Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak rozpoznać zakochaną dziewczynę

Polecane posty

Gość gość
po tym jak cię traktuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrz jak traktuje tez innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tym ze patrzy na Ciebie non stop,choćby ukratkiem.Po tym ze zawsze ma do Ciebie czas,zawsze chce się spotkać. Jak nie odpisze od razu to zrobi to najszybciej jak może .Pontym ze sie usmiecha zawsze jak cie widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nastąpić próba również maskowania tego uczucia, poprzez np. obojętność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głębokie spojrzenia w oczy, uśmiecha się i jest z reguły miła dla ciebie o ile widzi zainteresowanie z twojej strony. Jeśli tego nie widzi lub bardzo wolno zmierzasz w kierunku bycia z nią to ona może się zrobić wredna, kąśliwa, złośliwa i udawać obojętność, krzywo na ciebie patrzeć itd. To wszystko dlatego że nie chce się ośmieszyć tym że jej na tobie zależy a nie widzi zainteresowania z twojej strony, więc udaje że jej nie zależy bo wydaje jej się że ty się nią bawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślisz, że takie zachowanie może się tyczyć gdy nawet jest zamężna, nie ma to wpływu na zakochanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy czy zamężna ma lat 22 czy 44 i generalnie jaki ma charakter i styl bycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślisz, że zakochana dziewczyna szuka tylko okazji żeby dotknąć mężczyznę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy nie szukałam ale jestem nieśmiała, bałabym się że się skapnie iż jestem w nim zakochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłośc potrafi dotknąc gdy jest to relacja pracownicza czy też gdy 2 osoby są zajete, kobieta potrafi to wówczas rozeznać czy to jest jednak dla niej duże cierpienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dotykać będzie chciała, ale wszystko zależy na jakim etapie i jaka zażyłość czy znajomość ich łaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz wątpliwości,to nie jest w tobie zakochana. Może zauroczona ,zainteresowana,etc,itp,ale nie zakochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z wczoraj, 22.01 Idealnie to opisałeś /as. Ja sama jestem zakochana pewnym facecie, ale nie do końca pewna jestem jego zamiarów, więc roznie bywa z moim zachowaniem wobec niego ;) Chciałabym miec tą pewność ze on czuje to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno jest się przyznać dziewczynie ze jest zakochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś dziewczynie tak , kobiecie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli wie ze facet odwzajemnia to uczucie, to czemu ma sie nie przyznać? Ja czekam na pierwszy ruch z jego strony bo boje sie wlasnie ośmieszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jeśli tego nie usłyszysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Ponieważ nie do końca wiem czy on traktuje mnie tak poważnie jak ja jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:05 nigdy nie wiadomo, jaka może być reakcja drugiej strony. ja kiedyś wysłałam chłopakowi, który mi się podobał kartkę z wyznaniem, a co usłyszałam? Że mam... kisiel w majtkach :o Więcej nie miałam ochoty się przed takim chamem i prostakiem ośmieszać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość może przyjść niezapowiedziana, zupełnie przypadkowo, nawet w stosunku do osoby, która jest zajęta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość zawsze przychodzi w momencie gdy zupełnie jej sie nie spodziewamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezależnie czy zakochasz sie w zonatym mężczyźnie, ale wtedy rozum Ci podpowiada, że on jest zajety, jak to przyjmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam was kobiety, nie które chowały się w zakutej wsi albo w beczce po kapuście, czy to tak trudno powiedzieć że kocha konkretnego? nawet jak usłyszy i nie będzie zainteresowany to przynajmniej ta wiadomość go ucieszy że jest atrakcyjny i bardziej będzie wyróżniona, nie oznacza to że to jest jakiś przełom. Do tematu jestem mężczyzną mi to mówią parę razy w tygodniu, choć nie robię nic w trym kierunku, ale z grzeczności porozmawiam z nimi, pożartuje, jestem zajęty, a one o tym wiedzą i nie przestają, rywalizacja konkurencji solidarności plotek kobiet bardziej je mobilizuje. Jeżeli tak nie masz po prostu nie są tobą nie zainteresowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy w zyciu nie deklaruję sie milosci obcej osobie. jesli tak robisz slowa " kocham cie" nic nie znaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obcej mówić kochać nie, nawet jak to jest uczucie miłości od pierwszego widzenia, to i tak muszą pewne cechy wspólne pasować a do tego potrzeba czasu, parę randek czy czy czasu znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Po tym ze patrzy na Ciebie non stop,choćby ukratkiem.Po tym ze zawsze ma do Ciebie czas,zawsze chce się spotkać. Jak nie odpisze od razu to zrobi to najszybciej jak może .Pontym ze sie usmiecha zawsze jak cie widzi moja żona tak się zachowuje przy wielu meszczyznach !to znaczy że jest w nich zakochana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:57 hehe dobre dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam !!ten kisiel z żoną ale już pisałem całe życie zakochana nawet jej zazdroszczę i dokuczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsnajpers
Atak poważnie Proszę nie mylić zakochania z napaleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×