Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak powiedzieć żonie, że już jej nie kocham ?

Polecane posty

Gość gość

Jesteśmy 14 lat małżeństwem i dosłownie mam już dosyć życia z nią, ja już jej nie kocham. Czy mógłbym szybko uzyskać rozwód z tego powodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na jak długo przysięgałeś? Przed Bogiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młody był wtedy i głupi, dajcie spokój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:50 Brałem tylko cywilny, więc na ani minute.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miloscjakmotyl
ja po 2 miesiącach bym uciekła z zakonserwowanego słoika dwóch lokatorów skazanych na rutynę ,a jestem bardzo wierząca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:54 Ja juz mam jej dosyc, chce rozpoczac nowe zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałeś olśnienia,czy kochanka ci to uświadomiła? Wywal całą prawdę w oczy tylko tak szczerze i nie zapomnij spakować walizkę.Jeżeli macie dzieci nie zapomnij o alimentach. A może terapia małżeńska? Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miloscjakmotyl
to jest chore żeby nie mieć możliwości pobycia samemu ze sobą,a tak jest gdy mieszka się razem,i jedno czepia się ciągle drugiego,tango wzajemnych pretensji,cudowny grunt na rozkwit uczuć ,nawet potęsknić nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:57 Mozna tak powiedziec, nie chce ciagle zyc z ta kobieta, mam jej dosyc. Tutaj zadna terapia nie pomoze, ja jej nie kocham juz od jakiegos czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co Ci takiego zrobiła że nie kochasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:00 Zgodze sie z toba, dla mnie to bedzie wybawienie jak bede sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka jest właśnie wasza miłość durnowaci faceci u was tylko p*****ać zostawić i zranić kobiete co za chuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:07 To wy jestescie dziwne, jak malzenstwo sie rozpada to musi byc wina faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ok a macie dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wychodze z załozenia ze życie jest jedno i to krótkie i nigdy nie zrozumiem PO CO żyć z kimś na kogo się patrzeć nie można, to pzrecież straszne dla kazej ze stron bo ta żona przecież czuje, ze nie jest pepkiem twojego swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:12 Mamy, ale co to ma do tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dużo, bo to wazne przecież ile tych dzieci jej zrobiłeś dasz radę płacić alimenty tak, zeby nowa kobieta nie przymierała głodem przy tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyżby kochanka namawiała d****arza na rozwód? a co chcesz wyłączność do jego kasy? do niego? nie masz szans idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:17 Jak to ja jej zrobilem ? Co ja jej robilem a ona w tym czasie robila zakupy czy byla w kinie ? Nie zamierzam sie pakowac dom jest moj, sam go budowalem za nim sie pobralismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dasz radę płacić alimenty tak, zeby nowa kobieta nie przymierała głodem przy tobie " a nie mówiłam,że dziwce chodzi o kasę?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ile tych dzieci macie i jakie duże chyba nie powiesz mi ze wywalisz z domu żonę i dzieci i będziesz tam sam mieszkał a dzieci pod mostem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic mi niewiadomo aby autor miał ze mna romans i chciał dla mnei zostawiac rodzinę idiotko detektywko z bożej łaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chce niczego naprawic, juz mam tego dosyc, nigdy mnie nie docenila, kiedys mi powiedziala prosto w twarz, ze jestem beznadziejny w lozku i to cala ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze była szczera kara za szczerość moze jestes słaby w łózku czy to jej wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:22 Dwie bliźniaczki po 11 lat mają. Dom jest mój, działke dostałem w spadku, a dom sam wybudowałem za nim ją poznałem i przez te lata to ona mieszkala u mnie. A co sam mam isc pod most ? Z jakiej racji ? Sam na ten dom pracowalem, ewentualnie rodzice mi pomogli. 22:23 Tez mi nic nie wiadomo ale ok, niech im bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:27 Mozliwe nic na to nie poradze, ona wiedziala przed slubem jaki jestem w lozku i sie zgodzila byc ze mna, wiec ktos tu jest niepowazny, po za tym ostatnio ciagle mnie poniza i mam tego dosyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 22;23 skoro jesteś taka niewinna,to dlaczego odbierasz to personalnie? mam wrażenie,że jesteś autorką tego tematu i chcesz by kochaś rozwiódł się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ok mozesz być słabyw łózku ale na poniżanie nie powinno być zgody c**a jesteś czy co że nie umiesz hukną ci zadbać o swoją godnosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jestem autorką tego tematu od paru minut jestem żonatym facetem, z 2 dzieci i domem, który sama oj pzrepraszam sam wybudowałem lżej ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:35 Ty nie rozumiesz jak ja zaczne z nia sie klocic to ta klotnia bedzie trwala wiecznie, a ja chce swietego spokoju we wlasnym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×