Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukający dziewczyny

gdzie w internecie można poznać dziewczynę?

Polecane posty

Gość szukający dziewczyny

podajcie konkretne strony przejrzałem właśnie kilka stron randkowych i nic tam nie znalazłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość got me ticket
tu np. mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjqqqq
mnie oczywiście? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gladiusss
Szukaj na NK, albo Facebook'u :) Na pewno któraś Ci przypasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seniorrro
Autorze, Aggie fajna jest. Bierz się za nią. Wiem, co piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukający dziewczyny
2 dziewczyny które są chętne... nie szukam znajomości do wielogodzinnych rozmów przez neta o niczym z osobą o której się nic nie wie, to znaczy wirtualne znajomości które zawsze będą wirtualne mnie nie interesują nie mam naszej klasy, tam mam pisać do nieznajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kolego po pierwsze to dlaczego ograniczasz się do neta tylko? seniorro - czy my się znamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjqqqq
no ja też nie, a powiedz coś o sobie szukający...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seniorrro
Autorze, to jak chcesz poznać fajną lancę przez neta, skoro nie chcesz pisać z nią via gg, @, czy skype? Chyba czegoś tu nie rozumiem. Aggie, znam Cię tylko i wyłącznie przez pryzmat Twoich wypowiedzi na Kafe. A... i widziałem swego czasu Twoje foty - atrakcyjna z Ciebie kobietka. Szkoda, że nie mieszkam w Rzeszowie. Chętnie bym Cię bliżej poznał. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukający dziewczyny
pół życia spędziłem na dyskotece i nie poznałem tam nikogo fajnego. mit o pijanym zboczeńcu jest tak silny że ciężko tam zawrzeć znajomość, chyba wiecie o co chodzi? dlaczego internet? chcę spróbować czegoś nowego, znajomi nie mają dla mnie nikogo , okolica też nie, na studiach wszystkie odpowiednie dawno zajęte 86 rocznik wielkopolska coś mało tych stron polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjqqqq
ooo a ja małopolska :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukający dziewczyny
chcę pisać przez neta i na gg ale chcę uniknąć sytuacji kiedy poznana np na kafe dziewczyna po 3 miesiącach codziennego pisania okaże się mieszkanką np wspomnianego Rzeszowa do którego mam 400 km i w dodatku mężatka a więc reasumując - pisanie przez neta tak ale nie wirtualny przyjaciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście mam nieciekawe doświadczenia z netem własnie, ale to nie znaczy że Tobie sie nie uda. Może jakiś portal randkowy albo coś? Dla mnie to jest sztuczne, ale może Ty nie zwracasz uwagi na takie drobiazki:) To jak na faceta to bardzo młody jeszcze jesteś, głowa do góry. Seniorroo - dziękuję bardzo, też pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do dyskotek to może pochodź na takie bardziej dancingi dla trochę starszych (20 parę 30 lat) i muzyka lepsza i mniej gówniarzerii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h e h e :D
Hehe, nie chcesz aby się okazało, że panienka z którą piszesz przez 3 miechy jest mężatką? Ja miałem taki przypadek :) Zależało mi na pewnej dziewczynie, dobrze nam się rozmawiało przez gg, sms, tel. itp. Po 2 tyg. zaproponowałem spotkanie, ale ona się wykręcała, poza tym coś mi nie pasowało, bo raz mi prawiła komplementy, a następnym razem zniechęcała do siebie. Nie dałem za wygraną, do trzech razy sztuka w końcu. Za 3 razem się udało. Po 3 miechach znajomości wirtualnej spotkaliśmy się w realu. Fajnie, miło, były buziaki, przytulańce. A na drugim spotkaniu wypaliła z tekstem, że ma męża. No cóż, szukała atrakcji dziewczyna i tyle. Zdarza się. Ciekawe czy jej mąż wie o jej ekscesach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seniorrro
