Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

filtrowanie wstępne ogólnodostępne

Polecane posty

cześć :) [cześć] l Witam odwiedzajacych ten topik i zapraszam do rozmowy :) Niezaleznie od pory dnia mozesz zostawić tutaj swoje myśli i usmiech. Możesz podzielić się przeżyciami, snami i marzeniami. Każdy kto zachowuje się kulturalnie i ma szacunek do innych zawsze będzie tu mile widziany. l A o czym będziemy rozmawiać ? To już zależy od dyskutujących i od ich nastroju. Oczywiście temat powinien kręcić się wokół uczuć. Będziemy odfiltrowywać te najpiękniejsze. l Filtrowanie to wybieranie z całości elementów które najbardziej są nam potrzebne, które są wartościowe i które mają dla nas znaczenie. Czasem filtrowanie to tylko usuwanie zanieczyszczeń by otrzymać produkt najwyzszej jakości. Nie ukrywam ze nazwa topiku nie jest przypadkowa. Wybralem ją aby zakamuflować flirtowanie którego nie może tu zabraknąć. Po kafeterii spaceruje mnóstwo pięknych kobiet wiec trudno się opierać pokusie i nie zabiegać o ich względy ;) l Doświadczone filtrowniczki i wprawionych filtrowników jak również tych co chcą dołączyć do grona zapraszam do pisania na tym temacie. Topik jest kontynuacją "filtrowania" które zostało prawdopodobnie skasowane. Korzenie zaś sięgają topiku "wirtualny romans". Dlatego starałem się wstęp przenieść z poprzedniego. l O wszystkich osobach mających wkład w przeszłość staramy się pamiętać i pozdrawiamy ich [cześć] jednakże prosimy o rychłe przypomnienie się. l ZAPRASZAM :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Celinko 🌻 witaj na nowym :) ciekawe czy uda się znaleźć Twoj pierwszy post na poprzednim. Oczywiście po to żeby wiedzieć kiedy świętować rocznicę Twojego przybycia ;) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusia wkrótce miała mieć roczek. Też trzeba odszukać tą datę. Topikowy kalendarz niedostępny i trzeba wszystko budować od nowa. Pomozecie? l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupiiiii ,ol jejejejeje,yol ,you ,you :D:D:D Znow jestesmy w domu Gospodarza Saama :D Co za radosc :D Cal,dzieki za blyskawiczna depesze :-) U mnie slonca jest tyle ,ze starczyloby i Tobie Cal ,ale nie ma sily aby troche przepchnc do Ciebie :-) Tu jeszcze nie bylo o garach ,moze potem :-) Dobrego Dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekopiowałem Gościa przysłowie l „Na Trzech Króli słońce świeci wiosna do nas pędem leci.” l U mnie właśnie jest słoneczny dzień od saamego rana. Może zmobilizuje to wiosnę do nie zwlekania z przybyciem. A mnie zmobilizuje do wyjścia na spacer. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz, zaraz Saam, chyba tego nie da się sprawdzić jeśli topik został skasowany. Pamiętam, że było to wiosną i wjechałam na topik ...rowerem :D głośno dzwoniąc dzwonkiem ;):D jednak znaliśmy się już troszkę bo odwiedzałeś sąsiedni topik :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz moj roczek mozna by wytopic przy pomocy 'tamtejszego'topiku (żły) Musze zmykacna moja msze ,potem powiem gdzie dzis bylam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,podwiozlas mnie stamtad tu na rowerze ,nie pamietam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Danusiu 🌻 wirtualna chatka jest współwłasnościowa. Ja tylko przecinając wstęgę dokonałem otwarcia. Mam nadzieję że to będzie trwały budynek i nikomu nie przyjdzie już do głowy kasowanie. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) można, ja wstęp częściowo skopiowalem by zachować ciągłość. Nie jest to proste ale mozliwe. Przecież wiadomo że nasze ślady ns zawsze zostają w wirtualu. