Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dorotka6

iść czy nie iść? pomóżcie

Polecane posty

Gość dorotka6

Muszę się kogoś poradzić i mam nadzieję, że mi pomożecie ... wiem, ze to będzie banalne, ale nie wiem, co zrobić ... zacznę od początku ... on był najlepszym kolegą mojego brata ... wyznał mi pewnego dnia, co do mnie czuje ... co było dla mnie nie lada szokiem ... myślałam, że się ze mnie nabija ( zawsze miał poczucie humoru) ... i od tej pory jakoś się to wszystko pokręciło ... minęło trochę czasu ... byliśmy razem na ślubie u mojej siostry ... potem niby wszystko się jakoś tak dobrze układało ... spotkaliśmy się kilka razy, ale on oczekiwał ode mnie wyraźnie czegoś więcej ... a ja nie umiałam się do tego przyznać, co do niego czuję ... w końcu znowu zapadła cisza ... chodziliśmy na imprezy do naszych rodzin (znamy się naprawdę masę czasu) ... ale od tej pory, jak się wszystko uspokoiło, nie przyszedł na imieniny mojego ojca ( chociaż byli zaproszeni wszyscy) .. teraz ja zostałam osobiście zaproszona na imieniny jego mamy ... sama nie wiem, czy iść czy nie ... takie to wszystko pokręcone ... bo skoro on nie przyszedł, żeby się za mną nie spotkać, to może ja też nie powinnam iść tam? ... ja wiem, że to jest głupie, co napisałam... ale nie mogę od wtorku spać z tego powodu ... co byście zrobili na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz normalnie
moze nie mógł przyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka6
może i masz rację dziękuję - może faktycznie pójdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź idź idź
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzto w koncu
mamy imieniny, a nie jego. Nie wypada mamie robic afrontu, A przynajmniej cos sie wyjasni w te czy we wte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka6
w takim razie wybieram się tam jutro :-) ... chociaż coś mi mówi, że powinnam zostać w domu ... no ale trudno ...dam znać, jak było ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka6
nie wiem, kto mi tak życzliwie doradził ... ale dziekuję ... zrobiłabym naprawdę wielki błąd, jakbym została w domu ... chociaż miałam naprawdę dużo wątpliwości ... pozdrawiam i życzę miłęj niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie rozumiem ............
Wiec tak ty chodzisz z kolega twojego brata - tu zgoda :-D Jak długo ze soba chodzicie ? To istotne. Nie rozumiem dlaczego twój chłopak jest zapraszany na imieniny twojego ojca a ty na imieniny jego matki... Czy jestescie narzeczonymi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×