Odpowiedz na ten temat

Ile można wytrzymac bez seksu lub masturbacji i czy to prawda

• osiemnastolatttekk 2011.02.04 [22:19]
    że jeśli długo sie nie robi tych spraw to faceci mają sny erotyczne i mimowolne nocne wytryski?
    Ile bez sexu, masturbacji etc. potrafia wytrzymać faceci ile kobiety? Kto wytzryma dłużej??
  • Nika_^ 2011.02.04 [22:22]
    Chyba kobiety dluzej wytrzymaja jezyk.gif
  • Riczard Alpert 2011.02.04 [22:24]
    Dwa tygodnie max.

http://RiczardAlpert.powiedz.to riczardkafe@o2.pl Najpiękniejszy stan na świecie, to nie Teksas, Kalifornia czy Tasmania, ani stan wojenny, najpiękniejszy jest stan kawalerski Dangerous Game Death Game “Two players. Two sides. One is light, one is dark” http://www.youtube.com/watch?v=YvBEpAIvQlA
  • Nika_^ 2011.02.04 [22:27]
    Riczard Alperd - sądzisz ze mężczyźni wytrzymuja max 2 tyg?
  • Wredman 2011.02.04 [22:31]
    Po około miesiącu-półtora jest polucja.
  • super prawiczek 2011.02.04 [22:36]
    bez seksu 27lat ;] bez masturbacji kiedyś sobie postanowiłem że do momentu aż kogoś poznam no ale wytrzymałem 2 i pol miecha i nie poznałem nikogo, ale powiem wam że nawet lepiej się czułem w sensie chciało mi sie ruchać i byłem bardziej taki żywy ruchliwy ;] więc mysle ze warto czasem potrzymać te 2 tygodnie wtedy ma sie lepsza chcice na poznawanie kogos ,a jak sie wali co dziennie to sie nic nie chce.

• Nika_^ 2011.02.04 [22:38]
    widze ze sa na swiecie jacys wytrzymali ludzie brawo jezyk.gif !
  • super prawiczek 2011.02.04 [22:40]
    no i miałem wtedy 2 polucje przez te 2 i pół miecha nie walenia ..masakra sen erotyczny i czujesz jak sie sam spuszczasz ;/ najgorsze było poranki jak stał biedny to po tych 2ch miechach to sam dotyk powodował podniecenie i takie "zwal se" "zwal se" ,a potem wytrysk to miałem taki na metr i aż było słychać jak ta ciecz płynie w tych kanalikach masakra.
  • Nika_^ 2011.02.04 [22:43]
    To strach wiedziec jak wygladal twoj stosunek po takim czasie jezyk.gif
  • ja si nie kochalam.. 2011.02.04 [22:44]
    od grudnia:/
    jestem w zagrozonej coazy i mam wrecz zakaz podniecania siesmutas.gif

Za to tak jak piszesz, dochodze w snachoczko.gif

• super prawiczek 2011.02.04 [22:45]
    i jeszcze jeden rekord to 4 razy sobie zwaliłem w ciagu jednego dnia 4rty raz to sam orgazm i kapka spermy. i 2gi rekord to 2 godziny trzepania aż mnie łapy bolały na 2gi dzień a fiut to tak że mi sie odechciało na kolejne 2 dni walic....k**wa mać jak sobie pomyśle ze moze bym był całkiem niezłym kochankiem skoro sobie walilem 2h oczywiście z przerwami i dopiero po 2h sie spuściłem ...ostro było....sprzet mam tez niezły myślę ..no ,ale cóż żadna mnie nie chce wolicie takich co sie spuszcza po 5 min z małymi fiutkami. ok spoko ja sobie poradze sam ,a nie jedna pewnie bym mogl zaspokoic
  • całkowicie czarny kot 2011.02.04 [22:49]
    prawda
  • super prawiczek 2011.02.04 [23:02]
    nie pierdziel ze trzepałes sobie 10-12 razy z orgazmem ...mi ten 4ty było ciężko wymęczyć a tak to po pierwszym spuście zazwyczaj to owszem pałka stoi ,ale bym musiał go męczyć chyba przez godzine zeby sie znowu spuścił ..

tak sobie teraz pomyslałem ze te walenie jest nawet lepsze od seksu jak dla mnie bo 1) nigdy seksu nie uprawialem to nie wiem co "trace" 2) mam bujną wyobraźnię więc w myslach przeleciałem juz chyba z 2 tysiace róznych kobiet nieraz sie powtarzały co fajniejsze 3) nikt mi nie truje d**y po ,nie mam zobowiązań nie trace czasu na tą cała otoczkę przed i po seksie czasowo mam jak chce czasem 3 min ,a czasem sie pobawie dłuzej zalezy jak mnie najdzie 4)skoro nie widać różnicy po co przepłacać
  • super prawiczek 2011.02.04 [23:17]
    hyh w zasadzie to zdałem sobie sprawę ze kobieta mi nie jest potrzeba ja ich nie rozumiem one mnie po co mam sie męczyć. Seksualnie tez sie czuje jakos spełniony choć to seks sam+wyobraźnia emocji jakiś tam nie potrzebuje czasem mnie jakaś koleżanka przytuli i mi to wystarczy na rok. wole ten czas ktorzy inni ludzi poswiecaja na kobiety przeznaczyc na co innego. moze jak mi sie zndzi to kupie sobie sztuczna c*pke ,albo pójdę na dzi**i teraz tego pełno 150-400/zeta/miesiąc dla kawalerwa to nie duzo jak zarabia jakoś z sensem.

