Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile bez seksu

Polecane posty

Gość gość

Czy 3 lata bez seksu to dużo? Facet mnie rzucił i od tamtej pory nie jestem z nikim.Długo przeżywałam rozstanie.Po drodze zdarzylo sie paru facetów Ale nie umiem się kochać mechanicznie bez miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wytrzymałam dwa lata i stwierdziłam, że nie ma po co sobie marnować młodości. Chciałam się przekonać jak to jest bez miłości, bez związku, tylko na adrenalinie i pożądaniu. Cóż, mój ex wypadł koszmarnie blado w tym porównaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już 5 lat :) Bez uczucia nie wyobrażam sobie, facet do którego nic nie czuję mnie nie pociąga choćby nie wiem jak był przystojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę? No to ja jestem jakoś dziwna. Z facetem, którego kochałam nie mogłam się przełamać żeby iść do łóżka, z facetem, którego poznałam na imprezie - żadnych oporów, za to pożądanie jakiego nigdy w życiu nie czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z facetem, którego kochałam nie mogłam się przełamać żeby iść do łóżka, xxx mozesz rozwinac? jestes pewna ze go kochalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ty kochałaś jakas niepełną miłością bez pożadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już ponad 2 lata odkąd zdradziła mnie dziewczyna, niby chęci na seks mam, ale jakoś nawet nie chce mi się nikogo szukać i zaczynać całej tej szopki od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę ze nie jestem sama.Wiecie co seksu pewnie ze brakuje po tych 3 latach Ale mocniej brakuje przytulania,wzięcia za rękę,bliskości fizycznej i psychicznej.Nie sądziłam,ze tak długo będę sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dala na imprezie dziiwka i jeszcze się chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 20 lat bez seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez seksu da się żyć nawet do końca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 lat bez seksu ale na szczęście są wibratory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już będzie ze 2,5 roku jak ostatni raz spałem ze swoją byłą i w sumie aż tak bardzo mi samego seksu nie brakuje, jedyne na co mam straszą ochotę to minetka i nie ma dnia abym o tym nie pomyślał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz rozwinac? jestes pewna ze go kochalas? xxx kochałam go, po prostu uważałam, że muszę jeszcze poczekać z seksem i tak dalej i tak dalej. Ale prawda jest taka, że całe pożądanie, które czułam zabiło jego zachowanie w stosunku do mnie. I potem jeśli już szliśmy do łóżka, to robiłam to raczej "bo tak trzeba" niż dlatego, że faktycznie tego chciałam. Po kilku latach już wiem, że wtedy nie wiedziałam totalnie nic o seksie to raz, a dwa - mój ex był koszmarny w łóżku. Dopiero później się dowiedziałam co to naprawdę jest seks i jak się powinnam czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a przed minieciem pozadania tez ex byl kiepski w lozku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed minięciem pożądania nie sprawdzałam, bo chciałam poczekać na właściwy moment. A całe pożądanie w tym związku wypaliło się po miesiącu. Potem był już tylko obowiązek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli wlasciwy moment okazal sie po minieciu pozadania gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam idiotką wtedy. Uważałam, że z seksem trzeba czekać tak przynajmniej pół roku od rozpoczęcia związku, bo inaczej mnie facet nie będzie szanował. A potem okazało się, że on mnie już tak nie kręci jak na samym początku. Wszyscy mi tłumaczyli, że to normalne, jak się ze sobą mieszka. Teraz wiem, że to nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pozadanie nie bedzie sie chyba utrzymywalo na takim samym poziomie przez dlugi czas? Ja sobie nie wyobrazam, zebym takiego faceta spotkala. Wiec co, zmieniac partnera co 2-3 lata? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haze dziś trzeba czekać nawet jeszcze dłużej bo miłość jest ważniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x No właśnie większość kobiet ma nadzieję że te motylki i pożądanie da się utrzymać przez całe życie, dlatego co kilka lat zmieniają sobie partnera i jeszcze wmawiają sobie że to miłość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ślubu się czeka z seksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 4o lat bez seksu ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seks to zło i skraca życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś - nie mówię o motylkach, ale u mnie w małżeństwie pożądanie jest i to czasem nawet większe niż na początku. Ale w tym związku nie robię niczego z musu, dowiedziałam się, że seks jest przyjemny i cudowny, a mąż mnie traktuje z szacunkiem - a to sprawia że cały czas są pozytywne emocje i pasja. Z moim ex nigdy tak nie było. Ale tak się kończą związki "bo koniecznie trzeba kogoś mieć", nawet jeśli jednej stronie się wydaje, że jest zakochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż do ślubu przed ołtarzem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, to ja powinnam trzymać do śmierci, bo nie jestem wierząca. Genialne pomysły ktoś ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJEDEN
gość dziś Czy 3 lata bez seksu to dużo? Facet mnie rzucił i od tamtej pory nie jestem z nikim.Długo przeżywałam rozstanie.Po drodze zdarzylo sie paru facetów Ale nie umiem się kochać mechanicznie bez miłości. xxx Od początku do końca jakbym to ja sam pisał, tylko jestem facetem, 3 lata temu ostatni raz uprawiałem seks. Sporo czasu zajęło mi zebranie się do kupy, ale dopiero teraz czuję, że jestem gotów na nowy związek. Były osoby w międzyczasie, ale nie były to znaczące znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Do gościa wyzej; wiem co czujesz.3 lata wydaje się dosyć długim czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×