Odpowiedz na ten temat

Inferno

• _iftar_ 2017.08.25 [11:30]
    Już jest
    Salam Al-Kutz
  • _iftar_ tka 2017.08.25 [11:35]
    kocham ciem
  • gość 2017.08.25 [11:43]
  • gość 2017.08.25 [11:44]
    Dlaczego poprzedni temat ktoś skasował?
  • T a d e k 2017.08.25 [11:59]
    Ja skasowalem, bo uparcie brali mnie za Shatyna.
  • gość 2017.08.25 [18:59]
    Bo jesteś Shatynem Shatynie
  • gość 2017.08.25 [19:03]
    Uwaga Maciek szykuje pozwy o odszkodowanie.
  • gość 2017.08.25 [19:22]
    Za co pozwy? Co się stało?
  • gość 2017.08.25 [19:44]
    I coż sie dzisiaj stało ?
    Otoż wracając z pracy, pojechałem coś zjeść i wysiadając z auta, stały dwie panny na parkingu i jedna z nich ciągle się na mnie patrzyla uśmiechając się.
    Poszedłem zamówić jedzenie i jak wychodziłem z lokalu do samochodu, bo mi się nie chcaiało tam czekać, kolejny raz zaczęły się do mnie cieszyć smiech.gif
    Normalnie powinienem podejść i zagadać umawiając się na randke, ale, że przerabiałem takie akcje dziesiątki razy i dla mnie to nic nowego tylko puściłem im uśmiech i wszedłem do sklepu obok, po coś do picia.
    Chwile później jadąc autem do domu, szła jakaś babka całkiem, całkiem chodnikiem i ewidentnie mnie obciela z zainteresowaniem.
    I co wy na to ?
    Tak jak w temacie, bardzo często patrzą sie na mnie atrakcyjne kobiety i to się od lat nie zmienia, a wy nedzne i wątłe walikoniki możecie dalej marszczyć z pamięciówki pod kołdrą
  • _iftar_ 2017.08.25 [21:37]
    https://pbs.twimg.com/media/DIGSZfDXsAAqiQe.j pg
    x
    święte słowa Mistrza oczko.gif
    Salam Al-Kutz
  • _iftar_ 2017.08.26 [09:24]
    Paryż: Mężczyzna rzucił w tłum na stacji metra koktajlem Mołotowa .
    x
    gdzie jest ten ich wspaniałay prezydent ze swoją boską małżonką???
    Salam Al-Kutz
  • _iftar_ 2017.08.26 [09:31]
    Senator Jan Rulewski ogłosił separację z klubem Platformy Obywatelskiej. Jego zdaniem w klubie panuje "klimat nonszalancji, anonimowych blokad, braku szacunku dla wykonanej pracy własnej i innych osób".
    Salam Al-Kutz
  • _iftar_ 2017.08.26 [14:34]
    TELAWIW OnLine: Burmistrz Wenecji Luigi Brugnaro zadeklarował, że „każdy, kto zacznie nagle wyć...„Allah Akbar” na placu św. Marka zostanie natychmiast zastrzelony przez naszych snajperów”. Przypomniał, że parę miesięcy temu udało się zatrzymać kilku islamistów planujących wysadzenie w powietrze słynnego mostu Rialto nad Canale Grande. Brugnaro zakazał rok temu przerabiania w weneckich szkołach lektur o LGBT, czym oczywiście już wtedy zyskał sobie miano "kontrowersyjnego burmistrza" w lewackich mediach usmiech.gif .
    Salam Al-Kutz
  • Myrevin 2017.08.27 [09:54]
    80 mln dla fabryki silników mercedesa... zamiast zainwestować w jakąś rodzimą produkcję... pechowiec.gif
    {„Rząd niedobrej zmiany poinformował nas dzisiaj, że polski podatnik będzie dopłacał do niemieckiej firmy Mercedes. A wszystko to odbywa się w ramach tzw. polityki nie-odpowiedzialnego rozwoju prowadzonej przez ten rząd. Jak zapowiedział na specjalnej konferencji prasowej w-ce premier Mateusz Morawiecki gdy cały interes już ruszy to wpływy z tej inwestycji do budżetu państwa i samorządów wyniosą ok. 440 mln złotych rocznie.
    Pan wicepremier, minister etc., etc. nie poinformował nas przy okazji ile Polska do tego interesu już dopłaciła dając choćby kilkadziesiąt hektarów pod budowę fabryczki i ile dopłaci w zwolnieniach podatkowych itp. Dobrze jest więc zastanowić się co oznacza kwota 440 mln złotych w skali państwa. Podzielmy ją choćby przez 2 mln Polaków, którzy wyemigrowali z własnej Ojczyzny, która nie chce ich zwolnić z płacenia prawie 80% podatków, a więc 440mln zł : 2 mln= 220 zł. To oznacza, że gdyby wszyscy ci wygonieni przez różne „dobre zmiany” Polacy wrócili do Polski to zarabiając tylko 2200 zł miesięcznie i płacąc tylko 10% podatku PIT (marzenie) to budżet otrzymałby w jeden miesiąc tyle, co cały interes z mercedesem może da w ciągu roku. I odbyłoby się to bez żadnych dopłat. Jest więc prosty i uczciwy sposób na „odpowiedzialny rozwój” i polega on na zmniejszeniu podatków. }
    Na początku było Słowo. Sądząc po tym co jest teraz musiało być niecenzuralne.
