Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak poznac dobra kobiete i jak we wlasciwe sposob ja traktowac?

Polecane posty

Gość gość

Jak poznac dobra kobiete i jak we wlasciwe sposob ja traktowac? 1.Zaczep kobiete w seksualny sposob na ulicy albo we sklepie 2.Skomplementuj jej wyglad nos, posladki, albo np : E! Ale masz na nosie fajne posladki 3. Zapros na randke i ekskalkuj dotyk. Pod pretekstem dotykaj ja Ej, masz pioro na kolanie i dotknij kolana i tak po koleji az do wzgorka 4. Pocajuj na 1-2randce 5.Doprowadz do seksu max w przeciagu 5 randek 6. Pokaz jej ze masz wybor z innymi kobietami aby widziala ze moze Cie stracic tzn podrywaj przy niej innej od czasu do czasu zdradzaj z innymi kobietami tak aby sie domyslala i wiedziala ze masz powodzenie u kobiet innych 7. Badz dla niej chamski , nie spelniaj jej pragnien np ona: - mozesz wyniesc smieci Ty: Taaa i co jescze? dooope Ci podetrzec 8. Nie rozczulaj sie nad nia jak Ci jeczy to sie z niej smiej. x x x Powyzsze krotki to recepta na trwaly zwiazek z kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupek jesteś, przebierz się za żebraka i sprawdż czy się ulituje i wtedy już będziesz wiedział,czy jest dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debil :-D Ile kobiet tak wyrwałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra kobieta nie będzie ci nadskakiwać, udawać lepszą niż jest w rzeczywistości, skoczy za tobą w ogień by cię ratować, ale gdy trzeba strząchnie mentalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie skoczy w ogień ale ponieważ dobra z niej kobieta wezwie straż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×