Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaka matka, taka córka

Polecane posty

Gość gość

Zgadzacie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość outsiderrka
Nie..absolutnie nie jestem podobna do mojej matki ani z charakteru ani z zachowania ani z wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektore cechy charakteru moga byc podobne, ale to dwie rozne osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście się zgadzam, młode wydają się być inne, ale jak podrosną niczym się nie różnią, ta sama linia, budowa, charakter identyczny zgredliwy, nawet chód podobny, w niektórych przypadkach różnią się trwałą lub inną farbą na włosach i nawet nie o kolor chodzi a producenta, wypisz wymaluj mamusia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten chód i zgredliwy charakter to po tatusiu mają, tylko farbą i trwałą się różnią :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co ty :) córka to raczej Tatusia z wyglądu z charakteru to już zależy, bywa, ze do Mamusi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgodzę się. Ja jestem z charakteru podobna do ciotki i Taty a z urody do babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Babcia czyja ? Tzn kogo mama ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, moja żona jest taką samą jędzą jak jej matka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babcia _ mama Taty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem w ogóle podobna do mamy, dużo mam z ojca z wyglądu i niektórych predyspozycji intelektualnych, charakter mam tylko po sobie, ani po mamie, ani po ojcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jak ja..bardziej podobna do ojca i Jego rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj tato jest bardzo uczuciowy, sentymentalny i wrażliwy. Mama nie potrafi okazywać uczuć i jest praktyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z wyglądu jestem bardzo podobna do taty. Jak zobaczyłam jego zdjęcie jak miał 16 lat to przez sekundę myślałam, że to jestem ja sama tak podobne mamy twarze :P Z charakteru za to jestem bardziej podobna do mamy i jej ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie. Moja matka jest zupelnie inna ode mnie. Taka na pozor szara mysz ale ogolnie strasznie zaklamana manipulantka, pruderyjna, zamknieta w sobie, podla. Oczywiscie do swiata udaje mila, ale nie na dlugo, dlatego nie ma zadnych przyjaciol (tlumaczy to wszystkim nowo poznanym i chyba samej sobie też /ona chyba naprawde w to wierzy/ ze to z zazdrosci! jakby bylo o co, chyba o jej tusze ) Ja od zawsze bylam wesola, zyczliwa, lubiana. Seks tez lubie i nie traktuje jak zla koniecznego co ona probowala mi wmowic. Nawet jej faceci zachwycaja sie mna a nie nią :p Nie wiem za kim poszlam, bo od strony ojca to też podła cebula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jesteś podobna do sąsiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do babci i dziadka a i ponoc do Ciotki Lucy z USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyne co to się nie puszcza i urodę mam po ojcu Ale jakbym miala po niej to też nie byłoby zle ,chodzi o rysy twarzy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście tak samo jaki ojciec taki syn a jak tak nie jest to znaczy że się puściła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Moj tato jest bardzo uczuciowy, sentymentalny i wrażliwy. Mama nie potrafi okazywać uczuć i jest praktyczna. Zapomniałaś dodać że tato jest bardziej gadatliwy, nie odróżnia lewej strony od prawej i chodzi na wiece feministyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja corka jest identyczna jak Ja wyglad i charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się. Do tego: jaki OJCIEC, taki SYN. Zawsze trzeba mieć na uwadze, kim jest rodzina przyszłej wybranki/wybranka. Można w ten sposób uniknąć wielu rozczarowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie obie wersje są super Mama śliczna i budzącą zainteresowanie i sympatie a Tato no cóż moje koleżanki od zawsze podkochiwały się w moim Tacie :) Niemartwiaca się w tym temacie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Roxy
My jesteśmy jak siostry tylko ja wyglądam młodziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ni uja nie podobny
gość dziś Zgadza się. Zawsze trzeba mieć na uwadze, kim jest rodzina przyszłej wybranki/wybranka. I sprawdzić do 4 pokolenia czy nie było murzyna w rodzinie bo potem wstyd dziecko z przedszkola obierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:07 - wystarczy to "pokolenie, które żyje. :P Jak ojciec pije, to i jego dzieci mają z tym problem, jak ojciec czy matka zdradza i jest w kolejnym związku ;) to daje przykład swoim dzieciom - nie będą NIGDY stałe w uczuciach. Słowem: jacy rodzice, takie dzieci. To proste, sprawdzone i pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:13 Zwłaszcza z tym zdradza to fakt :p jest taki specjalny dziedziczny gen zdrady i on koniecznie przechodzi w pokolenia no zwyczajnie nie sposób się od niego uwolnić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:19 - coś wiesz na ten temat, pewnie z autopsji i dlatego nie możesz się "uwolnić" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×