Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marika1983

Gŵałty analne mojego męża, pomocy

Polecane posty

Gość marika1983

Mam juz dosc, robi to w nocy, podciaga mi nocna koszulę, najpierw świdruje tłustym palcem w tyłu potem wkłada członka, ja udaje ze spie bo sie strasznie wstydze tego......trwa to do momentu az się spuści w srodku, czasami juz od palcówki dostaje potem idzie do lazienki zdejmuje prezerwatywe myje członka całuje mnie w policzek i idzie spac, co mam robic?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za Twoja zgoda , przeciez wie ze ie spisz , traktuje cie jak przedmiot , zgadzasz sie na to a tutaj zalisz ? albo to czyjas prowokacja ? pozatym co to za malzenstwo ? bez rozmowy , na temat ? jesli to maz ? a zachowujesz sie jak lalka w lozku , nie umiesz rozmawiac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debil od anala znowu na kafe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika1983
Probowałam z nim rozmawiac na ten temat ale zawsze mnie zbywał albo złoscił sie i robił mi ciche dni...jest pracowity dba o dom i o mnie ale boje sie dalej to ciagnac bo kocham go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj se spokój autorko, niektóre w ogóle nie mają męża, albo go nie podniecają seksualnie. to dopiero tragedia, Twój mąż plasuje się naprawdę wysoko w kafe rankingach, nie czuj się gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika1983
Czesc wam. Sluchajcie teraz to mu juz kompletnie odbilo! Wczoraj w nocy polozyl sie kolo mnie,wolalam udawac ze spie i czuje ze pod koldrą zabawia sie na calego... nagle slysze spod koldry dobiegaja jakies dziwne dzwieki, slysze wyraznie nagranie z telefonu jakiegos dziecka ktory mowi maaammmaaa,i tak w kolko i nic w tym dziwnego gdyby przy tym nie trzepal sobie:( wkurzylam sie,zdywam koldre a ten debil lezy w pampersie ze smoczkiem w pysku i czepkiem na glowie z nogami podkurczonymi jak noworodek,patrzy na filmik z telefonu i trzepie kapucyna! Tego mam juz dosyc,chyba odejde:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×