Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak można nie być dziewicą do ślubu

Polecane posty

Gość gość

masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można nie jeść,nie pić i nie wydawać oraz tworzyć bliskie relacje???OMG masakra jakas !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydalac miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś matole nie porównuj jedzenia do ******** które słuzy jedynie do reprodukcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kretynie bez zdolności myślenia i to i to jest naturalna potrzeba czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuje myślenia musiałeś być chowany w chorym domu Lepiej ze tak myślisz , dla kobiety bo przynajmniej nie będzie musiała sir zmuszać do ciebie tylko na boku będzie miała kochanków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś do czego potrzebne jakoś za dzieciaka nie było ci potrzebne a dopiero teraz sobie przypomniałeś? jesteś zbokiem myślisz tylko przyrodzeniem a takie osoby pójdą do piekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dojrzały związek jest bez seksu aż do ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd niby wiesz kto pójdzie do piekła? Ja za to wiem że ci którzy gadaja jak ty mają na to wieksze szansę niż największy grzesznik, który się nawróci. Jesteś pseudokatolem, jak wiekszosv w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks, jest wliczany w potrzeby fizjologiczne podobnie jak jedzenie, zgodnie z hierarchią Maslowa. Seks nie ma nic wspólnego z miłością. Chyba nikt też nie kocha własnej ręki w przypadku masturbacji, a ona też jest formą zaspokajania potrzeb seksualnych. Co do tematu, wybór czy wstrzyma się ze współżyciem do ślubu to wybór konkretnej osoby. Osobiście uważam, że lepiej poznać się i od strony erotycznej, bo może okazać się, dla przykładu, że spokojny facet trafi na "spokojną" dziewczynę, która będzie tylko marzyć o zostaniu zdominowaną, a wówczas któreś będzie cierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pójdziesz bo się nie poprawiłaś i uprawiasz seks przed ślubem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A byłeś w jakimkolwiek związku? Watpie. Widać,że chcesz zasłonić niedojrzalosc "dojrzalym" podejściem (wynikającym z kompleksow). Ja ci coś powiem dzieciaku. Związek bez seksu zawsze się rozpadnie-przykład priscilla i elvis. Można byc zakochanym przez jakiś czas, mozna sie przyjaznic, szanowac i wspierac ale związek bez bliskości to kumplowanie się - kapujesz? Zebys sie nie zdziwił ze żona któregoś dnia (o ile któraś się na to zgodzi a watpie) powie bye bye bo będziesz jej obcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie jest wliczane bo bez tego da się żyć na wiele lat :) a niedopasowanie seksualne to mit które są zostało obalone wiele razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam bardzo czy ty jesteś bogiem zeby mi wypisywać takie rzeczy? Poczytaj biblię i poznaj boga a nie nauki kk ciemnoto. I jeszcze możesz sobie poczytać świadectwa ludzi ze śmierci klinicznej. Zapewniam cię ze nie ci którzy grzesza pójdą do piekła a ci którzy się wyjeżdżają nad innymi i uważają za nieskazitelnych. Moim obowiązkiem było vi to powiedzieć a mogłam nie mówić i po śmierc****atrzeć na twoje cierpienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wywyzszaja *pisze z telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ciemnote? żałosna jesteś nie potrafią trzymać cnoty dla przyszłego męża prawiczka. Co ci mówi 6 przekazanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pffff
pie/rdo/lisz jak potłuczona. Ja zapytam jak można być dziewicą do ślubu? Potem se taka umyśli w małżeństwie, że wystarczy się kochać tylko raz na 6 miesięcy i dziwi się potem, że facet ją zdradza. Weź wyjdź tam są drzwi -->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego Pan Jezus w Kazaniu na górze przywraca ich właściwe rozumienie: „Słyszeliście, że powiedziano: Nie cudzołóż! A Ja wam powiadam: Każdy, kto pożądliwie patrzy na kobietę, już się w swoim sercu dopuścił z nią cudzołóstwa” (Mt 5, 27-28)."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłość a seks to dwie różne sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykazania jak przykazania binlia jest wazniejsza i rozbudowana zresztą cudzolostwo to ZDRADA a nie seks z partnerem. Mizoginie ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze 10 przykazanie a wszędzie piszą, że seks przed ślubem to zło i nie nalezy tego robić! bo taka kobieta dopuszcza się do zgrzeszenia pokusa do nieczystości przedmałżeńskiej bo oczywiście łatwiej stracić cnotę niz zatrzymac dla przyszłego męża prawiczka. Tylko mąż może cie zobaczyć nago!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pffff
