Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak mam szanować facetow skoro

Polecane posty

Gość gość

Mam z nimi same niemiłe doświadczenia, ani jednego pozytywnego i mam na myśli codzienne sytuacje między innymi . Faceci sami w sobie sa beznadziejni, wieczne dzieci, upośledzeni mentalnie , inteligencja większość z nich nie grzeszy i są mieczakami a ego takie ze ooo... Oczywiście sa wyjatki ale większość jsst beznadziejna a nie potrafię przymknąć na to oczu może właśnie ze względu na moją wymagającą osobowość - nie potrafię ich zaakceptować nawet jako kolegów, uważam że skoro ja nad sobą dużo pracuje i dużo sobą prezentuje na każdej płaszczyźnie to facet powinien być równy ze mną albo i wyżej (raz w zyciu zrobiłam wyjatek - facet oczarował mnie swoją wrazliwoscia , szlachetnoscia, charyzma i inteligencja a cała reszta u niego leżała )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś mi podsunie mądra radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwkość
A mi się wydaje, że Ty zwyczajnie du/pe wyżej masz niż sr/asz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie ze jednak nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za bardzo szukamy ludzi idealnych sami idealnymi nie będąc. Szacunek należy się każdemu człowiekowi nie zależnie od tego co robi, co posiada czy ma wiedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Znając życie panna jest dobra w kilku dziedzinach, ale i tak uważa się za z******ta i że wszyscy też muszą tacy być. A tu klops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×