Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak można oczekiwać fascynacji seksualnej z osobą

Polecane posty

Gość gość

z którą się żyje na codzień i która powszednieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można oczekiwać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jakim trzeba być j********m,żeby mieć takie oczekiwania,tak samo te wszystkie swingi,mąż do żony,ściągaj ten dres,te grube skarpety,bo kochanków czas przyjmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
długo można oczekiwać fascynacji od osoby, która fascynująca nie była, nie jest i nie będzie... nawet w dresie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z taką która nie była fascynująca chociaż trochę to masochizm,nie o tym mowa,ale o tym,że nawet najbardziej fascynująca osoba powszednieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednemu powszednieje, innemu nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to niemożliwe,żeby być cały czas podnieconym,po prostu ktoś kto uważa,że jest inaczej,zostanie frustratem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
frustratem zostanie ten, któremu spowszednieje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masz racji autorze, ostatnio złapałam się na tym, że na spotkaniu ze znajomymi co chwilę zerkałam na swojego partnera i myślałam o tym jaki jest fajny do popatrzenia. I to jest po 10 latach! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ...ale to niemożliwe,żeby być cały czas podnieconym,po prostu ktoś kto uważa,że jest inaczej,zostanie frustratem... x Idź do lekarza, niechaj cię zbada, bo ci NIE STANIE na stare lata :P. x Prawiczku-tępaczku: normalny, zdrowy mężczyzna ma każdego poranka wzwód, który z przyjemnością włoży w śpiącą obok kobietę :). Jak wzwodu porannego mieć nie będziesz, to nie będziesz znudzony, tylko zwykłym IMPOTENTEM :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co innego wzwód,a co innego podniecenie żoną,która śpi obok i poprzedniego dnia najadła się cebuli,bo miała grypę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ty jesteś królik, żeby non-stop się podniecac? Myślisz, że intymność w związku umiera bo ludzie są czasem chorzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze sa ludzie którzy nawet w małżeństwie "cebuli na grype nie zjedza". Po drugie, szczegolnie kobiety, moga zaskoczyć nowa fryzura ubiorem itp. To sie nigdy nie konczy bo moda sie zmienia i jeali ktoś jest caly czas na czasie to moze byc atrakcyjny. Po trzecie i najwazniejsze, z wiekiem masz większe zaufanie, nie wstydzisz sie czy poprostu nie boisz sie ze cos nie wyjdzie, dlatego można próbować bardzo ekstrymalnych rzeczy w seksie, a to kręci. Po czwarte, czym dluzszy staz i czlowiek starszy tym ma wiecej kasy a to pomaga. W walentynki w Paryżu to jednak inaczej niz walentynki przed tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Trzeba tak wybrać żonę, by zawsze była podniecająca :). Jak naje się czosnku, to weź ją od tyłu na łyżeczkę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta siedząca w domu zawsze będzie nudna to taka paczka, sprzątaczka, kucharka i do tego w podkoszulku i dresie a moja żonka po pracy jak gotuje to miło popatrzyć: spódniczka, fajna bluzeczka, fryzurka z pracy, makijaż i aż miło usiąść z nią do stołu a nie z jakimś nudnym kocmoluchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra uwaga, mój narzeczony dalej nosi skóry, włosów nigdy nie obciął i nawet zimą uparcie jeździ na motocyklu więc nadal mi się podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmmm.....no widzisz ty masz żonę która ma dla ciebie resztki (przecież fryzura byla do pracy), a moja która nie pracuje ma fryzure, ubiór i całą resztę tylko dla mnie. I tak jak ja lubie a nie jak lubi jej przelozony w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, ty masz kurę domową i kompleksy skoro robiłbyś pod siebie gdyby twoja żona miała jakieś życie poza tobą ... i to sugerowanie, że jego żona czesała się dla przełożonego. Gdyby ktoś był ciekawy jak zachowuje się samiec beta to właśnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenujący jesteś autorze :( żal mi twojego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam najladniejsza kure domowa w miescie :). Poza tym w większości przypadków kobieta najlepiej wyglada przed wyjaciem do pracy. Po pracy jest juz zmeczona, przepocona, przetliszczona itp. Nie widzialem aby jakas kobieta brala prysznic przed powrotem do domu czy sie przebierala. Zazwyczaj jest tak ze wraca do domu, prawie od razu do garow a prysznic bierze juz na koniec dnia przed spaniem. Sorry ale wole taka co tuz przed moim przyjsciem sie wyszykowala dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może moje doświadczenie jest inne bo nie biegnę do garów wchodząc do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co nie zmienia faktu ze nie biegniesz wziasc prysznica, ulozyc fryzure i zmienic garderobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pracuje fizycznie więc nie jestem ani potargana, ani przepocona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jej się chce :D ale piepszysz :D dla ciebie to jest wczorajsza zupa bo całe popołudnie są seriale i internet i nawet się jeszcze nie myla od rana i często w piżamie łazi :D na wieczór może rzeczywiście się w końcu ubierze jako tako bo nic specjalnego w szafie nie ma bo po co, po domu szkoda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest niestety prawda, ludziom którzy są tylko w czterech ścianach szybko się odechciewa nawet rzeczy ktore kiedyś sprawiały im przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad zalozenie ze jak ktos nie pracuje to nie wychodzi poza 4 sciany. Wyglada na to ze np zona prezydenta to kocmoluch, zona mojego prezesa tez itd itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ośmiu godzinach nic nie robienia tez juz swieza nie jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żona prezydenta ma obowiązki, a niestety nie raz widziałam żonę "prezesa" która się zaniedbała. Niekażdego to dotyka, ale jednak sporą część ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×