Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak się zdobywa kobiety?

Polecane posty

Gość gość

Podoba mi się koleżanka, niby ja jej też. Czuję to.. Tylko taka pipa ze mnie, siedziałem parę lat przed kompem, nie wychodziłem z domu. No ale ogarnąłem się, wyglądam dobrze, mam ładna twarz, dobry głos.. tylko nie wiem o czym nawijać, co takie kobiety lubią.. być miłym czy chamskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedziałeś tyle lat przed komputerem i niczego się nie nauczyłeś, nawet jak zagadać do dziewczyny, przecież internet to skarbnica wiedzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazuje się im siusiaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musiisz mieć kasę a potem samo już idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:17 dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi chodzi o tą koleżankę jest chemia między nami ale nie wiem jak to przekuć na swoją korzyść. Piękne kobiety mnie oniesmielaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie wyciągasz kutange i jak zacznie ją chapać to już ją zdobyłeś, albo podchodzisz i pytasz czy będzie się z tobą ruuchać bez żadnych kretyńskich podchodów i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie masz o czym "nawijać" to zdobyć możesz najwyżej punkty w Super Mario.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko nie wiem o czym nawijać, co takie kobiety lubią.. być miłym czy chamskim? x Jeśli myślisz, że chamskim, to masz już pozamiatane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 1 musisz wiedzieć czy macie jakies wspólne pasje. Po 2 musisz wiedzieć co lubi ta koleżanka. Możesz ja na początek zabrać do kina albo jakigos baru i niech będzie to spontaniczna rozmowa. Jak poznacie się bliżej to samo wyjdzie czy macie o czym rozmawiać czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech panie udzielą mi rad jak zdobywać kobietę bo jestem skończonym d*ebilem w grubych okularach. Od rana do nocy przesiaduję przed komputerem i programuje skrypty w Java. No to jak zdobyć kobietę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strategią i szturmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opowiedz jej ile kasy natrzepałeś za te skrypty albo komu nimi dowaliłeś tak że już mu się nawet kompa nie opłacało naprawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj musisz pochwalić się ile kasy wyciągasz na tym programowaniu :) i oby jak najwięcej .....jak Ci dobrze idzie ta robota, to nie musisz wiele robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Genialne pytanie... Oczywiście wszystkie jesteśmy takie same i jak spytasz na forum to będziesz wiedział co jej się podoba, a co nie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz byc pomiedzy duzo homoru szczerosc jesli pomyslisz ze ma ladny tylek i chcialbys ja przeleciec to jej o tym powiefz kobiety kochaja szczerych facetow to naprawde dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spytaj się ru/cha/czy i tych co zaliczają najwięcej kobiet i bądź taki jak oni trudne pytania a łatwe odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×