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa :) to były daalsze dzieje, Ciebie jeszcze nie było na kafe... Małpiszona to jednak nie pamiętam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ,dzisiaj nigdzie nie bylam na mszy ,zapomnieli o mnie :-) Szukalam 'tam 'i wychodzi na to ,ze tu juz bylam w styczniu ,a cosik wydzaje mi sie ,ze i w Sylwestra tez .Nawt skarzylam sie 'tam'wlasnie w styczniu ,ze Saam udzielil mi tu reprymendy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja reprymendy? Jeśli już to była to najwyżej wskazówka :p Będziemy szukać gdy będzie więcej czasu. Ale wydaje mi się że Danusi do wczoraj nie było na poprzedniej filtrowni, nawet z gościa to bym zauważył gdyż przeglądałem l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja reprymendy? Jeśli już to była to najwyżej wskazówka :p Będziemy szukać gdy będzie więcej czasu. Ale wydaje mi się że Danusi do wczoraj nie było na poprzedniej filtrowni, nawet z gościa to bym zauważył gdyż przeglądałem l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylo mnie do wczoraj ? Czyli ja snilam ? :D Nie rozumiem :-) Cal ,wkleilabym jakiegos pokaznego torcika na roczek ,ale prosze zrob to za mnie ,prosze ,mnie czesto nie wychodzi wklejanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza strona nie moze sie obyc bez mojego narzekania ,wiec powiem ,ze tak mnie łep boli az chce mi sie z......c :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojde do Gozdzikowej po Etopiryne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasu nie oszukasz, Dzień wstaje za dniem. Kiedyś i Tobie przyjdzie Wybrać "być" czy "mieć" Zanim zechcesz odkryć Po swojemu ten świat Usiądź i posłuchaj - mam kilka rad l Biegnij przed siebie, uciekaj Zanim złapie Cię czas. Pewnie przed siebie idź Nim zmęczenie da o sobie znać. Świat dla nikogo się nie zatrzyma, Zdradzi Cię nie raz. Biegnij przed siebie, kierunek trzymaj Z wiatrem lub pod wiatr. l Ania Wyszkoni - Biegnij przed siebie l http://www.youtube.com/watch?v=_JWaZwgCn4A l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) oczywiście miałem na myśli filtrowanie rok temu, dokładnie rok temu. Wtedy byłaś tylko tam (chyba) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ,za kilka dni tam sie pojawie :-) ,ale skoro juz mamy takiego torta ,to czestujmy sie ,prosze bardzo :-) Cal ,dzieki Ci bardzo 👄 Ale ja ide dopiero zjesc obiad :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Biegnij przed siebie, uciekaj Zanim złapie Cię czas....fajna piosenka, słowa...;) w zasadzie dzisiaj urodziny nowego topiku to i tort się przyda na tę okazję jeśli się okaże, że Daa później dołączyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
To teraz tutaj filtrujemy? Witam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już doczytałam :D Saam będziesz odfiltrowywał również użytkowników? Kochani jak się czujecie w nowym roku i niestety o rok starsi? Jutro znów do pracy, ech, nie ma lekko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Zuziu 🌻 l hej Madziu 🌻 l Tak, teraz będziemy się tutaj spotykać. Trochę to trwało ale chciałem przygotować wstęp aby potomni wiedzieli iż nie wypadliśmył sroce spod ogona . l dziękujemy za życzenia :) l Dziękuję równeż za tort :) pewnie z przeciwnej strony jest bardziej sexowny :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee głupie pytanie zadałam, dziewczyny to młódki a Saam wciąż przystojniak z bujną czupryną, tylko mi gdzieniegdzie skrzypi lub piszczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu :) bez obaw, tutaj nic Ci nie grozi, przynajmniej ja o tym nic nie wiem. Jeszcze nikt się nie skarżył że stracił na filtrowaniu ;) l Ja nie miałem cały czas wolnego więc nie będę miał dużego bólu po powrócie jutro do pracy. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×