Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana123

jak ustalić do kogo należy nr telefonu ??? pomocy

Polecane posty

Gość zalamana123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana123
błagam macie jakieś pomysły ,nr zaczyna się na 602 ,jaka to sieć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana123
ma ktoś pomysł jak zapytać kto to?? podejrzewam że to nr kochanki mego pana ,chciałabym się dowiedzieć kim jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana123
i nic mi do głowy nie przychodzi:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cinamonn Tea
Niestety nie da się ustalić kto jest właścicielem telefonu z którego do nas dzwonono - no chyba że ktoś z naszych kumpli ma wtyki w danej sieci, No chyba że są to telefony z pogrozkami i ta osoba dzwoniąc do nas popełnia przestępstwo. wtedy tylko zgłosić na policje a oni być może łaskawie zajmą się gagatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana123
a policja ma wgląd w numery ery ,czy wysyłają jakieś pismo do ery i dopiero ustalają ?? wtyki w policji mam może w ten sposób??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuj wpisac w google ten nr moze sie cos da ustalic, inaczej bedzie trudno chyba ze masz kogos w salonie ery ale nie mam pewnosci czy oni ustalą kto to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli numer jest zarejestrowy
to w każdym salonie bez problemu sprawdzą, oczywiście jeżeli ma się znajomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mozesz odebrać i zapytać? ;) Jesli myślisz,że to kochanka, to znaczy,że ona dzwoni do twojego faceta, a Ty szperasz w jego telefonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli numer jest zarejestrowy
a to takie dziwne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jak można przenieść numer do innego operatora to po numerze nie da się jednoznacznie ustalić kto tym operatorem jest. Z tego co wiem to na stronie plusa jest kaisżka telefoniczna i może tam bedziesz mogła sprawdzić czy numer nie jest plusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana123
ktoś juz mi powiedział że raczej era

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana123
w plusie trzeba podać nazwę abonenta, ulicę ,miasto odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez popros jakiegos kumpla, kumpele. kupcie jakiegos startera w biedronce za grosze, zeby wasz numer na pewno nie mogl byc skojarzony z wami i zadzwoncie pod ten numer i pod jakims pretekstem - nie wiem wygrana w konkursie, radio dzwoni, oferta pracy - cos wymyslcie postarajcie sie czegos o tej osobie dowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo odzwon z numeru meza/chlopka - powiedz ze ktos dzwonil z tego numeru i w czym mozesz pomoc. jak to kochanica to rzuci sluchawka, albo cos zacznie pieprzyc glupiego, a jak ktos cos chcial zalatwic to powie o co chodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana123
słuchaj ja jestem prawie pewna że to kochanica ,ale zależy mi aby się dowiedzieć kto to nie chcę jeej wystraszyc ani jemu zasugerować że się domyslam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej Era, racja, ALE za 50 zł możesz przenieść numer telefonu do innego operatora i ten 602 mieć w orange np..... dlatego trudno to ustalić. Możesz spróbować zbajerować jakiegoś pracownika salonu to może Ci odpowie czy to abonament, możesz wrzucić na allegro albo do google do wyszukiwarek, może cos wyszperasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma szans bo ochrona danych
najprościej spytaj faceta co to za numer. Jesli nie ma nic do ukrycia to zaraz wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana123
słuchaj nie odpowie mi numer ma wpisany jako numer słuzbowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margeritaa
Jak zdobyc i gdzie numer telefonu(lub adres) kogos gdzie jedynie ma sie email,imie i nazwisko i zna sie miasto.NK odpada i GG.W informacji nie chca udzielic informacjii bo nie znam adresu.Prosze pomozcie jak zdobyc numer luba adres????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magicca
Zamiast starac sie dowiedziec, kto to jest, lepiej spokojnie czytaj te sms-y, zeby zdobyc o ich relacjach jak najwiecej informacji. Info to potega, pamietaj:) A dopiero po jakims czasie zaatakuj. Nie majac nic, nic nie wygrasz. Spokojnie i rozsadnie, pamietaj:) A tak na marginesie...co za roznica, kto jest jego kochanka, jak sie nazywa i gdzie mieszka. Najwazniejsze to fakt, ze jest... Szukaj innego rozwiazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margeritaa
Problem w tym ze albo podal mi zly adres e-mail albo poprostu nie odpisuje..Co moge jeszcze zrobic?Ja juz chyba wszystkie mozliwe rzeczy probowalm i nic.Do jego rodziny tez nie znam ani telefonu ani adresu a musze sie z nim skontaktowac.Prosze doradzcie cos bo mi sie juz pomysly skonczyly(IP tez nie da sie namierzyc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a sluchaj
nie mozesz sparwdzic bilingow twojego meza i zoabczyc czy moze czesto dzowni na jakis stacjonarny numer- to moze byc jej i wtedy juz moze sie dowiesz adres- na informacji,podasz imie nazwisko i numere tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, graj tak jak oni, czyli wczuj sie w sytuacje i badz bardzo czujna, a bedziesz potrafila to wykorzystac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może po prostu zadbaj o siebie, nie zrzędź, zabierz się w końcu do roboty w domu, moe ubierz pończoszki iszpileczki od czasu do czasu, albo zrób coś z sobą...jesli ten numer to klientki, to nic się nie zmieni, jesli kochanicy, od razu poczujesz róznice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
507591148

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×