Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dave24

jak być dupkiem w relacjach z dziewczynami ?

Polecane posty

Gość dave24

Jak być dupkiem w relacjach z dziewczynami ? Mam na myśli umawiam się z dziewczyną na pierwsze spotkanie i jestem na nim dupkiem , daje pannie/ną dużo skrajnych emocji itp. , jak takie coś robić ? a najlepiej możecie poradzić jak zachowywać się w taki sposób już od początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez chcialbym umiec byc dupkiem ale niestety nie umiem i przez to kobiety mnie olewaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bosz co za idiota myślisz że zyskasz respekt? To się mylisz , jesteś frajerem i tyle koleś , inteligencji nie da się wyuczyc niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dave24
chodzi mi o to jak budzić u dziewczyn na spotkaniach skrajne emocje ? bym nie dojebał do pieca z tym , ale był lekkim bad boy'em Bo potem mam jedno spotkanie z laską i ona nie chce się odzywać , albo jest lekko nudno na spotkaniu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dave24
Bosz co za idiota myślisz że zyskasz respekt? To się mylisz , jesteś frajerem i tyle koleś , inteligencji nie da się wyuczyc niestety.. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa buehehehe od kiedy d**ek to inteligent ? nie dobijaj mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dave24
Tez chcialbym umiec byc dupkiem ale niestety nie umiem i przez to kobiety mnie olewaja aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa radzę próbować coś zmieniać podczas spotkań z laskami aż osiągniesz efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
D**ek nie zawsze jest inteligentny ale autor tym bardziej nie jest, skoro nawet nie potrafi rozkminic jak to działa i jak udawać :D zresztą udawanie to dno, laska i tak wyczuje,ale autor jest głupi więc mi go nie szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dupki najwiecej zaliczaja kobiet wiec jednak bycie dupkiem sie oplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebujesz laski na raz czy dwa? Albo panny z problemami? To sobie badz bad boyem i funduj ekstremalne emocje. Trafisz na niezrownowazona ,ktora tez ci odda z nawiazka albo normalniejsza,ktora predzej lub pozniej oleje cieplym moczem. Nieltorzy to jednak maja nie teges pod kopula. No ale kto czego potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dave24
NIe jest takie łatwe bycie dupkiem , gdyż to wymaga takiej ogólnej spójności , więc zadałem pytanie jak budzić u dziewczyn skrajne emocje ? KOnkretne pytanie i liczę konkretnej odp. I dajcie spokój z ta inteligencją bo robi to się nudne , zaniżonej samoceny nie mam , więc zbytnio mnie te pociski nie ruszają... Ps. d**ek to zazwyczaj osoba , która nie koniecznie jest mega inteligentna. dupkiem może być równie dobrze tępy dres , który co jakiś czas posuwa jakąś laskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dave24
Potrzebujesz laski na raz czy dwa? Albo panny z problemami? To sobie badz bad boyem i funduj ekstremalne emocje. Trafisz na niezrownowazona ,ktora tez ci odda z nawiazka albo normalniejsza,ktora predzej lub pozniej oleje cieplym moczem. Nieltorzy to jednak maja nie teges pod kopula. No ale kto czego potrzebuje. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Bardziej panny na kochankę , czyli relacja bez zobowiązań , raczej przelotnej relacji oczekuję. chodzi o to , że zazwyczaj moje relacje z laskami są dośc przewidywalne i stypnę , co nie znaczy , że nie mam poczucia humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to troche zmienia postac rzeczy:). Jak szukasz kochanki to proste jak drut. Daj jej odczuc,ze ci zalezy. Wybierz na czym. Na byciu razem,kiedys,na blizej nieokreslonym wspolnym zyciu. Zainteresuj sie nia-co lubi,czego nienawidzi. A jednoczesnie powiedz,sorry,ale dzisiaj nie mam weny/czasu/mam duzo pracy. Ale tesknie i cie kocham. Dawkuj zaangazowanie i delikatne,podkreslam,olewanie. No i patrz z jaka laka masz do czynienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z autopsi przepis. Zacznij się zbliżać do dziewczyny zaczepki rozmowa delikatne musnięcia dotknięcia, zaproponuj jej podwózke żarty, a potem zniknij bez słowa jak kanfora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dave24
A jeszcze jedna rzecz jak wywoływać dość szybkie podniecenie seksualne u dziewczyn/ny za pomocą tego co mówię oraz dotyku ? By dziewczyna chciała się całować na pierwszym spotkaniu , by mnie dotykała np. po nogach blisko krocza , by była podniecona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzw normalne czy porzadne kobiety tez leca na dupkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dave24
jak wywoływać u dziewczyn szybkie podniecenie seksualne -gadką , dotykiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifiolas34
nie,normalne idiotami udającymi dupków gardza,jak kobieta jesr mądra to wyczuje i oleje ciebie za durne gierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dave24
szkoda ze nikt nie wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz miec to cos zeby wywolac u kobiety takie cos o czym piszesz. tzw. seksapil, bez tego to czego bys nie powiedzial to sie nie uda, no chyba zeta laska to jakas latwa idiotka, bo tylko takie leca na dupkow a fajna dziewczyne zdobywa sie powoli , poczuciem humoru , inteligencja i urokiem osobistym jesli jej sie podobasz a nie jakimis slowkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do prostytutki albo do klubu gdzie pijane panienki za drina robią gałę w kiblu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, tam mozesz byc ,, badboyem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a fajna dziewczyne zdobywa sie powoli , poczuciem humoru , inteligencja i urokiem osobistym jesli jej sie podobasz a nie jakimis slowkami Xxxxxx Nic dodać, nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor naogladal sie filmikow w necie o tym zeby wzbudzac w koiecie emocjen itd. po czesci to prawda ale o wzbudzaniu poytywnych emocji , a nie negatywnych ktore wywoluje zachowanie dupka.takie cos odstrasza kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid24
Owszem seksapil jest ważny , ale jak wywołać swoim zachowaniem dotykiem tonem głosu oraz gadkę podniecenie seksualne ? bo to co napisałyście to takie bardzo ogólnikowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dave24
sposób zachowania i to co się gada jednak ma wpływ na to czy się laska podnieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jest wlasnie seksapil, glos, dotyk i mowa. glosu i doty raczej sie nie zmieni sory, a co do gadki to nie tylko chodzi o to co powiesz tylko jak to powiesz i w jakim momencie tez . sa tacy co maja podejscie do kobiet a inni nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeslichodzi o mnie najbardziej dziewczyny podniecala czulosc i delikatnosc a nie slowka w stylu przyslowiowego dupka . no i oczywiscie to co kolega wyzej wymieni,humor, inteligencja itd, ale pamietaj ze pusta lala tego wgl nie zauwazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×