Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zatrzymać mężczyznę mojego życia?

Polecane posty

Gość gość

Witam Mam poważny problem i potrzebuję kobiecej porady. Jakie macie sposoby na zatrzymanie przy sobie partnera? Bardzo go kocham, ale czuję, że go tracę. Często chodzi zamyślony, nie słucha tego co mówię, czasem zapytam go o coś i cisza, dopiero po chwili pyta "co mówiłaś?" Boję się, że ktoś inny może zająć moje miejsce. Muszę coś zrobić, zaskoczyć go jakoś mile a nie jestem typem "przebojowej" kobiety. Dodam, że w łóżku jest rewelacyjnie a nawet lepiej, bardziej chodzi mi o życie codzienne, szarość i nuda zabiją nasz związek. Mamy obydwoje po 32lata. S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz go złapać na dziecko. Trik stary jak świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Częściej razem spozywajcie piz.ę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi03
Może przygotuj jakąś kolację romantyczna w domu, ładnie się ubierz seksownie wręcz ubierz super bieliznę zaciagnij go do łóżka i miłej nocki ;) A rano przyszykuj mu śniadanie do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taka amerykanska piosenka w której refren leci " jeśli twoje pocalunki nie zatrzymuja go to lzy na peqno tego nie zrobią". Myślę że jak będzie chciał odejsc odejdzie i zrobi Ci tym przysługę. Na dzien dzisiejszy proponuje szczerze go zapytac co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Dodam, że w łóżku jest rewelacyjnie a nawet lepiej" taaa każda uważa się za specjalistkę a faktycznie lipa... skąd one biorą to przekonanie, myślą że dziura wystarczy? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×