Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karola188

Jak sprawic aby męzczyzna oszalał na naszym punkcie i nie odstepował nas na krok

Polecane posty

musisz być po prostu zajebista ,ale skro się o to pytasz na forum to ci to raczej nie grozi wiec śpij spokojnie twoja mała foczka jest bezpieczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amozebytak
boze :o nie odstepowal nas na krok? kobieto, co Ty bredzisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amozebytak
kobieta musi byc wciaz tajemnica dla faceta.... a to m. in. oznacza, ze lepiej nie miec tego faceta przytroczonego do nogi .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
Czy wiesz na pewno czego chcesz??? jakby mnie nie odstępował ktoś na krok to zadzwonilabym po policje albo pogotowie z kaftanem bezpieczeństwa, bo to znaczy, ze to psychol jest. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
A mnie chodzi o KAŻDEGO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amozebytak
no ale jak mozna chciec, zadac, zeby ktokolwiek nie odstepowal nas na krok? do kibla tez chcesz z nim chodzic? ;) daj mu zyc, bo Cie wykopie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxior
muszisz mu dobrze ciągnąć fujare oczywiście z połykiem! inaczej się nie liczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxior
muszisz mu dobrze ciągnąć fujare oczywiście z połykiem! inaczej się nie liczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musisz dac mu.......
odetchnac i rozmawiac zamiast sie obrazac i wyobrazac, ze facet bedzie czytal w Twoich myslach bo nie bedzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
to proste z dziedziny seksu robic laske - 1xdziennie coitus - 5 razy w tyg anal - ze 2 razy w tyg (mozna laczyc) z kuchni - jajecznica na sniadanie -2 x tygodniowo(1x ze szczypiorkiem, 1x na bekonie) 2x musli, reszta kanapki - kanapki do pracy (zloty ser - np, morski, szynka babuni, rzodkiewka, ciemny chleb, benecol) na kolacje makaron, ryba, bitki wolowa rozrywka kupic dekodery n, c+, polsat cyfrowy dom: prac, prasowac, sprzatac, kupowac rzeczy, placici samemu rachunkii na preznety kupowac gry na konsole i caly bedziesz Wasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Było
uspij go i znajdzd lekarza ktory was przyszyje, jak juz sie zrosniecie to wszedzie bedizecie musieli chodzic razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też sprawdziłam
Masz rację - ja też przetestowałam te wszystkie rady i to, co się dzieje jest niewiarygodne. Trochę dobrej taktyki zawsze się przydaje. Przeczytaj jak chcesz żeby facet zwariował dla Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnm
pokaż mu 3 karty do banku, dowód rejestracyjny do jaguara, dobry haczyk [odwójne obywatelstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym tak nie chciala
zeby nie odstepowal mnie na korok, mialam takiego faceta co mial obsesje na moim punkcie, jak mnie nie bylo caly czas dzwonil, wysylal smsy a jak po 5 minutach mu nie odpisywalam to pozniej awantura byla ze sie z innymi wlocze, dlugo tak nie wytrzymalam totalna porazka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dosłownie
Przecież jej nie chodzi o nie odstępowanie na krok w dosłownym znaczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchać lubię
do kobiet, które piszą o widocznych efektach ale co do Waszych facetów czy tych, którzy Wam się podobają ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaahaaaa
to miał być darmowy ebook :D:D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragment
Nie darmowy - darmowy jest tylko fragment. Przekopałam net i nie ma nigdzie całego darmowego. To chodliwy towar i wcale się nie dziwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliiiiiiiiisssssssssssssssssss
jak to sciagnac te ebooki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośka mówią mi...
klikasz w okładkę i albo otwiera się plik do czytania, albo stronka z ebookiem i tam możesz ściągnąć np. darmowy fragment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×