Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Boże jakie to trudne

Jak długo można kogoś kochać..... bez wzajemności

Polecane posty

Gość Boże jakie to trudne

ja kocham prawie 4 lata i co najgorsze nie przechodzi :( cały czas tak jak na początku, choć unikam i chciała bym nie myśleć, ale tu jest problem bo nie potrafię........ największy ból w tym że byli byśmy razem tylko z dna na dzień coraz rzadziej się widywaliśmy, choć pisaliśmy do siebie, cały czas kontakt był, ale wiadomo coraz rzadszy i rzadszy i teraz co jedno wielkie NIC..... chce mi się wyć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu czemu czemu
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże jakie to trudne
czemu chce mi się wyć bo nigdy nikogo tak mocno nie kochałam, bo gdyby to było zauroczenie to z czasem przeszło, a to wcale nie przechodzi, taka jestem szczęśliwa jak się z nim spotkam, ale cóż z tego........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 lat na pewno a może i 20
to zależy od serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże jak mi trudno
nie załamuj mnie :( chciała bym o nim nie myśleć, ale to trudne, lubię o nim myśleć, wyobrażać sobie jak by to było, wiem, wiem zachowuję się jak nastolatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko kod lyoko
To kurwa mam przesrane, bo nie mam tyle czasu. Jestem już dojrzała, nie mogę tyle czekać na kolejną miłość :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże jak mi trudno
to co ja tylko taka głupia i kocham tyle lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu czemu czemu
no tak teraz bedziemy sie obrazac i msic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko kod lyoko
Nigdy :( Za bardzo kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże jak mi trudno
czasami bym chciała przejść i powiedzieć tylko "Cześć", ale jak z daleka widzę jego uśmiech na mój widok po prostu nie potrafię, choś tak bardzo bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże jak mi trudno
spoko kod lyoko w każdym etapie życia można spotkać prawdziwą miłość w Twoim wieku poważną i dojrzałą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrdymaly
a konkretnie to o co Ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko kod lyoko
Za te dziesięć lat to ona będzie uwiędła i przejrzała ;O Po chuj zakochałam się w kimś nieodpowiednim, po chuj zakochałam się w kimś, zanim miałam pewność, że ten ktoś pokochał mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boże jakie to trudne
o to że nie mogę sobie poradzić ze samą sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozstanie było bardzo bolesne dla mnie, nie mogłam pojąć dlaczego musimy rezygnować z tego co razem wypracowaliśmy i zbudowaliśmy. Wiem, że wiele rzeczy zrobiłam nie tak. W ostatnim czasie często byłam nieprzyjemna, pokazywałam fochy z małych powodów, odreagowywałam pracę w domu. Oczywiście druga strona też nie była idealna. I to on zerwał. Ale ja wiedziałam ze to ten jedyny. Żeby go odzyskać zamówiłam urok miłosny u rytualisty perun72@interia.pl – rytuał się powiódł. Po 3 miesiącach żmudnego czekania powrócił do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was,jestem zakochana w koledze z pracy,rok temu on pierwszy do mnie napisał że mnie kocha,o czym wogóle nie miałam pojęcia,w każdym smsie było słowo kochanie,czasem spotykaliśmy się,było super,dopóki koleżanka nie wygadala wszystkiego,teraz on nie pisze nie dzwonimy do siebie,ale pracujemy razem,nie wiem czy on nadal mnie kocha bo ja kocham go bardzo,i nie chce mi to przejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkaa1971
Na szczęście nie mam już takich zmartwień. Odzyskałam ukochanego dzięki wspaniałej wróżce jaka jest Pani Sigita. Jakby ktoś potrzebował, to na http://ezowymiar.pl/wrozka/wrozka-sigita/ jest kontakt do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×