Co nikt więcej sie nie masturbuje ? tylko my dwaj ? no ludzie nie róbcie z siebie świętych.
  • lets play 2011.02.04 [23:25]
    hmmm ja bez seksu wytrzymuje od wrzesnia. Jest ciężko ale nie wyobrażam sobie uprawać seksu nie ze swoim fecetem tylko z byle kim aby się zaspokoić.
    To dla mnie nie ma takiej "magii" jezyk.gif
    nom a masturbuje się prawie codziennie bo uwielbiam to i dobrzem i z tym smiech.gif
  • super prawiczek 2011.02.04 [23:33]
    mnie narazie też nie ,ale nie wykluczam w przyszłości na odlotach są nawet takie młode 18stki to jak dobrze sie trafi to mogła mieć całkiem mało partnerów względem inncyh ,a takie co dużo biorą np 400-500zeta/godzinę to mogła i ledwo zaczyna to moze miała z 10-20 albo i mniej. raz sie zyje moze przed 40stka skorzystam jakos
  • Rebeliant '90 2011.02.04 [23:45]
    super prawiczek - kiedyś myślałem tak samo jak ty ze mi kobieta nie potrzebna, ale po pierwszym razie myślenie całkowicie sie odmienia. Nie uprawialem juz seksu od roku i mnie skręca i nie wyobrazam sobie masturbacji jako jedynej drogi. Za bardzo mi seks zasmakowal. A skoro dziewczyn nie rozumiesz to spróbuj jakiegos niezobowiązującego, pełno tego na anonsach erotycznych, zwykle kobiety sie ogłaszają. Jak juz bedziesz mial to za sobą to uwierz ze normalny seks to jest czynnosc nieporównywalnie miliardy razy lepsza od machania łapąjezyk.gif . Sory za zrobienie smaka (o ile zrobilem) A....a 2 miechy bez masturbacji bym nie wytrzymal bo bym chyba wygryzal terakote zebami z podłogi, tak by mnie rozpie**alało od środkasmiech.gif

• super prawiczek 2011.02.05 [11:43]
    Rebeliant '90 po cholerę mam się uzależniać od heroiny jak mi maryśka wystarczy ;]...to raz ,a 2 w tym roku kończę 27 lat i cały czas nic 0 ...po prostu dla mnie rozmowy z kobietami w sensie flirt to jakaś abstrakcja te aluzje jakieś owijania w bawełnę jak raz słyszałem jak kolega tak podrywał panne to ja tych wszystkich tekstów i odpowiedzi na jej pytania bym w zyciu nie wymyslił. Moja gadka z dziewczynami jest jałowa ,bez finezji bez polotu mam zbyt ścisły umysł. Więc zdałem sobie sprawę po co mam sie męczyć i uganiać za kobietami skoro przez 10 lat mi nie wychodziło pomimo starań.
  • super prawiczek 2011.02.05 [11:46]
    "niezobowiązującego, pełno tego na anonsach erotycznych" jak da rade sie z nią ugadać w stylu " spotkajmy się w hotelixxx o 20 na nocne harcaa" bez żadnego wcześniejszego pie**olenia to może sie skuszę ,ale w takim wypadku to taka panna niczym sie nie wyróżnia od dzi**i ,a podejrzewam ze najpierw takiej trzeba sie spodobać zeby zechciała ,a zeby sie spodobac trzeba miec "bajer" i umieć pierprzyc głupoty ,a ja tego NIE UMIEM.
  • Sas12061992 2011.02.05 [13:01]
    Bez walenia to rekord tydzień ale to już była masakra...przeciętnie jade ok 50/miesiąc rekordowo coś koło stówy/miech
  • lolemon123 2011.03.09 [18:24]
    Można wytrzymać ile się chce i człowiek jest wg mnie zdrowszy jeżeli się nie masturbuje, w ogóle bardziej żywy itd. Polucje dwie w ciągu dwóch miesięcy? Haha, u mnie to było co 5dni : D dodam, że jeżeli ktoś się masturbuje regularnie to raczej z sexu nici xd i jak to by było gdyby przy dziewczynie w odpowiednim momencie nie stawał wgl? xd Co do kwestii nieopłacalności 'inwestowania' w kobiety, to powiem tak, że w niektóre warto, ponieważ to docenią, a inne wykorzystają no cóż... Ja poznałem taką, która mnie wykorzystała i wgl widać, że ją kasa kręci itd, no ale chyba wolałbym wydawać te pieniądze na te kobiety i jakąś mieć niż ta zaspakajanie się masturbacją..
  • nalewka_babuni 2011.03.09 [18:30]
    facet 4 dni max 7 dni jak jest normalny, kobieta inne zjawisko...
  • Grecka Bogini 2011.03.09 [19:10]
    Więc mój facet penie się masturbuje bo od miesiąca się nie kochaliśmy aa jeszcze duzo przed nami smutas.gif

