemności. Ból wychowania jest nam już bardziej znany. l Dzięki za piosenkę której posłucham w domu. Niestety będzie to dopiero wieczorem. Za ciacho z truskawkami również całuję rączki. l wszystkim życzę udanego dnia :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z przychodni gdzie zarejestrowałam się do okulisty. Najwcześnieszy termin 19 lutego. ale czas szybko leci i ani się obejrzę ... Póki reszta ,,wiary,, nie trafi na nowe filtrowanie zostawię piosenkę o której wspomniałeś Saam, a niech dzisiaj tu gra muzyka... wszak to urodziny topika:D o https://www.youtube.com/watch?v=9OyiDDEf-AU Sylwia Grzeszczak - Nowy Ty, nowa ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tej durnowatej roboty nie sposób przerobić 😭 odradza się jak Feniks z popiołów. Idę do domu. l p.s. Dzisiaj Dzień Dropsa ! Jakby ktoś nie wiedział to taki płaski, twardy cukierek. Ale cukierek. Zrolowanych kilkanaście dropsów tworzy charakterystyczne wałkowate opakowanie. O ile wiem to na sztuki tak jak kiedyś papierosy kupić się nie da. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam :) tylko spokój Cię może uratować jeśli zmiana pracy nie wchodzi w rachubę. W domku pojesz sobie to i humorek wróci:) Jakoś nowe filtrowanie nie ma wzięcia😭 i to akurat gdy ja mam wolne i troche czasu. Ale zaraz muszę zamienić się w fryzjerkę bo M zarósł jak dzik:D A dropsika mam w domu lecz takiego żelowego chyba Haribo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stuk puk:D...jest tu kto?...o jak ladnie, swiezo i poukladane;)...trzeba zrobic porzadek po mojemu:P Hej chlopaki🖐️, dziewczyny🌼. Calinessa chetna na maly romansik dzisiaj, wolne od pracy:D...wiec raczki swedza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calinessa, tak mi przykro ze sama musialas pchac wczoraj z mala pomoca Daa:D, ja myslalem, ze Ty to juz etatowa "pchaczka", wczesniej pisalem, moze jakas zrzutke zrobic dla Ciebie:P, ale teraz odpoczniesz. Nawiazujac do rozczochranych, chetnie Ci pokaze co mialem na mysli:D...jesli Twoj M jeszcze tego nie zrobil, to ja chetnie jego naucze i pokaze, jak i co robic, bo szkoda zeby taka fajna dziewczyna ani razu rozczochrania nie doswiadczyla:P X Saam, dzieki za przyzwolenie na flirtowanie na filtrowni:D...to znaczy filtrowanie:P...bede sie staral:D...idzie wiosna, ciepla i kwiatami pachnaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos dlugo trwa to strzyzenie, moze M nie chce sie daac ostrzyc:), a Cal biega za nim z nozyczkami:P. Daa, Ty jestes wieloczynnosciowa;), tyle rzeczy robic na raz:D...moze te roboty tak na Ciebie wplynely?:D, I nie uwierzysz, ale w ostatniej chwili udalo sie powstrzymac przeciek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) o Klawy nic nie szkodzi, jako etatówka jestem zaprawiona:D a teraz mam urlop od pchania:D Ja widze, że to Ciebie Klawy coś nie coś swędzi i to często:P:D Ciekawa jestem czego byś nauczył mojego M ;) A muszę powiedzieć, że od kiedy bywam na kafeteri to podczytując, podpatrując nauczyłam się tu wiele wiele więcej niż przez całe lata pożycia małżeńskiego :D i nawet to wszystko okazuje się być przydatne dla relacji międzymałżeńskiej :P o M już ostrzyżony, wygłaskany i zadowolony:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, nie wierze taka skromna dziewczyna, a Twoj M tez sie doucza?, czy moze wziasc go na przeszkolenie i nauczyc, jak porzadnie zone poczochrac:D...zeby byla w "skowronkach" X Mam nadzieje ze uwazalas na ten delikatny organ:P X A no swedzi, taka przypadlosc:)...stety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he...akurat zajmowałam się tylko głową M więc organ był bezpieczny ;) Nasze koleżanki strajkują czy co?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez skadze znowu, przygladaja sie jak sobie rozmawiamy:)...co nudno? nie odpowiada Ci moje towarzystwo?😭 X Cal, aTwoj M strzyze Ciebie czasami, robi Ci jakies fryzurki:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klawy:) no co Ty? jesteś klawy i wesoły tylko ja coś dzisiaj ,,drętwa,,:D M czasami mi tylko końcówki podcina ale tylko z tyłu gdzie sama nie mogę sięgnąć. A Ty? do fryzjerki chodzisz czy żonka umie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal, jakie wlosy Ty masz z tylu?, To mezczyzni maja na plecach wlosy, nie kobiety:D...kobiety maja z przodu:P, no nie udawaj, ze nie wiesz, przeciez duzo sie dowiedzialas czytajac na Kafe:P. Ja saam sie strzyge, bo robie to najlepiej:D, a poza tym co ja tam mam, nie wiele mam:P...no chyba ze jak maszynka mi niechcaco przesunie sie w dol, to wtedy jest troche wiecej:D, A zonka jak mnie zobaczy po takie operacji, to mowi "jak ci juz tak dobrze idzie, to wez i mi tez ostrzyz:D...no wiesz gdzie:P", wiec dlaczego by nie? W koncu to lubie, to moja wlasna "dzialeczka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ciągle jeszcze ma czupryne i jest co przycinać. A już bym wolała by wyłysiał bo podobno łysi mają większy potencjał :P oczywiscie łysi na głowie :D A ja nie wpadłam na taki pomysł by przekazać ,,działeczkę,, w ręce M, podejrzewam, że przestało by go interesować zlecone zajęcie i rozpoczął by samowolkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malo sie nie posiusialem, jak sobie to przypomnialem:D:D:D X Jak faceta moze nie interesowac takie cudo:D:P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klawy :D:D:D chyba M by mi wyciął włosy na zapałkę w rewanżu :-o on jest dumny, że jeszcze nie łysieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic ,miło było;) ale muszę już zmykać bo rano na 8 do pracy😭 a Ty o której zaczynasz pracę? Dobrej nocy Klawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby Ci to zrobil to by tylko jego duma ucierpiala, bo jak mozna miec zone bez wlosow X Ja wstaje o 5-tej:(, zaczynam o 7...Dobranoc, slodkich i rozczochranych, niech Cie M przytuli:D🖐️...ja tez juz zmykam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze jeszcze zdaze zostawic slad na pierwszej stronie :-) Tak jak mowila Cal ,ja dzis jestem 'dretwa'od rana :-) Dobry wieczor 🖐️ Niby nic mi nie jest ,ale jestem jakas oklapnieta ,bez wigoru :-) Jutro bedzie lepiej ,obiecuje :-) Tymczasem zycze dobrej nocy ,do milego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×