Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak rozwiązać ten problem?

Polecane posty

Gość gość

jestem okropnie samotna, chciałabym mieć kogoś, brakuje mi uczucia, ale nie chce być z kimś z braku laku, tylko po to by kogoś mieć. Źle bym się czuła w takiej relacji, jakbym oszukiwała siebie i kogoś. Jestem atrakcyjna dziewczyną pełno facetów się mna interesuje, niestety mi jest bardzo ciężko się kimś zauroczyć. I nie wynika to z jakichś moich wielkich wymagań, po prostu czasem zdarza się, że spotykam kogoś, i trach nie mogę przestać o tym kimś myśleć. Jak na razie nie ma nikogo takiego w moim życiu, dodam tez że często ci goście w których się zakochiwałam byli dla mnie nieodpowiedni, to znaczy albo z daleka, albo z dzieckiem, niedostępni emocjonalnie itd. Nie chce teraz takiego gościa, chce być szczęśliwa w związku, ale jak na razie, nie pojawia się nikt, w ,kim mogłabym się zakochać. I zastanawiam się czy sie pojawi. Jestem nieszczęsliwa ztego powodu, mogłabym w sumie dać szansę innym facetom, ale jaki jest tego sens, zmuszać się do uczucia którego nie ma? Czy ktoś ma podobny proboem lub miał, dodam że mam 26 lat, kończę niedługo, chocnie wyglądam, dają mi nawet 20 albo i mniej:) co mnie cieszy.. ale mimo wszystko boję się, że nie znajdzie się ten jedyny dla mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam podobnie,tylko jestem mlodsza :) spokojnie,znajdziesz kogoś dla siebie,nie trać nadziei,ja nie tracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam to samo, jestem kobietą. ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×