Twierdzi że nie ale po tym co tu przeczytałam to już mu nie wierze
  • Gooostek 2013.08.06 [17:28]
    Czasem mam wrazenie ze masturbacja jest lepsza od sexu jezeli chodzi o wrazenia. rączka regulujesz uscisk penisa. A jak c*pka luźna to tak jakbys walił w powietrze, zero przyjemności.
  • gość 2013.11.20 [23:33]
    Super prawniczku
    Tak czytam sobie wszystkie twoje przemyślenia i innych .
    Wiesz wolałabym znaleść fajnego faceta który woli sie rzadko ru**chać i dobrze zaspokoił niż takiego co w 28-60 sekund czy 3-15 min się spuszcza . Skoro ja się z masturbacja mecze za pierwszym podejsciem 28-30 min znim dojde do szczytowania , i podobnie w sexie skoro ja przy podejściu po 3 zniszczeniach dochodzę do szczytowania, tj - koło 3/4h . To dlaczego miałabym chcieć flaka który tyle nie wytrzyma , uczucie dla mnie było wazniejsze od potrzeb .
    Normalnie z kolega telefonicznie 4-5 razy dochodziłam przez masturbacje i to nawet krócej to dlaczego miałabym się zgadzać na sex bezsensowny jednorazowy krótki w dodatku ja bym nie miała pewności czy doszlam i a dzień następny widziałbym że nie bo rano by mi się znów by chciało . 3 tyg temu też miałam sen erotyczny . Który zdaza mi się przy totalnej chcicy która mam częściej niż miesiaczke i w sumie z tego co zauważyłam dobrymi sexmaszynami są ci którzy rzadko się madturbuja nie koniecznie aż tak długo . Wszyscy faceci mi mówili zazwyczaj kiedy i ile razy ostatnio się bawili sami . Leje leje a miał padać śnieg
  • gość 2013.11.20 [23:48]
    Bez seksu kilka lat, masturbacja - tak - 1 - 2 razy dziennie - czasem przerwa tydzień ( kobieta 45 lat )
  • gość 2013.11.21 [01:21]
    Przez nawyk masturbacji jest coraz więcej impotentów, a nawet nie chcą zrozumieć dlaczego...
    .
    "Średnio co siódmy mężczyzna w naszym kraju ma zaburzenia, w mniejszym lub większym stopniu odczuwalne. Ta liczba, niestety, wzrasta."
    Cierpią na tym nie tylko panowie, ale i ich partnerki, bo jak mają uprawiać seks, skoro mąż nie może się wykazać w łóżku?
    ..
    Najmłodsi pacjenci mają po 18 lat. Im starsi, tym grono mężczyzn z zaburzeniami wzwodu większe.
    Mężczyźni zazwyczaj nie chcą widzieć problemu. Wstydzą się przyznać, że nie sprawdzają się jako mężczyźni." -gazeta pomorska
  • gość 2013.11.21 [06:41]
    pieprzenie od rzeczy! zamykanie się w sobie czy takie rzeczy to nie przyczyna masturbacji a kwestia charakteru, tego co przeżyliśmy w życiu i jakie mieliśmy środowisko.
    A jeśli chodzi o temat to 23 lata bez seksu 1- razy w tygodniu masturbacja z czasami przerwami tygodniowymi
  • prawy22 2014.03.26 [14:16]
    Do Super Prawiczka:
    Twierdzisz że kobiety nie są Ci potrzebne, że jesteś samowystarczalny? Sądze że nie myślisz tak do końca tylko wynika to z Twojej frustracji że jeszcze z żadną Ci nie wyszło. Masturbacją NIE DA się zastąpić związku i prawdziwego seksu! I nie mówie tutaj o masturbacji w sytuacjach "awaryjnych" kiedy długo nie można sobie pozwolić na seks, tylko o regularnej masturbacji ZAMIAST seksu i bez niego. To prowadzi do zniechęcenia życiem, znudzenia, egoizmu, braku motywacji do szukania dziewczyny i później problemów z budowaniem relacji.
    Po za tym pisałeś też że Twoje rozmowy z dziewczynami są jałowe. Wiem co masz na myśli bo mam ten sam problem a dobrej bajery można się wyuczyć. Myśle że te wszystkie gierki, podchody i tekściki są kluczowe bo po nich dziewczyna poznaje czy jesteś ogarnięty. Przy czterdziestce jakoś pewnie, zdesperowana kobieta której nikt nie wyrwał sama Ciebie rozbierze ale to chyba nie o to chodzi usmiech.gif
    Co do mnie trzy tyg. bez masturbacji. Wcześniej walenie jakoś raz na 2-4 dni, teraz staram patrzeć wokół zamiast uciekać w samotność.
  • gość 2014.04.09 [11:36]
    Ja 4 lata bez sexu
  • gość 2014.04.09 [11:59]
    Zaloze sie ze wiekszosc walacych konika to panowie przed trzydziestkaoczko.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...