"zresztą cudzolostwo to ZDRADA a nie seks z partnerem" hahahaha... padłem... nie wiem czy się podniosę bo łzy ze śmiechu rozmazują mi obraz. Jesteś bystra jak woda w klozecie... według ciebie seks przed ślubem = cudzołóstwo? No ok to jeszcze zrozumiem. Ale cudzołóstwo = zdrada dla ciebie? A kogo się zdradza gdy się idzie do łóżka ze swoją dziewczyną? Swoją dziewczynę? buahahah... pozdro, za intelekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty powinnaś trzymać cnotę dla swojego męża prawiczka! jak nie będziesz się pytać o prawictwo i nie bierzesz też grzeszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wpisz w wyszukiwarkę piramida Maslowa, jeśli seks jest wpisany w piramidę Maslowa, to tylko w potrzebach fizjologicznych. Czy znasz dojrzałą osobę nie będącą aseksualną, która nigdy nie uprawiała seksu, ani się nie masturbowała, a czuje się spełniona? Ja nie. Co do niedopasowania seksualnego, każda para może się dopasować, jeśli obie strony tego chcą. Gorzej jak jedna strona ma blokady, a nie uprawianie seksu, prawdopodobnie o tym świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pffff dziś W starym testamencie kamieniowano za cudzołóstwo = zdradę. W przypadku seksu przedmałżeńskiego jeśli dobrze pamiętam zmuszano do ślubu, lub kompensacji kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pierdu pierdu takich bzdet nie będę czytał którzy wymyślili jacyś zboczeni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś problem jest w tym, że ty i twój partner musicie być jedynymi partnerami seksualnymi i to po ślubie poznając swoje ciało a nie że jeden sypiał z wieloma a druga mało co. Takie związki się psują i jest brak szacunku do ciała bo widział partner twoje nagie ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie młodzi często mylą fizyczną fascynację z prawdziwą miłością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pffff
gość dziś : Weź dziecko najpierw naucz się polszczyzny bo tego zdania "ak nie będziesz się pytać o prawictwo i nie bierzesz też grzeszysz." nie idzie nie jak zrozumieć o co Ci chodzi. Naucz się pisać tak aby ludzie rozumieli Twój przekaz... xxxxxxxxxxxxxxxx Zgadzam się z gość dziś . Nie ma czegoś takiego jak dopasowanie seksualne występujące w każdym związku. Aby się dopasować seksualnie trzeba wcześniej się sprawdzić i porozmawiać ze sobą otwarcie jakie ma się oczekiwania. Ktoś tu napisał, że seks przed ślubem nie jest konieczny bo każdy się potem dopasuje seksualnie do drugiej osoby... bzdura!!! A co jeśli Ty byś nie chciała seksu analnego a mnie np. coś takiego by kręciło? Rozumiem, że na siłę będziesz potem uprawiać seks analny? Każdy ma inne preferencje w łóżku. A możesz wierzyć lub nie ale dla mnie małżeństwo to nie zabawa czy jak to niektórzy rozumują, że małżeństwo to taki "zwykły związek tylko, że na dłużej i w każdej chwili można się rozwieść". Nie! dla mnie małżeństwo jest czymś więcej niż jakimś tam związkiem i uważam, że powinno się wcześniej mieć pewność co do drugiej osoby aby potem nie myśleć o rozwodzie. Więc nie zgrywaj idiotki i nie udawaj, że Ty bardziej szanujesz związek małżeński. Co jeśli, wyjdziesz za kogoś a potem okaże się, że seks Cię nie kręci i będziesz chciała uprawiać go raz na dwa miesiące? Według Ciebie Twój kochający mąż powinien to uszanować i zrozumieć? A może Ty powinnaś wtedy zrozumieć i uszanować to, że on ma większe potrzeby seksualne i zacznie Cię zdradzać? Zastanów się w co Ty w ogóle wierzysz i nie zachowuj się jakbyś była najmądrzejsza na świcie, bo gdyby tak było to byś wiedziała, że dla swojego bezpieczeństwa wypadało by sprawdzić faceta przed ślubem nawet w kwestiach łóżkowych... Obudź się królewno, bo potem może być za późno a Ty będziesz mogła mieć pretensje tylko do siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młode dziewczyny obecnie się bzykają i stad problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×