Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak to jest uprawiać seks i całować się ? bo mam 28 lat i nigdy tego nie robiłam

Polecane posty

Gość gość

i chyba nie bede robiła, czasami mysle zeby zapłacic jakiemus striptizerowi, męskiej prostytutce z klubu fitness za sex i odrobine czulosci, bliskosci, chce przed smiercią sprbowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co masz próbować. Lepiej pojedź gdzies za ten hajs co miałabyś dać męskiej prostytutce. Seks jest obrzydliwy, uwłaczający godnosci ludzkiej, przereklamowany przez patologię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 27 i też nic nigdy, czasem jacyś chłopcy mnie podrywają, ale zaczęło się to dopiero jak miałam już około 20 lat (po tym jak schudłam, zmieniłam styl) i zawsze boję się cokolwiek zaczynać bo wydaje mi się, że będzie w szoku, że w tym wieku jestem bez żadnego doświadczenia w tych kwestiach i mnie wyśmieje. Chyba nigdy nie będę miała nikogo, ani żadnego seksu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całowanie się to nic fajnego, pełno śliny, bakterii aż idzie sie porzygać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całować jest się cudownie..ale tylko z ukochaną osobą. z seksem jest pewnie podobnie, ale w tym mam małe doświadczenie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agasek001 dziś Całowanie jest ohydne i z każdą osobą pewnie, chociaż sprawdzałam tylko z ukochaną i chciało mi sie rzygać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 33 lata i nie zdecydowałabym sie na seks na trzeźwo. A w związku z tym, ze nie piję alkoholu to umrę jako dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
calowanie jest cool, sex nie wiem, ale petting jest super..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami aseksualni w temacie :) "seks obrzydliwy" "uwłaczający godności" dobrze się bawię czytając was... :) Autorko juz sie wybierasz na tamten świat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja mam 33 lata i nie zdecydowałabym sie na seks na trzeźwo. A w związku z tym, ze nie piję alkoholu to umrę jako dziewica X Dlaczego byś się nie zdecydowała? . W większości przypadków to samo się dzieje i scenariusza nie ułożysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic samo się nie dzieje trzeba chcieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie bym którąś z was zbałamucił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj sie, to tylko biologiczny instynkt przedluzenia gatunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie mieć taką kobiete jeszcze nie tkniętą przez nikogo. Wszystko jej pokazywać i uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic specjalnego szczerze mowiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego byś się nie zdecydowała? . W większości przypadków to samo się dzieje i scenariusza nie ułożysz X co się samo się dzieje? po to mam rozum, że nie musze do tego dopuścić. Ja o tym decyduję, nic samo się nie dzieje. Ja nie ulegam takim zwierzęcym instynktom, w odpowiednim momencie się wycofuję, bo mi nie pozwala na to moja godnosć , żeby oddawać sie takiemu zwierzęcemu zachowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic gorszego niz takie zezwierzecenie. Mam 30 i tez jestem dziewica, nigdy nie dam sie nikomu ponizyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako 20-latka otumaniona hormonami, potrzebami seksualnymi i zachłyśnięta seksem (zazwyczaj pod wpływem %) powiedziałabym, że seks jest super, jako zblazowana i zniechęcona 28-latka raczej bym rzekła, że jest mocno przereklamowany. Całować się chyba nigdy tak naprawdę nie lubiłam, czasem w trakcie seksualnego uniesienia mnie nachodziła chęć na tę wymianę śliny z samcem, a tak poza tym niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×