Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile warta jest kobieta w 21. wieku

Polecane posty

Gość gość

Czy to nie jest dziwne, że kiedy kobiety zmienią coś w swoim wyglądzie lub robią coś co potencjalnie jest kontrowersyjne, pierwszy (i często jedyny) argument jaki podaje się im na to, żeby tego nie robiły to "żaden cie nie będzie chciał". Moja własna mama, kobieta wykształcona i wcale nie konserwatywna, za powód do nie garbienia się podała "bo nie będziesz mogła w szpilkach chodzić". Oczywiście chodziło o to, że kobiety w szpilkach wyglądają atrakcyjne. Jak powiedziałam, że chcę zrobić tatuaż na nodze to kilka osób stwierdziło, że nie będzie pasował do spódnic, a przecież są seksowne...no i facetom nie będę się podobać. Jak nie chciałam nauczyć się gotować to powiedziano mi, że jak będę miała męża to będę musiała to robić. Nawet w obliczu lepszych argumentów takich jak zdrowie czy uniknięcie śmierci głodowej facet i jego "chcenie mnie" ma być najważniejsze dla moich decyzji życiowych. Teraz jestem "stara d**a", ale dalej drażnią mnie takie komentarze. Kierowane do mnie, do innych kobiet i po prostu w powietrze. Nie dlatego, że uderzają jakoś w moje ego tylko dlatego, że pokazują ile warta jest kobieta w 21 wieku. Tyle ile jej d**a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatuaż to szpecenie pięknego ciała. Jest wiele warta gdy jest dziewicą. Mnie mąż prawiczek miał jako dziewicę to jest wspaniałe! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obowiązkowy trolling o dziewicach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem stara dupa, ale mnie takie komentarze nie drażnią... a czemu? Ano temu że mam je w d***e :D A wartość swą oceniaj sama, i nie patrz na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat 21 wiek jest bardzo przychylny kobietom. W poprzednich stuleciach kobieta musiała grać na pianinie czy mówic po francusku, żeby jakikolwiek kawaler się nią zainteresował. Oraz chodzić z parasolką i rękawiczkach, żeby przypadkiem nie opalić skóry. Jeżeli któraś dziewczynka sprzeciwiała się temu, to zapewne rodzice ją strofowali, że "nikt cie nie zechce za żonę". Ja się jakoś nie spotykam z takimi uwagami. A i mężczyźni są bardziej tolerancyjni - nie przeszkadza im, że kobieta nie potrafi gotować, czy nawet to, że robi karierę i siedzi 10 h dziennie w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - a ja się jednak tym przejmuje. Nie dlatego, że ma to wpływ na moją samoocenę tylko dlatego, że to odwierciedla jak inni, w tym inne kobiety, widzą naszą płeć. Np. kiedy kobieta będąca politykiem powie coś niepopularnego pierwsze komentarze jakie się pojawiają pod artykułem o niej to te o jej wyglądzie i życiu seksualnym. gość dziś - kiedy tak było? Bo to co opisujesz to romantyzacja i to bardzo niewielkiej grupy społecznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle jest warta ile majatek jej mezczyzny.. jak ma bidoka to jest chuya warta. taka prawda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady. Facetom tez sie tak mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wartości człowieka nie ocenia się w pieniądzach...i raczej nie o tym pisze autorka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tate oddal Mahdiemu za 100 osiołków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniej więcej rozumiem o co chodzi tej osoby - mężczyzn ocenia się przez pieniądze (własne lub odziedziczone). Więc idąc tym tokiem rozumowania - kobieta która jest więcej warta ma więcej wartego faceta....czyli znowu, status kobiety jest zależny od statusu jej partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wszystko co się dzieje na świecie to przed du/py

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i penisy. czy wy wiecie ze jakby nie penisy to kobiety w wiekszosci nawet by z wami nie rozmawialy. bo po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo co wniesiesz do zwiazku d**e? W tej chwili nic po za cialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad ty wiesz co ja w tej chwili mam do zaoferowania? no i caly temat jest o tym, ze zwiazek to nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz nic do zaoferowania poza cialem a gotowac trzeba chocby dla samego siebie babo. Chyba, ze jestes bogata baba i stac cie na katering.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie rozpędzaj sie kolego z tym ciałem ,bo 99,9% polek nawet tego niema.Ile jest tak naprawdę atrakcyjnych kobiet-nie chudych ,a seksownych? Klepsydr z krągłościami,z atrakcyjną twarzą? Sorry ale polki są tak nieatrakcyjne z natury że znaleziono zamiennik na urodę w postaci chudości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to w takim razie co wnodi facet? :) i o tyn jest caly temat, mlotki. za argument zeby cos robic/czegos nie robic podaje sie faceta, a nie np. koniecznosc jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.związek zaczyna sie od podrywu faceta 2.zwykle jest atrakcyjniejszy 3.i bogatszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co ty masz z tymi związkami? Nie masz innej ambicji w życiu niż związek? Wiekszośc populacji bez problemu sobie kogoś znajduje więc skąd u ciebie ta fiksacja? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kogo to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tych ludzi którzy non-stop piszą o związku i tym ile kobieta wnosi chociaż nie o tym jest temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie słyszalam, żeby młodemu chłopcu ktoś mówił "nie rób tego, bo nie będziesz miał dziewczyny!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Moja żona ma tatuaż na nodze i pasuje do spódnic, zrobiła go dla mnie 2. Rozumiem skąd się biorą takie teksty od mam. Starsze kobiety wiedzą jaki jest świat, młode kobiety żyją jakimiś naiwnymi wyobrażeniami. Co wiedzę te młode kobiety nie chcą ani uwierzyć ani przyjąć do wiadomości jaki jest świat. Nawet kiedy wszyscy i wszystko mówi że nie mają racji to ostatecznie obrażają się na świat i mówią że nie ma mężczyzn którzy są jej godni. Przykłady. - dla faceta wygląd jest najważniejszy, nie wnętrze, nie charakter ale wygląd. Szpilki są sex bez szpilek to już nie to. Twoja matka to wie ty nie chcesz przyjąć do wiadomosci. - twoja matka wie że mężczyzna jest kobiecie potrzebnyze względów emocjonalnych, ty nadal twierdzisz że możesz być Zosia samosia. - twoja matka wie że niezaspokojenie instynktu macierzyńskiego wpływa na psychikę, do tego potrzebny jest ojciec dziecka itp, ty nadal uważasz że ona bredzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo chlopiec MUSI robic by miec dziewczyne a dziewczyna musi nie robic by miec chlopaka. Taki jest naturalny porzadek. Kobiety wola roochaczy a mezczyzni porzadne kobiety. Sam seks wystarczy: roochacz w oczach kobiet jest super meski bo doswiadczony bo robil a prawiczek niemeski bo nie robil z kobietami jest odwrotnie; tatuaze sa meskie a ten bez mniej meski; agresywny jest meski a spokojny niemeski. Taki jest swiat i trzeba sie z tym pogodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''- dla faceta wygląd jest najważniejszy, nie wnętrze, nie charakter ale wygląd. Szpilki są sex bez szpilek to już nie to. Twoja matka to wie ty nie chcesz przyjąć do wiadomosci.'' eeee tam-za mało atrakcyjnych kobiet by tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mądrze powiedziane u kobiet liczy sie dziewictwo-u faceta roochaczowanie i kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko teraz faceci to takie c**yy i desperaci że potrafią utrzymywać brzydką nie dziewice. Faceta poznaje sie też po tym ile weźmie od kobiety,a nie po tym ile daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×