Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak kochającej kobiecie powiedzieć ?

Polecane posty

Gość gość

że chcę być sam w życiu (innych kobiet nie szukam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby spadała na drzewo... nie możesz jej zostawić nawet cienia nadziei bo się nie odczepi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NORMALNIE, tak jak teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona się właśnie nie chce odczepić i w tym jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma nic gorszego jak namolny adorator(ka) gdy nie masz ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzę, powiedz jej dokładnie to, co tu napisałeś. kobieta nigdy nie będzie czepiała się faceta, jeśli ten nie daje jej nadziei. porozmawiaj z nią spokojnie i już nie wracaj ani do rozmowy ani do niej. proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra już więcej się nie odezwę. Żegnaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz samotnosc to tez dobrze ja tez kiedys pare lat wstecz lubilam spedzac czas sama teraz nie potrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po czym poznajesz że na Ciebie leci, może fantazjujesz bo skoro jesteś sam to nikt na Ciebie nie leci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz być sam , dlaczego? Nie to żebym leciała na Ciebie , po prostu chce wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu bez słowa ją zaboklokuj wszędzie. Nie rozmawiaj z nią, nie tłumacz się. Z dnia na dzień zniknij z jej życia bez słowa i bądź z siebie dumny. A przynajmniej twoi koledzy będą klaskać uszami i gratulować tego jak postąpiłeś. To takie typowe w tych czasach znikanie bez słowa i blokowanie. I takie raniące osobę, która została tak potraktowana. Ale kogo to obchodzi w tych durnych czasach. Kogo obchodzi, że takim postępowaniem rani się tą drugą osobę. Najlepiej to z nią szczerze porozmawiaj, ale prosto w oczy i powiedz to co tutaj napisałeś. Nie korzystaj z Facebooka, telefonu, czy instagrama tylko szczerze prosto w oczy z nią o tym porozmawiaj. Nie załatwia tego smsem. Pokaż, że jesteś prawdziwym mężczyzną, który w tych durnych czasach potrafi się przyzwoicie zachować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor nie napisał w jaki sposób ta kobieta się mu narzuca, może przesadza , sama tak mam, Też nikogo nie chcę i każdego gościa który się kręci koło mnie biorą za potencjalnego podrywacza...ale często się jednak mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ona ci sie narzuca autorze? też mialam podobna sytuacje z tym ze bylam po drugiej stronie i powiem ci ze gdyby tten facet powiedzial mi tak jak ty tutaj w temacie moze nie bolalo by mnie to tak mocno. Ale ja mslalam caly czas o sobie jako o kims gorszym wybrakownym skoro mnie nie chcial, bylam pewna ze jesli spotka kogos bardziej fajniejszego utalentowanego, itd, to zakocha sie i pozbedzie sie swoich blokad, a to co mi mowi to tylko jego wymowka. z tym, ze ja nie uslyszalam tak naprawde prawdy od niego i wiem ze jej nie uslysze.. powiem ci tez ze paradoksem bylo w tym wszystkim to, ze ja wcale tez nie chcialam sie wiazac sama nie che nie chce jego ani facetow.. Ale jak nie chcesz ranic tej akobjety toi powiedz tak jak napisales, tyko pytanie zy to jest prawda z tylko wymowka,, jesli to drugie to lepiej nie mow nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa kochająca aż dech zapiera, powiedziała ci to w oczy czy tylko się łudzisz na to że kocha się w tobie , ,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalnie,mówisz że chcesz być sam ,i znikasz,zapadasz się pod ziemię ,żadnych kontaktów,bo będą próby ponawiania kontaktów,to brutalna metoda ,łagodniejsza mówisz i powoli odzwyczajasz ale to się ciągnie wtedy jak flaki z olejem ,ale co kto woli ,do miłości trzeba dwojga ,wszystko inne jest bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj ich, żadna łagodniejsza metoda bo to ją tylko zachęci... przywal jej z buta (niedosłownie) tylko na tym skorzysta, zwolnisz jej miejsce na właściwego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ile go znajdzie ,baba latająca za facetem to porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jesteś porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość7uijhuijv
Może sobie wmawiasz i uroiłeś ze ona cie kocha..moze wcale nie chce być z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×