Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CrazyButterfly89

Jak odegrać się na byłym???

Polecane posty

Krótko - byłam z chłopakiem, który jednocześnie kręcił z inna. okłamywał mnie, spotykał sie z nią aż wreszcie olał. Zranił moje uczucia bo był dla mnie wszystkim... Teraz chcę się na nim odegrać. Dziewczyny jeżeli Wy też byłyście w podobnej sytuacji piszcie jak macie jakieś pomysły! Che sie odpłacić jemu i tej zdzirze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellen415
przespij sie z jego ojcem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu zdzirze
może ona tak jak i ty nie wiedziała, ze kręci na dwa fronty? a swoją drogą zemstę uważam za niedojrzałe, dziecinne zachowanie. zamaist tę energię spożytkować w sposób pozytrywny ty chcesz sie odgrywac co w dłuższej perspektywie nic dobrego ci nie przyniesie.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek obudz sie
trzeba wstawac a tobie znowu sni sie laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dalej ci na nim zależy kochanie :( najlpeszy sposób? solarium, kosmetyczka, supe fryzura...odwal się na maksa, i idź na impreze/klubu/kina...tam gdzie będzie On ;) niech żałuje;* głowa do góry :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie ze jej zalezy
gdyby jej nie zalezało dała by sobie spokój.:D na pewno wzrośnie ego faceta gdy dowie się że laska chce sie na nim "odgrywać", w końcu to znak że ją omotał.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrz c mi zrobił ex http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4024413 i jakoś sie na nim nie odgrywam tak ci szczerze powiem że to nie ma sensu mszczenie się to dziecinada... olej go... tak jak ja olałam swojego ex mówie ci zajmij się innym chłopakiem i zapomnij nie łudź się iż mszczenie się ci pomoże bo tak nie jest a wręcz przeciwnie potem ty będziesz mieć wyżuty sumienia swinia swinia pozostanie i ty odegrywaniem sie na nim nie zmienisz go a wrecz przeciwnie on to oleje i nawet sie tym nie przejmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysl _______
nie warto...nie brudz siebie nienawiscia i zemsta, bo tak naprawde ona tylko Ciebie dotknie. Przebacz i idz dalej z podniesiona glowa. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja-------
ja sie zemscilam na moim bylym, z ktorym bylam prawie dwa lata, aktory lecial na dwa fronty i oprcz ze mna spotykal sie z jeszce jedna, nawet sie z tym nie kryl specjalnie jak sie potem okazalo... ale do rzeczy... znalazlam przez przypadek jego konto na ilove, zalozylam wlasne oczywiscie fikcyjne, i napisalam do niego, chlopak bardzo wciagnal sie w gadke;) a ze go wczesniej dobrze znalam, potrafilam go oczarowac hehe, chlopak sie wciagnal a ja mialam niezly ubaw, zaufal mi i dzieki temu wyciagnelam z niego mnostwo rzeczy, a ze byl kretaczem to nawet mnie (ta fikcyjna) sciemnial. Potem ja jako fikcyjna umowilam sie z nim na spotkanie, chcialm pojsc zobaczyc ale nie mialam niestety wtedy czasu, ale wiem ze byl. Na sam koniec napisalam mu krotkiego smsa z mojego numeru (juz jako ja) ze jaki ubaw mialam dzieki niemu. Chlopak niezle sie wkurzyl, oczywiscie udawal ze nic go to nie ruszylo, ale konto skasowal po godzinie;)) Dodam ze moj sposob byl tani:) kazdy moze to przyznac, ale satysfakcja gwarantowana:) za to co on mi robil przez ponad rok czasu... nie zaluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no bardzo ciekawe... może i satysfakcje może i coś go ruszyło... hmmm ale na każdego działa coś innego sama musisz wpasc na pomysł ja np. swojemy byłemu napisąlam tak że: wiesz co miałes racje nie pasowaliśmy do siebie, dobrze że ze mną zerwałeś bo gdybyś tego nie zrobił ja bym to zrobiła, lepiej mi bez ciebie... nikt nie trzyma mnie na smyczy od tamtej pory nawet sie do mnie nie odezwał nawet życzeń świątecznych nie odpisał ani nawet nie podziękował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może spróbuj czegoś takiego,,, poszukaj na jakiś portalach jego konta i popiszcie albo zaluz sobie nowy nr gg i tam z nim popisz pobaw sie troche nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak powiesz facetowi ze ma małego ptaszka to tak go boli ze shok az sma sie ich czasem boje no to mozesz zrobic 2 w jednym znałas go wiesz co i jak to pisz z jakiegos konta fikcyjnego a potem napisz mu ze chcesz sie spotkac i w 4 oczy najedz mu na ambicje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysł z ptaszkiem pewnie by się sprawdził, ale to takie szczeniackie...chciałabym odegrać się na nim, ale wyjści z tego z twarzą.. najlepiej upokorzyć go w jakiś sposób za to, że oszukiwał mnie i zdradzał z inną;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olunia22
pwoeim jedno: strasznei dziecienne zachowanie, a juz wcale nie rozumiem dlaczego ta druga nazywasz zdzira... i czemu na niej chcesz sie mscic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olunia22 nazywam ją zdzira bo mi odbiła faceta wpierdoliła się do zajętago. Ciekawe co ty bys zrobiła gdzyby twój facet tak cie potraktował ???? A mścić sie chce na nim za to ,że jest draniem jak nie masz nic ciekawego do napisania to żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan talony
zdzira nie zdzira - ją olej ale menowi nie daruj, tylko nie działaj zbyt szybko, daj sobie i jemu trochę czasu, przemyśl sobie metodę, niech on myśli, że ma wszystko za sobą i dopiero przyp...ol, będzie bardziej bolało. Chamstwo trzeba jak najbardziej przywoływać do porządku, żeby na przyszłość cztery razy się zastanowiło zanim raz...cokolwiek.. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrachowana Suka - właśnie pomysł na odegrane się na nim jest miom lekarstwem na cierpienie. Czuje sie zraniona ale nie chce cały czas rozpaczać! swój smutek chcę zamienić na siłę, dzięki której będę mogła sie zemścić. Nie chodzi mi o jego powrót, ani zazdrośc... chce, żeby poczuł sie upokorzony tak jak ja - kobieta która oszukał. Bedę miała satysfakcję, a on następnym razem sie zastanowi zanim będzie igrał z cudzymi uczuciami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"swój smutek chcę zamienić na siłę" nie uda się, jeśli nie przestaniesz o nim myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×