Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sorrento mi Amore

Gdzie samotna kobieta może pojechacna wakacje?

Polecane posty

Gość Sorrento mi Amore

Żeby było bezpiecznie i żeby nie czuła się wyobcowana. Już nie wymagam, żeby było bardzo fajnie. :O Może ktoś ma jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sorrento mi Amore
Wszytko lubię, byle nie było zbyt wielkiego tłoku. A urlop mam tylko w sezonie turystycznym. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walentyn--ka
Jestem od wielu lat mezataka, ale na urlopy, takze od wielu lat, wyjezdzam sama:) Potrzebuje odpoczac od wszystkich i wszystkiego. Wiosna rezerwuje pokoj gdziekolwiek, gdzie sobie wymysle, morze lub jezioro, bo lubie wode i dlugie spacery. Jedyny warunek jaki mam, to to, ze pokoj ma byc z lazienka. Reszta dowolna. I wcale nie czuje sie wyobcowana!!! Lubie dlugie samotne spacery, lubie czytanie ksiazek i kawe o poranku ... To niesamowity odpoczynek. Naprawde polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynająć małą chatkę nad fiordem w Norwegii służę namiarami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszędzie gdzie tylko chce :) ja bym sie raczej zapytał jakimi finansami dysponujesz na ta samotna wyprawe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sorrento mi Amore
Dzięki za wpisy. :) Walentynka, a czy te pokoje rezerwujesz w hotelu? Jeżeli chodzi o finanse, to nie muszę na wyjeździe bardzo oszczędzać, chociaż nikt nie lubi przepłacać. Norwegia brzmi zachęcająco. Czy tam jest spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sorrento mi Amore
Aha, uświadomiłam sobie, ze polecasz chatkę nad fiordami. Niestety, odpada. Chyba bym umarła ze strachu, sama, w jakiejś chatce, na odludziu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy gdzie się udasz. Jest kilka sporych ośrodków miejski, ale większość to totalne kantry gdzie trole mieszkają pod mostami:) W bardziej północnych rejonach są wysokie góry spotykające się z morzem. Osobiście uwielbiam te rejony zwiedzać żeglując. Jak chce się mieć totalny spokój to można zabrać namiot i zakopać się gdzieś gdzie ludzka stopa nie stanęła. Turyści oblegają zaledwie kilka miejsc i nawet tam nie ma ich za wiele (wolą ścisk na karaibach czy i nnych kurortach):) Inna fajna sprawa to rowerki. Prawie w każdej miejscowości są wypożyczalnie, a trasy są przepiękne, mało uczęszczane, szutrowe. W części Norwegii latem są białe noce, a późną jesienią widać zorzę polarną. Przyroda w doskonałej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o chatki to są w bardzo różnych miejscach. Są też całe ośrodki kampingowe także jest w czym wybierać. zajrzyj na www.novasol.pl. Spodoba Ci się. Poza tym zawsze możesz zabrać kogoś do towarzystwa:) W takie okolice na 100 ktoś będzie chętny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xala
mam podobny problem, a może nawet większy, bo w dodatku nie lubię samotności :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walentyn--ka
Sorrento mi Amore Nie lubie hoteli ani pensjonatow. W budynkach "zamknieta" jestem caly rok, w domu i w pracy. Szukam miejsc, gdzie mozna prosto z pokoju wyjsc na trawe...taki malenki kontak z natura, przynajmniej podczas urlopu. Ciezko jest znalezc pojedynczy pokoj. Ja wyjezdzam przed sezonem, wiec wynajmuja mi dwuosobowy pokoj za cene pobytu 1 osoby. W sezonie bedzie to niemozliwe, niestety. Regres - to "wszedzie gdzie chce" dotyczy naszego kraju:) Finanse maja oczywiscie wielkie znaczenie. Ale dla mnie ma znaczenie przede wszystkim jedno - nie znosze upalow, wiec poludnie Europy lub co gorsze- Afryka, totalnie odpadaja:) xala - nie lubisz samotnosc? To taki urlop nie dla ciebie. Znajdz kogos chetnego, na pewno wokol ciebie nie brakuje ludzi, ktorzy nie maja z kim wyjechc. Na pewno sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sorrento mi Amore
