Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaka to rasa narodowosc człowieka?

Polecane posty

Gość gość

Śniada cera, jasne oczy (szare)rysy normalne, ale oczy lekko migdałowate i naturalne czarne włosy, figura klepsyda mowa o kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naucz sie uzywac slow, ktorych znaczenie rozumiesz, blagam. Rasa to nie to samo co narodowosc i sa one od siebie niezalezne. I co to na litosc boska znaczy okreslenie 'rysy normalne'? Pustoslowie kompletne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No rysy ma takie hm na pewno nie jakies wyrozniajace sie, murzynskie, azjatyckie itp... normalne, europejskie bym powiedziała, poza lekko szerszym nosem takim jak np thekretka1 i lekko skosnymi oczami,ale lekko a nie jak azjatka,nie ma faldy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D po co ci to wiedziec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochałam się, chciałabym się z nią skleić muszelkami :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegoś takiego jak rasa człowieka. Ludzie są tylko jednej rasy. Ostatnim człowiekiem innej rasy, był neandertalczyk, niestety wyginął. Narodowość się ma taką jaką się otrzymało w chwili urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piooooo
Trudno mi jednoznacznie określić jak sam nie widziałem , migdałowate oczy, to cechy wschodnie, szerszy nos i ciemniejsza cera to południowe, a szare oczy północne. Wydaje mi się że taki mix najczęściej może się zdarzyć np. w Turcji i w te rejony bym strzelał (także Syria, Liban, Azerbejdżan, generalnie Azja Mniejsza i pobliska okolica), ale to trochę strzelanie z opaską na oczach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rasy są Biała Czarna Żółta oraz Czarna + żółta - Zambo Biała +-żółta - Metys Czarna + biała - Mulat Ten kto twierdzi że nie ma ras to niedouk bo w gimnazjum tego uczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze Kreol, Słowianin i Papuas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten kto twierdzi że ludzie dzielą się na rasy, jest niedouczony. Trzeba trochę poczytać na ten temat, a później się wypowiadać. Niby mamy internet gdzie wszystko można przeczytać, a głupki piszą głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neandertalczyk nie był inną rasą, tylko innym GATUNKIEM człowieka, to różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:33 Powiedz to mojej nauczycielce geografii ktora uczy 20 lat. Murzyn a bialy to chyba logiczne ze inna rasa tak jak pinczer i rettweiler gamoniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 lat temu jeszcze były rasy. Za Hitlera też. Badania genetyczne wykazały że wszyscy ludzie są jednakowi i od tego czasu w stosunku do ludzi przestały obowiązywać rasy. Głąby nauczyciele nie są na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahhhahahahha
oczywiście, wszyscy ludzie są jednakowi, dlatego Polak wygląda dokładnie tak samo jak Chińczyk czy Kameruńczyk, podobnie jak wśród psów jamnik wygląda identycznie jak bernardyn :D Człowieku, poprawność polityczna wypaliła ci już mózg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona tak na poważnie? Bidulce pomylił się gatunek z rasą i bredzi jak potłuczona :-P ...tacy sami, ślepa jakaś czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×