Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ryczeć mi się chce

Jak mnie to boli, że nigdy nie będę miał pięknej kobiety

Polecane posty

Gość Ryczeć mi się chce

Wyć mi się aż chce z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Graj w swojej lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok i no co w związku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryczeć mi się chce
Z chęcią zostałbym bogaczem, ale nie mam koncepcji na to, jak zarobić duże pieniądze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli chcesz mieć prostytutkę nie kobietę? Ale ty głupi jesteś. Po co zaśmiecasz forum tymi tematami? I to na różnych działach? Myślisz, że to kogoś obchodzi? Żałosny jesteś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to pozostaje Ci spędzic życie na tym forum zakładając różne wątki opowiadające o Twoim przegranym zyciu....bo już chyba to sobie za wczasu ustaliłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryczeć mi się chce
Prostytutkę? Jak kobiecie imponuje zaradność mężczyzny, to od razu świadczy o niej, że jest prostytutką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Az dziwne, ze taki pusty facet nie przyciagnal jeszcze jakiegos pustaka. No coz... Moze jestes szpetny? Albo szpetny i niezaradny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryczeć mi się chce
Po prostu przeciętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od razu napisałeś o pieniądzach, czyli uważasz, że dzięki nim miałbyś piękna kobietę, a teraz bez nich nie jesteś w stanie takiej zainteresować, na to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryczeć mi się chce
Bo żaden ze mnie model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nie chcesz dziewczyny takiej podobnej do Ciebie? Za dobry jesteś? Chcesz nadrabiać własne kompleksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryczeć mi się chce
Mam 27 lat i chcę walczyć o najwyższą wygraną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat przy ślicznotce nawet by ci nie staną, albo byś się spuścił po 5 sekundach na sam widok. Po co ci takie upokorzenie :P Mierz siły na zamiary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crueltia
Akurat gów/no tam chcesz, a nie pięknej kobiety. Jakbyś tak chciał to byś szukał sposobu jak zarobić hajs i zamiast pisać na kafe to byś szukał informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale model! :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty myslisz ze kobiety tylko na kase leca? Fajne kobiety poznajesz nie ma co, wez sie ogarnij a nie uzalasz nad wlasnym losem. Jak bedziesz szukal modelki to uwierz mozesz szukac do 70 tki. Chociaż piekna lobieta to sprawa wzgledna. Wez sie w garść i nie marudz, nie wiem atudiujesz badz studiowales albo zamierzasz moze w pracy albo jakis kolega ma fajna kumpele i tyle sama do ciebie nie przyjdzie A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dość ze jesteś brzydki to jeszcze głupi. Nic sobą nie prezentujesz więc wiesz kogo szukać. Jedz na jakąś pipidowe i pukaj od drzwi do drzwi - może jakas młoda nieatrakcyjna się gdzieś uchowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem brzydka i mialam przystojnych kochankow. Przecietnych tez. Ale piekne sa wybredne bardzo. Musza miec naprawde pewnego siebie z kasa. No i musi byc w jej typie. A maja do przerzucania mnostwo. Sam bys wybrzydzal jakbys byl ladny. Nie upokarzajcie sie latajac jak pieski za jakimis co was nie chca. One sie z tego smieja. Wiem bo mowia. Ja sie nigdy nie plaszczylam przed zadnym przez moje wady. Nie bede zabiegac o niczyja uwage. Nie to nie. Znajdzie sie inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho już jakas brzydula pisze że ładna to prostytutka :D wiesz to że Ty jesteś ZMUSZONA do brania kogokolwiek to już twój problem i Twojego braku atrakcyjności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze takie p**deczki jak Ty powinny być zabite przy narodzinach..hahhaha takie straszne az ryczec ci się chce no popatrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryczeć mi się chce
A dlaczego mam sobą nic nie reprezentować? Moja sytuacja nie jest taka najgorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj debilu kobieta nie ma być ozdobą. Zainwestuj w siebie bo widac zes tluk i do tego brzydki to moze choc troche ci kompleksy zmaleja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryczeć mi się chce
Nie jestem brzydalem, tyle że nie mam wielkich aktywów pieniężnych, a z wyglądu jestem przeciętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryczeć mi się chce
Każdy chciałby łapać od życia, to co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niektórzy próbują łapać trzymając ręce w kieszeniach 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryczeć mi się chce
Bo może spotykali się z wiecznym odrzuceniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy by chciał ale nie każdy może i trzeba się z tym pogodzić. Dorosnij w końcu, ja mam 21 lat i już to zrozumiałam. Widać że z myśleniem tez u Ciebie ciężko to jak chcesz się dorobić? Przecietniak zasługuje na to co sam sobą prezentuje i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryczeć mi się chce
Ale czasem człowiek ma w sobie wolę walki i jest gotowy ręce sobie urobić, byleby osiągnąć wyznaczony cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×