Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brysia3

jak odzyskać faceta który odszedł?

Polecane posty

Gość brysia3

ma ktoś jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupiaaaa22
trzeba pokazac co stracil. to zalezy czy macie wspolnych znajomych, spotykacie sie na imprezach na ulicy czy mieszkacie na tym samym osiedlu czy na drugim koncu polski [wtedy nieco trudniej] ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brysia3
bo powiedział po 3 latach że nie pasajujemy do siebie i przestał kochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achh
a po kiego takiego odzyskiwać?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem z chłopakiem juz ponad rok, kocham go najmocniej na swiecie (tak, to moja pierwsza miłosc, mam 18 lat, on 21), nie wyobrażam sobie życia bez niego, jest dla mnie wszystkim. mimo to zawiódł mnie kilka razy. A w końcu tez i porzucił. Czułam się okropnie. Nie mogac poradzić sobie bez niego zamówiłam urok miłosny na http://urokmilosny24.pl i znowu Go odzyskałam. Mam nadzieje ze na stale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w podobnej sytuacjii powiem tyle -walcz!!! 3 lata to kupa czasu, ja zrezygnowałam z walki i do teraz nie mogę dojść do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walczy się na ringu!! a nie o faceta skoro odszedł i powiedział,że nie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nic nie zrobisz im szybciej się z tym pogodzisz tym lepiej dla ciebie. Nie próbuj robić już nic. Przeczekaj, minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam w takiej sytuacji pomoc tarocistki . Ja systematycznie korzystam w sprawach pracy, uczuciowych a nawet intymnych. Napisala mi o tym gdzie powinnam szukac pracy i znalazlam w tym miejscu o ktorym napisala.Odpowiada konkretnie na pytania i nie musze dlugo czekac na odpowiedzi. Maksymalnie do 24godzin. Jestem megazadowolona tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agness981
Mówię Wam jedną z niewielu osób która zna się na magii jest wróżka Sigita. Opowiedziała mi jak zrobić skuteczny rytuał miłosny i co ważne zadziałało!! Chłopak w końcu mnie zauważył i teraz ciągle adoruje. Kontakt to tej Pani jest na stronie http://ezowymiar.pl/wrozka/wrozka-sigita/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w odzyskaniu faceta pomógł Mahasiah z http://magia-anielska.pl , raczej nie ogłasza się on po forach aby zazdrośnicy nie zepsuli mu opinii. Chcę go jednak pochwalić żebyście wiedzieli, że są jeszcze tacy co umieją wykonać prawdziwy rytuał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×