Aggie, a proszę Cię bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc właśnie, w internecie łatwiej o tego typu zagrywki, bo jak wiadomo jest się bardziej anonimowym i bezkarnym. Lepiej szukać ludzi w ralnym życiu, tak myślę....chociaż oczywiście różnie bywa. Jeśli chcesz spróbować z netem to po prostu bądź ostrożny i podchodź z dystansem.....o to drugie to akurat cięzko z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_ja_szukam_chłopaka
Szkoda, że jesteś rocznik 86, b(bo jestes ode mnie 3 lata młodszy) a do tego z woj. wielkopolskiego- południe Polski... Wydałeś się interesujący dla mnie przez to, o czym pisałeś. A do tego jestes po studiach (jakich) ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukający dziewczyny
nie mam w okolicy dobre dancingu obserwując poznawane laski i koleżanki stwierdzam że na dyskotekach jesteście co najmniej dziwne. nie wiem o co biega:-) fajnie że podaliście tak dużo stron gdzie można kogoś poznać w jakim celu pytasz o moje studia? pewnie aby mnie sklasyfikować... inżynierskie nawiązujące do produkcji, ale jeszcze nie skończyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........no commenttttttttt
koleżanka wyżej najprawdopodobniej zapytała z ciekawości a ty od razy z klasyfikacją wyjeżdżasz.....może więc złe podejście do kobiet ogólnie gościu? czy to problem wpisać w wyszukiwarkę 'portale randkowe' np? wujek google nie gryzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukający dziewczyny
.........no commenttttttttt uspokój się na wielu stronach trzeba się rejestrować żeby zobaczyć co tam dokładnie jest a zapewne niewiele portali jest tego wartych a co klasyfikowania - z miliarda pytań które mogła mi zadać w pierwszej kolejności wybrała właśnie takie, ma 27 lat i żałuje że jestem młodszy co pewnie kojarzy się jej z brakiem chęci do zobowiązań najpierw się podniecasz potem myślisz ale dzięki za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukający dziewczyny
Aggie85 być może pytanie postawione było tak sobie z ciekawości, ale mogę odbić pałeczkę i zapytać dlaczego mając skończone 24 lata jestem za młody? aha i powiedz mi że coś takiego jak klasyfikowanie facetów przez kobiety nie istnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za młody na co? bo nie rozumiem Do związku ogólnie nie za młody, do związku ze starszą kobietą...co kto lubi ja bym się z młodszym nie chciała związać bo..............mialabym wrażenie że mu matkuję, ale oczywiście przypadki i charaktery są różne istnieje klasyfikowanie facetów przez kobiety tak jak i kobiet przez facetów. Nie wiem po co padło to pytanie o studia i jaki był podtekst ale moim zdaniem to normalne, że szukamy ludzi na swoim poziomie. Każdy ma inne kryteria tego poziomu, to oczywiście też prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieslodka16338
Ja jestem zalogowana a sympatia.onet.pl pod tym samym nickiem i powiem Ci, ze szału tam nie ma. O przepraszam, mężczyźni sa nieatrakcyjni, ale Tobie przecież chodzi o kobiety;) kobiety sa ładne, naprawdę. Nie musisz byc zalogowany, aby obejrzec profil, natomiast jeżeli zechcesz do którejs napisać-juz tak. Do tego musisz tez mieć wykupiona aktywację konta, za jakies 14 zł o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukający dziewczyny
Aggie85 więc najpierw mówisz że źle oceniam ludzi a potem przyznajesz mi rację jeśli chodzi o wiek... ona 27 lat ja 24, tylko w jednym przypadku ta różnica jest jakkolwiek znacząca - stały trwały związek docelowo małżeństwo osobiście nie klasyfikuję tak bo nie szukam żony - tzn nie precyzuję tego na tak wczesnym etapie, szukam dziewczyny, fajnych chwil a co z tego będzie czas pokaże nie zgodzę się że możemy tutaj postawić znak równości między odmiennymi płciami. naczelny przykład klasyfikacji to pułap materialny, kobiety kalkulują, chyba nie zaprzeczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×