Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...Anette

Ja kochałam ciebie tak...

Polecane posty

Gość ...Anette

Te słowa pochodza z pewnej piosenki.Ale tak naprawde jak zapomnieć! Żegnaj więc- rezygnuję i poddaję się, zostawiam też słodkie moje sny, ostatni raz -tu w ogrodzie naszym się spowiadam z miłości mej podeptanym łzom i kwiatom Ja kochałam ciebie tak Tak jakbys Bogiem był, ale nawet w moich snach nie mogłeś ze mna być, niebio, ziemia, ja i Ty- na Świata dwóch krańcach, żeby bliżej Ciebie byś- stawałam na palcach Dziwny ten czas- podstępnie miłośc nam zabiera sprawia, że jest, potem nie ma jej cienia ja wiem- ten ból odejdzie sam i wtedy w ogrodzie mym znów zakwitną kwiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarzyłam się
Tomku nigdy o tobie nie zapomnę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ale.....
Miłość jest jak cień człowieka, Szkoda, kto dla niej wiek trwoni, Kiedy ją gonisz, ucieka, Kiedy uciekasz, to goni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobittka oszukana
i co sie stalo?nie jestescvie razem? oszukal i odszedl? odpowiedz w wolnej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...A
tak oszukał ... odszedł ... jest zonaty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobittka oszukana
przykro , jestem w podobnej sytuacji .....szkoda slow ....ci faceci , och az zal mowic , a zona co ?dowiedziala sie o was? sorry ze tak pytam , widze ze nie jestem sama.>:9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...A
tak podkulił ogon i wrócił do budy jak się zona dowiedziała, a u ciebie jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobittka oszukana
u mnie podobnie z tym ze ja dlugo nie wiedzialm ze jest zonaty skrzetnie to ukrywal ...hmmm ale coz wyszlo z czasem....powoli powoli ....i sie wydalo ....widzisz nigdy nie wiedzialam czemu ma u mnie zawsze wylaczony telefon....az przypadkiem sie wygadal , z jakie wojewodztwa jestes , ja ze Szczecina a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...A
ja wiedziałam ze jest żonaty, jednak dawał mi do zrozumienia że odejdzie od żony, jestem z warminsko-mazurskiego, mam 30 lat a teraz cholera przez niego cierpię i cały czas mam nadzieję , że sie opamieta i zwróci sie ku mnie a ty ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobittka oszukana
mam 29 lat , ja tez ciagle marze zeby wrocil, bardzo tesknie za nim , bylam taka szczesliwa , nie wierze ze wroci , choc bym chciala bardzo tego ....masz dzieci ? wiedzialas ze jest zonaty? cos bylo nie tak miedzy nimi? moj nie ma dzieci ....chcialabym zeby byl ze mna ...ale coz ....ja nie mam dzieci niestety ...jestem po rozwodzie juz 3 lata i sama ciagle sama ....zle mi tak bardzo ....zle....a ty masz dzieci?dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...A
nie mam dzieci, jestem wolna, nigdy nie miałam męża, od początku wiedziałam ze on jest zonaty, jednak sie zakochalam, tylko ta jego zona - co z nią zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej zabić
bedziesz wreszcie miała go dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnieć!!! To popaprańce, którzy mają za mało odwagi, aby zacząć życie od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobittka oszukana
milosc nie wybiera , co zrobic , a zona coz przeszkoda ...pewnie ja kocha skoro wrocil do niej ....albo postawila warunki wiesz jak jest ...roznie bywa w zyciu czasem poprostu kasa trzyma zwiazek ,,,i juz ....co z nia zrobic ...coz jedynie strawic chyba tylko ....a masz z nim kontakt?jakikolwiek?pogadaj z nim powiedz co czujesz? a moze sie uda i wroci do ciebie.Bo ja ze swoim nie mam ...ale ciagle czekam ciagle ludze sie ze sytuacja diametralnie sie zmieni. Ze znow bede szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czekajcie, aż wróci, bo to nie ma sensu. Ranisie siebie, czekając na nich. Kiedys będziecie żałowac czasu spędzonego w tym związku bez przyszłości, ale już będzie za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia farroł
olkaa ----->pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobittka oszukana
olkaa...pewnie masz racje ..........ale nadzieja matka glupich a kazda matka jak wiesz ...kocha swoje dzieci ..... nie umiem zyc bez mojego Zbyszka poprostu nie umiem .....i chyba niue chce >:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do A.......
zastanawiasz się co zrobic z żoną ,ja zrobiłam tak zwodził mnie bardzo długo więc poprosiłam koleżankę żeby zadzwoniła z innego miasta do niej i jej wszystko opowiedziała i efekt jest taki że to ja się zlitowałam i biedaka przygarnełam bo go żonuśia w dupsko kopnęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze tak moze nie
żonka go kopnęła a ty go przyjełaś? gdzie twoj honor kobieto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobittka oszukana
zazarta dyskusja sie rozpoczyna jak na topicu kochanki .... przykro mi A.... nie potrzebnie napisalam odp na twoj topic ..... chcialam wyrzuc z siebie to co meczylo od dawna mnie ....ale nic na sile ....nic przeciwko ....wszystko do kitu>:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...A
ech kobitko, taki juz nasz los, ale nie poddawajmy się :) a te przeszkody .... no cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobittka oszukana
racja ....masz racje A.....los jak los raz lepszy raz gorszy .....a milosc to bol powiedziala mrowka calujac jeza>:) jesli nas nie zabije to moze choc troszke wzmocni ....hihihihi Powodzonka A........>:)mimo to nadal czekam i bede czekac bo kocham go calym sercem ....>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Anette
Mój facet miał inną, ale wcale nie chciał ze mnie tez zrezygnować.Wracaliśmy do siebie kilka razy, bo niby on byl juz wolny.Ale tak naprwde nigdy juz mu nie zaufam, wiec lepiej zapomniec- chociaz boli.I nie wiem czy to znowu sie nie powtorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullika
czesc dziewczynki ! I ja przezylam podobna porazke , wiecie co tez mi zal , najgorsze ze byl moim mezem i skakal z kwiatka na kwiatek , a ja glupia tkwilam w tym zwiazku 10 lat taka bylam slepa i pewna ze mnie kocha, powiem wam jedno ...czas jest najlpszym lekarzem !!!!!>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do A.......
jak Cię kochanek kocha to napewno wróci..głowa do góry będzie ok...ciekawi mnie dlaczego żonka faceta jest problemem dla Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Anette
Zawsze myslalam ze mnie nigdy to nie dosiegnie, a tu zonk.Zdrada jest przykra, ale nigdy nie wiadomo co nas czeka nastepnego dnia. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord knijefuss
zdrada jest przykra? co ty chrzanisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Anette
To co mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miecia
żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobietajakastam z nikad
Przykra za malo powiedziane ..........taki facet ktory raz oszuka bedzie robil to zawsze zwlaszcza jak raz wybaczysz ....przezylam to wiec wiem .....pozdrowka Wszystkim>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×