Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shoutgirl

Gdzie się podziali wysocy faceci? :o

Polecane posty

Jeśli są, to z dziewczyną. Czy można z niewiele ponad 1.50 znaleźć wysokiego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co Ci wysoki jak masz 1, 50 cm próżna babo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego nie? Dlaczego niskie dziewczyny maja być z niskimi facetami? Przecież taki wysoki facet to poczucie bezpieczeństwa i w ogóle. Właśnie nam niskim potrzebni są tacy mężczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo odrzucasz kogoś tylko ze względu na wzrost. A miło by Ci było kwiatuszku jakby facet Ci powiedział,że jesteś za niska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaal93
Wymagasz czegos czego sama nie masz sory ;/ to jak jakbys byla otyla i wymagala modela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, odezwali się Ci, którzy patrzą tylko na charakter. Przecież wiadomo, że tak się nie da żyć. Tutaj każdy będzie pisał, żeby patrzeć jaki ktoś jest, a tak naprawdę codziennie kierujemy się subiektywnymi odczuciami. Wybieramy to co bliższe, co wolą znajomi, co nam się bardziej podoba. Można kochać kogoś brzydkiego? Przecież on jest dla kogoś piękny, jak mogłabym zabierać go komuś, ze stwierdzenia, że jestem niska i powinnam z nim być, bo dobrze byśmy razem pasowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaal93
Nie ale zakladasz taki glupi wątek to oznacza,ze szukasz tylko wysokiego a wszyscy niscy są dla Ciebie "fuuj". Mam nadzieje,że ktos Cie w zyciu podobnie potraktuje i kopnie w tyłek panienko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety (co widać po Twoim przykładzie lalu) są też głupie pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boromir
ja jestem wysoki(195cm) ale wolałbym nie mieć partnerki dużo niższej tzn ok 150. Nie chodzi tu o to ze mam coś do niskich kobiet ale dziwnie bym się czul idąc z osobą ok 40cm niższą. Czułbym się trochę idąc z nią za rękę jak ojciec z córką, po drugie cały czas musisz się schylać albo patrzeć w dół na czubek jej glowy zamiast prosto w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle podaj mi chociaż jeden mój cytat, w którym obraziłam niską osobę. Chyba jesteś przewrażliwiony/na na swoim punkcie i uważasz, że atakuję Twoją osobę. Mogę spytać, ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaal93
Dokladnie pytanie ponizej wszelkiego poziomu :P ale pewnie autorka ma 16 lat albo i mniej i marzy jej się książe z bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba Ty niuniu jesteś przewrażliwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marchewkaa
To prawda, brakuje wysokich facetów! Ja mam 1.69 i jest mi jeszcze trudniej znaleźć odpowiednio wyższego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michaal93
Możesz pytac mam 181 cm co nie zmienia faktu,ze smiesza mnie takie istotki jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz boromir (nick mi się kojarzy z "Władcą Pierścieni" czy to przypadek? Dawno nie oglądałam) wydaje mi się, że to kwestia gustu i przyzwyczajenia, przyznam szczerze, że dałabym wszystko za 2 metry wzrostu. Od dziecka powtarzałam - będę wyższa niż futryna, a skończyłam z 1,50 (ponad!) . Dlatego moim dzieciom powiem - nie marz - działaj, bo marzenia same się nie spełnią. Wiem, że to nie ma nic wspólnego ze wzrostem, ale i tak wiele razy przejechałam się na marzeniach, więc... Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź, która nie atakuje mojej osoby i nie próbuje mi wmówić, że jestem bez serca i takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietko! nie jesteś bez serca! :) jesteś bez rozumku...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dlaczego niskie dziewczyny maja być z niskimi facetami?" Ohoho jaka oburzona :D a dlaczego nie? uraziłoby to twoją ambicje czy koleżanki z Fejsika nie byłyby zadowolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marchewkaa
A ja byłam z facetem 1.70,czyli prawie mojego wzrostu i mi to nie przeszkadzało. A od Ciebie byłby o wiele wyższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BSA ma 193 cm, ale on jest prawiczek...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewkaa ma rację, szkoda tylko, że wysokie dziewczyny nie przyznają się (zazwyczaj), że podobają im się niżsi. Zaraz zostanę zbombardowana za to, że przecież wysokim dziewczynom należą się wysocy, a nie muszą się niskimi zadowalać, ale niestety mamy taki kraj, takie obyczaje i są osoby, które są z ludźmi bo pasują do siebie, bo z innym partnerem wyglądaliby głupio. Znam osobiście kobietę, bo jej już dziewczyną nie nazwę, która ma męża niższego od siebie i jedną z pierwszych rzeczy, jakie słyszę, gdy ktoś o nią pyta, to: "A ona ma niższego męża, nie?". No i co z tego? Lubi i tyle. I to powinien być koniec tematu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś nieciekawa to Cię nie chcą. To proste dość - jak ktoś jest atrakcyjny ( psychicznie i fizycznie) to ma dużo chętnych, jak nie jest atrakcyjny to ma mniej chętnych. Ja jestem niska, ale nigdy z wysokimi problemu nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shoutgirl -A skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój problem jest taki, że tych facetów zwyczajnie nie ma, albo są zajęci, a ja nie jestem zwykła facetów nikomu odbijać. Czekam na kolejną falę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marchewkaa
shoutgirl, jeszcze mamy czas, odpowiedni się znajdzie, tylko ważne jest by ich nie skreślać na podstawie jednej cechy która nam nie odpowiada, np wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma? Społeczeństwo jest coraz wyższe :D Niunia, poczytaj trochę o tym jak wzrost kolejnych pokoleń się zmienia. Ja kiedyś (a to zaledwie parę lat temu) byłam średnia, a teraz jestem poniżej. Po prostu żaden Cię nie chce. Po co dorabiać naciągane teorie do oczywistych faktów? Fajne laski/fajni faceci przebierają jak w ulęgałkach. Do wyboru do koloru. Teksty "Nie ma takich facetów/kobiet" to są domeną prawiczków z kafe co tu od lat piszą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne ze kobietom podobają się wyżsi, wysocy lub nie ale jeśli autorko to jest twoje jedyne kryterium i za wszelką cenę ma być wysoki to cos z tobą jest nie tak . a nie może ci się podobać facet 1.70 cm jeśli ma twarz sylwetkę i charakter ok? Te kompleksy tak cię żżerają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nikogo nie skreśliłam, ale właściwie czemu mam się unieszczęśliwiać? Życie jest takie krótkie... Zresztą nie wiem skąd się wzięło to o niskich facetach - pytałam o wysokich, gdzie się wszyscy pokryli? :D W zamian dostałam falę zarzutów, a nie jestem osobą, która łatwo przyjmuje krytykę. Jestem naprawdę wrażliwa i boli mnie, że są tacy bezwzględni ludzie, którzy potrafią się przyczepić do każdego szczegółu i na jego podstawie zniszczyć komuś życie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boromir
sam wzrost to tylko jedna z cech fizycznych która właściwie o niczym nie decyduje i jak każda cecha ma swoje wady i zalety. A jak autorce podobają się wysocy to jej sprawa przecież nie będziesz zmieniał czyichś upodobań. Tak samo jak komuś podobają się duże biusty to nic na to nie poradzi ma to wpisane w geny i będzie podświadomie też wybierał takie kobiety. A że aspekt fizyczny jest bardzo istotny bo bycie z kimś kto nas nie pociąga raczej nie wróży szczęśliwej przyszłości dla związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×