Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość licze na wasza pomoc

IDIOTKA ZE MNIE pomozcie jak to odkrecic?

Polecane posty

Gość licze na wasza pomoc

nie wim od czego zaczac, moze od tego ze kocham bylego faceta i on mnie chyba tez, piszemy ze soba i w ogole. Ostatnio wyslalam maila do takiego kolesia, zeby mi muzyke przyslal, on mi odpisal, przyslal muze i poprosil zebym cos o sobie napisala, i ja glupia napisalam:( co prawda tylko pare zdan,ale.... i co sie okazalo? ze ten koles to dobry kolega mojego ex:( dzis moj byly tak dziwnie ze mna pisal i to chyba przez to, bo przed chwila poslal mi nute tego kolesia i zniknal:( oo nie wszystko zmarnowalam, jak moglam a buuuuuuuuuu co robic teraz? udawac, ze nic sie nie stalo, czy wyjawic ex prawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już nie odkręcisz :( mężczyźni nie lubią kobiet które od razu się uzewnętrzniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zarzygania jeden krok...
nie wymyślać przede wszystkim głupich topicków, to żałosne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalijka*
no ale co mu pisalac/ ze kochasz/ bez przesady pisalas cos o sobie pomowcie ze soba, a nie tak wiesz kazdy sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licze na wasza pomoc
ale czy ja sie uzewnetrznilam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licze na wasza pomoc
ocenilam tylko muzyke ktora mi przyslal, zapytalam jak ma na imie i napisalam czym sie zajmuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licze na wasza pomoc
to moj ex, z tym ze tydzien temu napisal ze nadal mnie kocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli jakiemuś kolesiowi piszesz o sobie na jego prośbę/żądanie, to tak, uzewnętrzniłaś się. Kobieta musi być dla mężczyzn tajemnicą. to oni mają nas odkrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licze na wasza pomoc
jejku co teraz bedzie? nie chce go stracic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalijka*
do xyzz a wiesz ze kobita jest tajemnica dla tego, kogo ona i kto ja kocha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albinoska
nie martw się, dziewczyno! jeśli naprawdę nic złego mu nie napisałaś, nie tłumacz się od razu temu ex. no, chyba, że sam zapyta. Tłumaczy się winny. a Ty przecież chciałaś być miła, bo koleś wysłal Ci muzykę, o którą prosiłaś, prawda? nie martw się na zapas, ten chłopak- kiedy emocje w nim opadną- powróci do swego dawnego zachowania, bo przecież zda sobie sprawę, że to nie był jakiś ogromny powód do złości. Trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalijka*
zobacz poznajesz kogos pyta sie cos to mowisz ale bez emocji bez niczego, ot brat na dorsze tak po chrzescijansku a tu kochany cos, ojej nawet slowo byc jets pelne emocji i jak sie kocha to kto cie interesuje? nop wlasnie ten do kogo serce bije, to znim chesz mowic, przebywac itp nie z tym kmu cos rzeklas ze pracujesz piszesz robisz cos itp. uzewnetrzanie sie to niedokonca tak. zawsze to, co mamy w sobie dla ukochanje osoby zostaje dla niej, co nie znaczy ze fukamy na innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licze na wasza pomoc
dziekuje Albinoska, ale moj byly jest strasznie zazdrosny, a wiesz jacy sa faceci, jeden przed drugim lubi sie popisywac i nie wiadomo co tamten mu naopowiada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalijka*
ale to mile, bo wiesz ze kocha bardzoo, chce byc tylko twoj, to piekne;) moj tez tak ma, ja tak mam:) kiedy go utulee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licze na wasza pomoc
co powinnam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalijka*
zacznij rozmowe kochanie co sie stało? gniewasz sie na cos itp musicie pomowic wyjasnic sobie itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nie mowi to o fukaniu na innych. akurat tak pechowo trafiła że to był dobry znajomy jej ex. Można być miłym nie mowiąc nic o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podstawowa sprawa: do byłego nie mów kochanie. nawet jeżeli on kocha i ty kochasz. Kochanie zarezerwowane jest dla obecnego. Niech facet postara się cię zdobyć od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licze na wasza pomoc
nie mowie do niego kochanie, mam pomysl zniknac z gg ba jakis tydzien, czy to ma sens? jak mu wytlumaczyc ze nic nie chce od tamtego? poza tym on wyjezdza za tydzien za granice, wiec czy ukrywanie ma sens? xyzzz jak go zmusic do powrotu? jak pobudzic do dzialania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licze na wasza pomoc
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro sie dobrze znają, to sobie sami wszystko wyjasnią, ty czekaj a on pewnie wróci. jak nie wróci, to pewnie mu na rękę poszłaś, bo szukał pretekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licze na wasza pomoc
tak, znaja sie, najbardziej nie chce tego zeby pomyslal ze go klamalam, ze jestem latwa i szukam faceta, ja nie szukam, ja chce jego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×