Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gorki

ile spedzacie czasu przed komputerem?

Polecane posty

Gość gorki

Ile czasu spędzonego przed komputerem to dla was dużo i czy siedzicie na nim codziennie? Ale szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm nie zlicze
O matko!! jak mam wolne od pracy to potrafiłabym cały dzień, nawet w pracy musze kliknąć net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszky
około 2h dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielonogórzanka
9h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cale zycie heh
:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mam luz i powinnam się w tym czasie coś robić sprzątać/uczyć się itp to potrafię spędzić cały dzień oglądając w necie co popadnie i marnując czas na kafe. Np. parę ostatnich dni jest świetnym przykładem A jak jestem rytmie normalnym to różnie, 1-2 godziny zwykle, a jak z kimś rozmawiam na gg bądź na skajpaju :D to po pare godzin Ale ogólnie za dużo korzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorki
Heh, ja codziennie siedzę nawet po 5 godzin i to chyba zdecydowanie za dużo. Pierwsze co robię gdy wracam z pracy to włączenie komputera. I nie pamiętam kiedy ostatnio z własnej nieprzymuszonej woli wytrzymałem 3 dni bez kompa. W zasadzie już po dwóch dniach mnie ciągnęło żeby tam zajrzeć. Zdarzają się tylko pojedyncze dni kiedy nie siedzę przy komputerze bo z reguły wtedy akurat nie mam czasu. A jak mam czas to siedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja spędzam przed komputerem czasu roboczego 15 min. A tak w ogóle to siedzę godzinami i patrzę z zachwytem i niepochamowanym podziwem, że człowiek wymyślił takie coś. Lubię sobie włączyć i się patrzeć, sprawia mi to niebagatelną w moim wieku przyjemność. Czasami nawet nie jem, tylko się wpatruję. Cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×