  • Myrevin 2017.08.27 [10:29]
    https://www.youtube.com/watch?v=Sh05LNl0JCM
  • Myrevin 2017.08.28 [04:28]
    Merkel:
    {"Wszystkie ważne decyzje, jakie podjęłam w 2015 roku, podjęłabym także dzisiaj" - powiedziała Angela Merkel gazecie "Welt am Sonntag" , dodając, że migrantów należy solidarnie podzielić między wszystkie państwa członkowskie. }
    Droga pani Merkel, przyjmiemy nogi. cool.gif
  • _iftar_ 2017.08.28 [10:46]
    Wg Il Giornale: Abid Jee współpracujący z organizacją zajmującą się imigrantami stwierdził "kobiety lubią gwałt"
    x
    po gwałcie na Polce sukinsyn się wypowiedział.
    Salam Al-Kutz
  • _iftar_ 2017.08.28 [10:49]
    https://pbs.twimg.com/media/DIQjAb9XcAU8GyN.j pg:large
    x
    a tu standardy lewicowego FB. Brawo.
    Salam Al-Kutz
  • _iftar_ 2017.08.28 [10:51]
    https://pbs.twimg.com/media/DITVBiRXYAAL5yN.j pg
    x
    a to już standardy red Lisa. Też brawo.
    Salam Al-Kutz
  • otulona_snem 2017.08.28 [11:02]
    ja bym to szybko rozwiazala, dac temu calemu bydlu..np tydzien gora dwa na wyprowadzke na statki i won do siebie, po tym czasie strzelac bedzie uczciwie i humanitarnie, drugi Sobieski tez by sie przydal na pontoniarzy
  • _iftar_ 2017.08.28 [11:02]
    Patryk Jaki: Za Rimini dla tych bydlaków powinna być kara śmierci. Choć dla tego konkretnego przypadku przywrócił bym również tortury.
    x
    A za Łódź i dziewczynę, która w wyniku gwałtów zmarła? A za dziewczynę z Mołdawii, która przed gwałcicielami wyskoczyła z okna z Gdańsku? A dla 30-latka, który współżył z 12-latką,i prokuratura umorzyła śledztwo???
    Salam Al-Kutz
  • otulona_snem 2017.08.28 [11:06]
    bylam w Rimini w 95 r, to byla spokojna, nadmorska miejscowosc pelno hoteli, piekna plaza, cudowne woda, spokoj, jak slysze teraz ze miedzy 1.00-a 5.00 nie mozna chodzic po plazy..
  • gość 2017.08.28 [11:09]
  • _iftar_ 2017.08.28 [11:37]
    Oczywiście jestem za Sobieskim.
    Ale na naszym podwórku 67% spraw dotyczących zgwałcenia jest umarzanych, w niektórych prok. rej. nawet 100%
    Salam Al-Kutz
  • _iftar_ 2017.08.28 [20:07]
    Lewicowa organizacja Cooperative Lai-Momo, która sprowadza nielegalnych imigrantów do Europy, również wypowiedziała się odnośnie zbiorowego gwałtu na Polce we Włochy w Rimini :
    - "kobiety lubią gwałt"
    - "najgorsze jest tylko na początku, potem kobieta staje się spokojna i cieszy się już normalnym stosunkiem seksualnym"
    x
    myślice, że w tej organizacji sa jakieś kobiety???
    Salam Al-Kutz
  • dobra zmiana 2017.08.28 [20:14]
    a wy sie znowu jaracie tym co wam pisowskei media serwuja.
    w lodzi polacy g****ili polke tak ze zmarla i jakos nie zakladacie tematow zniszczyc lodz albo torturowac ludzkich menelicool.gif to sie dobrze w mediach nie sprzedaje.
    jak juz zalozycie to zacznijcie od bartkacool.gif
    ide o zakald ze w 95r tez kogos w rimmini zg****ili.
    zamiast wysylac pod publike ludzi do rimmini lepiej by bylo ich do lodzi wyslac niech zrobia cos pozytecznego.
  • _iftar_ 2017.08.28 [21:13]
    Zmiana jak byś uważnie czytał posty to byś wiedział, że była o tym mowa.
    Salam Al-Kutz
  • _iftar_ 2017.08.28 [21:14]
    http://m.se.pl/wiadomosci/polska/horror-na-ma zowszu-ojciec-zwyrodnialec-g ****il-coreczke_1015209.html
    x
    ja się wtedy zawsze pytam: gdzie była matka??? Poczytam jutro, może się dowiem.
    Salam Al-Kutz
  • _iftar_ 2017.08.28 [21:15]
    https://pbs.twimg.com/media/DIVsH1pXUAEWgqo.j pg
    x
    ale Mleczko piękne obmalował lewactwo smiech.gif
    Salam Al-Kutz
  • _iftar_ 2017.08.28 [21:21]
    Zmiana, coś specjalnie for u:
    x
    A w Polsce, dotknięci ta samą chorobą poprawności politycznej, przywołują statystyki gwałtów w naszym kraju, pijanego kierowcę -Polaka, który zabił 8 osób, bestialski gwałt w Łodzi (nb. po którym Ministerstwo Sprawiedliwości zapowiedziało zmiany w Kodeksie Karnym, zaostrzające drastycznie wysokość kary za takie przestępstwo) i za wszelka cenę usiłują udowodnić, że tragedia w Rimini nie ma nic wspólnego z niekontrolowana falą emigracji do Europy Zachodniej.
    Salam Al-Kutz
  • _iftar_ 2017.08.28 [21:21]

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...