Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zerwać?

Polecane posty

Gość gość

Jak się rozstać po 10 latach z kimś z kim łączą mnie zobowiązania finansowe tj. mieszkanie. Powód: kocham innego i to z nim chcę budować przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z innym bedzie tak samo po kilku latach gdy emocje opadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej znalezc kompromis jeśli to możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odważnie i z klasą. Mój były tak zrobił - bolało, ale po latach naprawdę to doceniam. Przyszedł, powiedział co i jak, wytrzymał mój płacz, pretensje, pozałatwiał wszystkie sprawy, zaproponował sensowne rozwiązania kwestii finansowych itp. (co trwało w sumie prawie 4 miesiące). A pewnie wolałby napisać kartkę czy sms spakować manele i iść od razu w p**du do nowego szczęścia. Cóż - faceta poznaje się po tym jak kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie umiem zacząć tej rozmowy. Co mam powiedzieć? Jak wy byście zaczęli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę od CIebie odejść. - i odpowiadaj cierpliwie na zadawane pytania, jeśli będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boję się też atmosfery podczas mojej wyprowadzki z tymi wszystkimi rzeczami. Nazbierało się tego przez parę lat, a ja nie mam nawet samochodu, żeby to wszystko spakować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynajmij firmę transportową lub poproś kogoś zmotoryzowanego o pomoc. Lub daj ogloszenie w necie - to nie problem. Atmosfera wokół rozstań rzadko bywa miła, ale będzie jeszcze mniej miła jeśli stawisz czoła swojej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość q odpowiedzi
Nie wazne jak zaczniesz, wazne jak skonczysz. Jesli nie potrafisz rozmawiac napisz mu dlugi mail i szczera prawde, ze jest ci przykro, ze tak wyszlo ale kochasz po prostu innego faceta a nie jego. Po takim mailu moze latwiej bedzie ci rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź pod uwagę, że dla tej "porzucanej" strony tez jest trudno i nawet ma gorzej, bo nie może się przygotować do tej rozmowy, nie może przemyśleć sprawy, jak Ty to robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że powinnam to skończyć jak najszybciej, ale mam takie cholerne skrupuły. On się tego nie spodziewa :( Ale wiem, że muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tego nie zrobisz będzie czuł się bardziej poniżony i oszukany, bo przez długi czas to ukrywałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temu co kochasz dalas juz szpary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×