Odpowiedz na ten temat

Ile można wytrzymac bez seksu lub masturbacji i czy to prawda

• kapitan ahab 2015.11.30 [13:32]
    ja od siedmiu lat bez kobiety/ bez seksu...trzepalem jak dziki bober ale mam coraz mocniejsza potrzebe abstynencji. po prostu brak energii...niektore tradycje porownuja sperme do krwii-ze wytrysk to doslownie jak utrata pewnej ilosci krwii.mysle ze to bardzo trafna analogia, bo po waleniu czlowiek sie czuje jakby krew oddal. domyslam sie z opowiadan. krwii nigdy nie oddalem za to w banku spermy zrobilbym fortune.
    siak czy tak...renia grabowska to wierna przyjaciolka.ale niestety trzeba sie rozstac. wali wielu ale tych co sie powstrzymuja jest juz znacznie znacznie mniej. elita. mysle ze warto zaplacic taka cene bo powinno to spowodowac wzrost energii i inna-lepsza jakosc zycia.
    seks jest przereklamowany. zwierzeta kwiczace w ekstazie i mieszajace sline. chwila przyjemnosci i potem sie odechciewa. potem znowu przychodzi chcica itak w kolo macieju...trza sie ogarnac i obserwowac te chcicie zamiast ciagle dawac jej upust.
    a walilem 1 do 3 dziennie. trzez te wszystkie lata..rzadko zdarzaly sie dni bez. choc udalo mi sie wytrzymac okolo 7-10 dni kilka razy bez. teraz mam 38 lat i jestem praktycznie siwy.
    powstrzymuj sie od walenia oraz od paly golenia. czytaj madre ksiazki i kontempluj caly ten szajs jaki mamy w srodku. od srodka cialo nie jest juz wcale atrakcyjne.
    chcicy nie da sie powstrzymac...jedyne co mozna zrobic to ja obserwowac.
    pozdrawiam
  • shamanka 2015.12.21 [22:23]
    Zanim zaczełam uprawiac seks, nie zastanawiałam sie nad tym usmiech.gif Lecz odkąd jestem aktywna seksualnie (6 lat), nie miałam przerwy dłuższej niż 2 tygodnie i nie wyobrazam sobie zycia bez seksu
  • gość 2015.12.21 [23:24]
    Uprawiam seks raz w tygodniu tylko z prostytutka. Nigdy nie bylem w zwiazku. Seks zaczalem uprawiac majac 25 lat. Prostytutce mojej stalej i jedynej partnerce daje sporo prezentow w sumie jakby byla moja dziewczyzna.
  • Hashima 2015.12.22 [13:22]
    facet bez seksu wytrzyma do dwóch dni.
    kobiecie seks w ogóle nie jest potrzebny.
  • gość 2016.01.27 [22:35]
    Kto powiedział, że kobiecie w ogóle nie jest seks potrzebny, nie jest kobietą. Mężczyźni, którzy tak uważają zapewne mają takie kobiety w domu, które ciągle boli głowa.
    Dwa tygodnie bez seksu i masturbacji i po ścianach zaczynam chodzić.
    Kobieta 31 lat oczko.gif
  • gość 2016.01.27 [22:57]
    wali ten kto zyje w stresie, albo nie ma, laska zwykle nie żyje w stresie i ma, a i tak waliusmiech.gif
  • gość 2016.01.27 [23:18]
    Uwielbiam seks i nie widzę powodu aby z niego rezygnować,przyznam że różnie czasem bywa niekiedy przerwy bez seksu są dość długie(brak partnera) i wtedy po prostu masturbuję się,nie widzę powodu dla którego miałabym zrezygnować z orgazmu.
  • gość 2016.05.30 [21:47]
    Ja jestem mężczyzną 30 lat nigdy nie uprawiałem seksu i już chyba nie będę a od ponad 10 lat się nie masturbuje kiedyś przysięgłem sobie że następny raz to zrobię z dziewczyną i tak zostało
    Dodam że wcześniej byłem uzależniony od masturbacji przez co miałem duże problemy psycho fizyczne nikomu tego nie życzę
  • Alisssa 2016.05.30 [21:53]
    Jestem kobieta. Dochodze max 8x dziennie. Mam wtedy wymeczona. Ale zadowolona.
    Zazwyczaj 1, 2 lub 3 razy dziennie.
  • Jacek87 2017.08.13 [00:36]
    Ja uwielbiam masturbację i nie wyobrażam sobie dnia bez niej. Chyba jestem uzależniony, ale to uczucie jest cudowne.
  • gość 2017.08.13 [00:56]
    10 lat bez seksu i 7 miesięcy bez masturbacji. Masturbacja to nałóg.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...