Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezapominaja20

jak dobrze czuc sie we własnym cielel?

Polecane posty

Gość niezapominaja20

??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksterioryzator
czyli co dokonujesz projekcji astralnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam z tym preblm osttanio pierwsze oznaki starosci .. nigdy bym nie pomyslala ze beda tak bolec :/ ide na silke i mam diete bo juz mnie wkurza wszytsko osttanio nawet stwierdzialm ze zrobie sobie usta.. zeby lepiej sie czuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak b€dziesz chodziła na siłke i starała utrzymywać diete to nie bedziesz sie tak szybko starzała..do tego jakies fajne kosmetyki masaże i zobaczysz efekty..bedziesz wyglądała lepiej niz wiekszosc rówiesniczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj facet jest ode mnie 8 lat mlodszy wiec chcac nie chcac... musze cos ze soba robic haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy młodszym o tyle lat facecie inne wyglądają kwitnąco i nic nie muszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim nie zwracac uwagi na to, co mowia inni. Wazne jest to co podoba sie Tobie i co TY lubisz. Ludzie zawsze beda Cie dobijac, taka juz nasza natura. Nie przejmowac sie dodatkowymi kilogramami, brakiem cyckow, plaskod***em, krzywym nosem - to wszystko i tak jest niewazne. Kazdy najmniejszy element, nawet ten ktorego nie lubisz, czyni Cie wyjatkowa osoba. Nikt nie wyglada tak jak Ty, nikt nie ma tak pieknych oczu, niezwyklych nog, dlugich rzes. Kazdy ma jakies wady i zalety. Akceptuj siebie. WAZNE jest to co masz w srodku, co masz do zaoferowania jesli mowa o osobowosci i charakterze. I mowie to ja, jeszcze niedawno najbardziej zakompleksiona osoba na swiecie :) Jesli chcesz popisac na ten temat (lub ktokolwiek) chetnie pomoge, akceptowanie siebie i zycie ze soba w zgodzie to BARDZO wazna rzecz, od ktorej zalezy tak naprawde wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×