Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kkukuryku

fobia społeczna przed płcią przeciwną

Polecane posty

mam dość dziwny problem bo normalnie ciągnie mnie do mężczyzn ale nie potrafie z nimi zawierać znajomości bo zwyczajnie się boję i gdy pojawia sie ktos kto mi sie np ficzynie podoba udaje ze jest wręcz przeciwnie , to jest odruch bezwarunkowy i nad tym nie panuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki masz zodiak? jakie są twoje typy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeszkadza bo na dobra sprawę jestem samotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze jaknspotkasz odpowiedniego kandydata dla siebie to bedziesz wiedziala co robic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby tylko i on to wiedział? autorko podaj swój typ znakowy? to się zobaczy jakie szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baran Obyś miał racje Kamil bo mi to czasem spędza sen z oczu jak wszyscy dookoła w związkach a ja z pizza conajwyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli na pewno jesteś ekstrawertyczką, znasz swoje mbti? to jeszcze ułatwi, ale typowym "baranim" kobietom nie jest łatwo, wychodzi coś prowizorycznego lew, strzelec, lubisz namacalne rzeczy bez głębi jak ryby? oceniasz fizycznie facetów pewnie, czy jest głównie chemia to się jakoś nazywa po łacienie, poszukaj, czego tak się boisz? odrzucenia? kiedyś pamietam były wpisy jednej dziewczyny i rozpoznali ze nibdy sie bała ciązy? ale to bzdura chyba teraz z tym nie ma problemów; chyba ze masz strach przed seksem ale baran? boisz sie np penetracji, ze będzie boleć nie wiem czy czegos takiego? INNA rzecz to kwestia podświadomości, co Ciebie śmieszy w facetach, jaki typ masz poczucia humoru? czy w ogóle masz? jakie masz marzenia, wyborażenia o idealnym typie dla ciebie czy to klasyczny lew lub strzelec - jak dla barana? zob. w necie jakie to typy..; masz jakieś sny o wybrańcu? jak się kończą? dobrze czy żle? jak na tym wychodzisz? CHODZI O PODSWIADOMOSC lubisz okazywać uczucia? napisz cos wiecej moze cos jest trafne? np. co? jak to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo że oceniam facetów fizycznie ale jeśli ukaże cechę której nie toleruję to od razu jest skreślany nie ważne jak bardzo przystojny by nie był , nie rozumiem co mnie może w nich śmieszyc ? chyba że chodzi o to jak oni mogą mnie rozśmieszyć ? szczerze mówiąc mam bardzo specyficzne poczucie humoru i nie wiem jak to sklasyfikować , dość dziecinne można powiedzieć , mój idealny mężczyzna musiałby być gentlemanem , kulturalny , dobrze wychowany , oczywiście dbający o mnie , wrażliwy ale potrafiący postawić na swoim i wchodzę już w taki wiek że również zaradny życiowo , z pasją , którą moglibyśmy dzielić lub aby pokazywał mi ją , sny miewałam ale nie działo się w nich nic specjalnego oprócz rozmowy co mimo wszystko sprawiało mi ogromną radość, nie lubie okazywać uczuć ani sie do nich przyznawać jeśli komuś nie ufam i zdecydowanie do tej pory źle na tym wychodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy mi się ktoś podoba, to go odrzucam i dopiero kiedy ta osoba zawalczy o tę znajomość, decyduję się dopuścić ją bliżej. Próbuję to zwalczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam właśnie identycznie to jakby taka obrona przez ewentualnym zranieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problemy z rówieśnikami i brak akceptacji niezależny od nas ? jeśli tak to rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"specyficzne poczucie humoru i nie wiem jak to sklasyfikować , dość dziecinne można powiedzieć" vv mozesz podać o co chodzi? przyklad? sytuacja? VVV nie widzisz sprzeczności w tym że ma być"wrażliwy ale potrafiący postawić na swoim i wchodzę już w taki wiek że również zaradny życiowo" a jednocześnie może Ci za to podpajść na amen, jak będzie coś przeciw? xxxx czyli podobający się fizycznie i niesprzeczny Ciebie zadowala do rozmowy np, nie potrzebujesz jego emocji, duszy, całości jak inne? wygląda że masz typowe potrzeby jak dla barana, dużo takiego towaru na rynku, boisz się ryzykować? trudno u Ciebie o sznasę? jak długo jesteś w stanie ją dawać? czy przez ten czas gość ma narastająco Ciebie przekonywać czy raczej w stylu "w zawieszeniu" ale do przodu? pewnie bezpośrednio podchodisz do faceta, łapiąć go prawie za wrażliwe miejsca? to styl barana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inaccessible89 jesteś spod ryby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecinne np śmieszą mnie bezsensowne amerykańskie filmy , te same co w dzieciństwie chodzi o to żeby był wrażliwy w stosunku do mnie ale potrafiący postawić na swoim w stosunku do innych podobający się fizycznie ale nie może być chamski , wulgarny , niewychowany itp chodzi o to że ta fizyczność nie jest najważniejsza ale istotna , u mnie jest tak że jak już ktoś tę szansę chce to raczej ją dostaje , i co prawda u mnie drugich szans nie ma jednak jakbym zobaczyła że ktoś naprawdę się stara to pewnie takową bym dała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes jakas nie zdecydowana ... Szukasz /) to dobrze tylkonze jeszcze nie znalazlas. . ale zyczenpiwodzenia ;) zobacz ilu Gentelmanow Ci odpisuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby ci gentlemani byli w prawdziwym , nieinternetowym wydaniu to byłabym przeszczęśliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może wyhaczaj ich na bezczela? badz uwodzicielska, robudzaj w nich emocje, wycofuj się az dostaną orgazmu na twój widok, poprawidz sobie samopoczucie chociaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli związek dusz, to nie Twoja bajka pewnie :-) idealne dopasowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja właśnie chcę emocjonalnej wiezi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukaj wiec po za internetem ;) Mysle ze nic zlegonsie z Tb nie dzieje ja tez nie latam za kazda dziewczyna a chcialbym ta jedyna, jedyne co moge to zyc tak jakbym byl pewny ze kiedys spotkam ta swoja przyszla zone i to mnie buduje hehe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkukuryku
Szukam tylko wszyscy dookola to albo chamy albo fuckboye a jak raz mi na kimś zależało to ta osoba miała mnie głębokim powazaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ryzyuj bardziej co ci wisi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×