Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak oswoić aspołeczną dziewczynę

Polecane posty

Gość gość

Wpadła mi w oko pewna dziewczyna. Jest śliczna i wygląda na niegłupią, ale niestety strasznie mało towarzyska i zamknięta w sobie. Chciałbym ją bliżej poznać, ale nie wiem jak się do niej zbliżyć skoro dotychczasowe sposoby zawodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może po prostu jej się nie podobasz, nie rób z siebie kundla bezdomnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T7
a jakie to sposoby, jeśli można wiedzieć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a chcesz sie z nia ożenić? bo takie osoby jak juz wreszcie sie otworza i chłopak je zawiedzie to moga nigdy juz sie nei pozbierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego już próbowałeś? Jako aspołeczna osoba chętnie pomogę. Sama wiem ile się mój partner męczył ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagadywałem do niej, pytałem co porabia, co czyta, zapraszałem na kawę... A ona? Była miła, ale widać było w jej zachowaniu straszną nerwowość tak jakby chciała jak najszybciej zakończyć rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T7
I to wszystko :)? Wiesz, są kobiety, które nie znoszą tych randkowych 'szopek', small talków. Mimo wszystko dość szybko wyczerpałeś repertuar. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie przyszło ci na mysl, zę może chciałą zakończyć rozmowę. może jej sie nie podobasz, może woli dziewczyny, moze podoba jej się inny facet, może ją nudzisz albo opowiadasz głupoty, może tylko w swoim mniemaniu masz urok, może mysli ze jesteś nachalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co miałem więcej robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest zasada, że jak pomożesz kobiecie, to potem kopnie cie w duupe. Nabierze pewności, otworzą się nowe opcje...to trzeba korzystać, nie? A ty byłeś dobry na gorsze czasy, które tylko jej przypominasz swoją osobą. Schemaat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wydaje mi się. Ona taka jest też w stosunku do innych ludzi w naszym otoczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T7
bądź uważny :) that's all.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako aspoleczna, powiem Ci tak. Nie zapraszaj jej na żadne randki, kawy etc. ona może źle się czuć w takich miejscach, to może być dla niej zbyt przytlaczajace. Spróbuj pomału się do niej zbliżać, poznawać ją, bardziej jako kolega/znajomy, żeby nie czuła presji że czegoś od niej oczekujesz. Staraj się często być blisko niej, pomóż jej w czymś etc. Bez pośpiechu, to jest szansa że wasza relacja bedzie stawać się coraz bliższa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy wszyscy muszą byc towarzyscy?może lubi być sama bo ludzie ją nudzą albo irytują..po prostu zapytaj ją dlaczego jest taka zamknięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak: ja jestem aspołeczną dziewczyną, ale jeśli zagaduje do mnie facet, który mi się podoba, nie pozostaję obojętna i z reguły staram się wtedy choć trochę przełamać, pokazać, że odwzajemniam zainteresowanie. Nie wiem jak wyglądały Twoje dotychczasowe działania, ale skoro nie zadziałały, to może ona zwyczajnie nie ma ochoty na tę znajomość? Startowali do mnie faceci, którzy mi się nie podobali i trudno było mi spławić ich wprost, więc trzymałam ich na dystans, byłam miła, ale odmawiałam spotkań, czasami ignorowałam wiadomości itp. Musisz też uważać, żeby nie przesadzić, bo taką dziewczynę łatwo przestraszyć, może poczuć się osaczona, uznać, że się narzucasz i takie tam. Nie ma co bawić się w jakieś wielkie podchody, może zaproponuj jej spotkanie w jakiejś kameralnej kawiarence, i albo się zgodzi, albo nie, będziesz miał jasną sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bądź zbyt nachalny, bo możesz ją przestraszyć i zamknie się w sobie. Po prostu oswajaj ją powoli - najpierw tak, abyście się zakumplowali, a później... zobaczy się co z tego wyjdzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej Ty gość dziś antyspołeczna, a co jeżeli ten gość pozna Twoją duszę i take wszystkie sekreciki, też go spławiasz? nawet jak zrozumie Ciebie i to wszystko, lub wysle jakas wiadomość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nie da sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co tu robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie masz opcje, możliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba sie na ludziach i na sobie znac by wiedziec jak do kogo podejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 11.30 własnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba oswoić. Rysuj tej dziewczynie kwaitki i rób laurki. Zerwij kwiatki z łąki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdz społeczną a tą zostaw innemu też aspołecznemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakby takiej wysyłać SPOLECZNE maile żeby sie przywróciła do społeczeństwa i seksu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niedobrze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw sie z nią zwyczajnie zakoleguj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×