Dzięki philozof :) Zaś co do doczepiania, żeby z kimś się umawiać muszę go/ją jednak trochę znać. Nie daję kredytu na kilka ładnych literek :) Sprawdzałam ceny pokojów jednoosobowych w modnych miejscach turystycznych Europy - niestety, dużo bardziej opłaca się wynająć dwuosobowy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sorrento mi Amore
"Ciezko jest znalezc pojedynczy pokoj. Ja wyjezdzam przed sezonem, wiec wynajmuja mi dwuosobowy pokoj za cene pobytu 1 osoby. W sezonie bedzie to niemozliwe, niestety." No właśnie, i to jest ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze jezdze sama. Rezerwacje masz tutaj: www.booking.com z tej stronki korzystam poza tym zdejmij sobie bana z Googli ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna kobieta na wakacjach? Ja bym proponowała jakiś hotel ze SPA. Nic lepszego nie przychodzi mi do głowy. Przez jakiś czas jak w tym roku wisiała nade mną opcja samotnych wakacji, to planowałam taki wyjazd do Jastrzębiej Góry do Primavera spa. No ale, że ostatecznie potoczyło się inaczej to zmieniłam plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie samotna kobieta może pojechacna wakacje?" Tylko do sanatorium !!!! Rabka,Lądek Zdrój, Szczawnica... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie samotna kobieta może pojechacna wakacje?" Tylko do sanatorium !!!! Rabka,Lądek Zdrój, Szczawnica..." - ewentualnie Truskawec na Ukrainie ale obowiazkowo trzeba miec zloty dres :D jedz gdzie tylko masz ochote i finanse Ci pozwalaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewentualnie Truskawec na Ukrainie ale obowiazkowo trzeba miec zloty dres" dla kobiet wrednych i zuchwałych polecam miasto Prypeć :P tylko tam zamiast dresów polecałbym maskę gazową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez myślę, że nie trzeba się tym faktem przejmować i jechać gdzie ma się ochotę. Ale wiele biur podróży organizuje teraz sporo wycieczek stricte dla singli co na pewno jest ciekawym rozwiązaniem. W Polsce też może być fajnie - nad morzem w szczególności, może w Primaverze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojechałam w tym roku sama na narty i musze przyznać, że to był najfajniejszy wyjazd w moim zyciu. Robiłam, co chciałam, jeździłam gdzie chciałam, wieczorami chodziłam na basen i czytałam ksiązki. Lubię spędzać czas sama ze sobą, wtedy najlepiej odpoczywam. Poszukaj gospodarstw agroturystycznych nad morze/ jeziorem często mają pokoje 1-osobowe, albo małe 2-oosbowe bez dopłaty. Miłych wakacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaceknadJackami
Przyjedź do mnie do Szwecji - płacę za bilety. Będziesz miała odskocznie której potrzebujesz. gg36637176

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadza się ...
"Jestem od wielu lat mezataka, ale na urlopy, takze od wielu lat, wyjezdzam sama Potrzebuje odpoczac od wszystkich i wszystkiego. Wiosna rezerwuje pokoj gdziekolwiek, gdzie sobie wymysle, morze lub jezioro, bo lubie wode i dlugie spacery. Jedyny warunek jaki mam, to to, ze pokoj ma byc z lazienka. Reszta dowolna. I wcale nie czuje sie wyobcowana!!! Lubie dlugie samotne spacery, lubie czytanie ksiazek i kawe o poranku ... To niesamowity odpoczynek. Naprawde polecam" ale fajnie tez bym tak chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnaMonika
No ja np w zesżłym roku z polecenia przyjaciółki pojechałąm do SPA w lubuskim - ŁĄKOMIN - cudowne miejsce. Wypoczęłam jak nigdy. Cisza, spokój, dużo zieleni i cudowne zabiegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj z tą reklama kreynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotnaMonika dziś jeeeee...b sie z ta chamska reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejne wakacje spędzam sama chora nie jestem jeszcze operowana neurochirurgicznie w Warszawie. Koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×