Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak anonimowo

Jak poderwać znajomego, przyjaciela?

Polecane posty

Gość tak anonimowo

Od marca będziemy spędzać dużo czasu ze sobą, ponieważ będziemy prowadzić wspólny projekt. On nie wie, że mi się podoba i na razie powiedzenie mu tego nie wchodzi w grę. Jest wolny... Jakimi zachowaniami mogę na nim zrobić wrażenie? Chodzi mi bardziej o związanie go ze mną w sposób emocjonalny i intelektualny niż seksualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz zawsze ładnie wyglądać, nie narzucać się swoją seksualnością, nie pleść co ślina na język przyniesie i nie wysilaj się,że by błysnąć przednim mądrością, że też dziewczyny muszą prosić o takie rady:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bądź obok Niego na wyciągniecie dłoni , służ radą, zaskakuj ciekawymi propozycjami, uśmiechaj się, wszak uśmiech jest drogą do KAŻDEJ ludzkiej duszy...Czasami sytuacje powodują, ze weryfikujemy swoje poglądy i spostrzeżenia na innych, czasami pozwalają nam pokazać się z naszej najlepszej strony i zachwycić sobą innych.... Pytanie czy Obu Wam o to chodzi:) Trzymam kciuki Blanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak anonimowo
Nie plotę, co mi ślina na język przyniesie, skąd w ogóle ten pomysł?! Ładnie wyglądać... hm, wątpię, by poleciał na moje ciało - pozostają inne metody ;) gość dziś - bardzo Ci dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę bardzo! Będę trzymać kciuki i ufam,że Ci się uda i wszystko dobrze się ułoży ☺ Nowy miesiąc to nowe możliwości! Pozdrawiam i ściskam kciuki oraz Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak anonimowo
Oj, trzymaj, trzymaj, bo to ciężka sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co...tak mam,że...wysyłając same tylko dobre fluidy bliskim mi osobom, wzmacniam ich siłę i...udaje im się zrealizować swoje marzenia ☺ z głębi serca wysyłam je i Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak anonimowo
Chyba aż je czuję :) Może to zabawne, ale wierzę w takie rzeczy i w Prawo Przyciągania. Dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie masz to co większość ludzi chciała bym mieć ☺ ale tylko nie liczni to posiadają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślę fluidy zgodnie z obietnicą ☺a Ty naładowania sobie na zapas! Jakby Ci daj znać doślę Ci więcej! Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nałap sobie na zapas...miało być ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie mów o innych facetach ( w domyśle konkurencja) zawsze oddawaj miłe słowa ( rewanż jest miły facetowi) Nie odmawiaj podarunków, poczęstunków, przysług. (odmowa to dla faceta przykrość) Kawę mu przynieś, poproś by ci krzesło przysunął, pożyczył długopis, itp. Same proste rzeczy. Jak coś będzie robił źle przy projekcie od razu reaguj i prostuj go trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak anonimowo
Ja mam to coś, co większość chciałabym mieć...? A co to takiego? (Czuję ciepło.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak anonimowo
gość dziś - dziękuję, wybiorę sobie to, co jak myślę może mi się przydać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też chyba to mam, bo też mi ciepło. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak anonimowo
Taki specyficzny rodzaj ciepła, bardziej wewnątrz i pozytywnych myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D ciepło to za mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czakry Ci sie nagrzewaja od pozytywnego myślenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, czyli czacha dymi :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak Cię zacznie dotykać, to wszystko będzie na dobraj drodze, a bronić nie ma sie czego. I pamiętaj na przyszłość, że Polska potrzebuje dużo nowych obywateli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak anonimowo
Na nowych obywateli nie ma co liczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto na starosć szklanke wody poda :) dlatego właśnie musimy przysparzać i przyspasabiać nowych obywateli temu krajowi, co już słusznie imć Zagłoba Ketlingowi prawił. Ale co otym myśleć, wystarczy robić to co wszyscy, a wnet piskęta zakwilą :) Dobra, właśnie moje pisklę dzwoni, żeby po nie podjechać. Bez dzieci nie ma życia. To ostatnia moja rada. Żegnam, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak anonimowo
Dzieci - jeżeli już się na nie decyduje - wychowuje się nie po to, by na starość "podały szklankę wody", na co i tak nie ma gwarancji. Poza tym i tak jest przeludnienie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O widzę, że Gość (17.55) ma na sercu propagowanie prokreacji :) A ja, cóż z uporem marudy ślę te swoje fluidy i ....nieodmiennie życzę Ci szczęścia :) Ufam, że Obydwaj je znajdziecie ...razem z sobą :) Pozdrawiam Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak anonimowo
Blanko, wiesz, że masz rację. Zdawało mi się, że wcześniej tak napisałaś z automatu, ale teraz widzę, że jednak domyśliłaś się, o co chodzi... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) ... wiem, rozumiem i trzymam kciuki :) Powiem więcej...znam takie historie zakończone happy endem, czego i Tobie z serca życzę:) Koniecznie daj znać, czy udało się zrealizować marzenia i odezwij się jeśli będziesz potrzebował więcej pozytywnych fluidów :) Polecam się oczywiście :) Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze życzę szczęścia i pozdrawiam :). Też wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=pKCDtTs0vWg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×