Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O CO W TYM BIEGAA

Jaki jest facet KOZIOROZEC?

Polecane posty

Gość O CO W TYM BIEGAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwny, uparty, niezależny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misioreksus-rex
wesoły, z poczuciem humoru, interesowny i zdradziecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka szara prawda
inny niż wszyscy romantyczny na zabój troche z głową w chmurach i szuka czegoś jak z romansideł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opera nordyckiego oceanu
jako KOZIOROZEC ''inny niż wszyscy romantyczny na zabój troche z głową w chmurach i szuka czegoś jak z romansideł'' ''dziwny'' ''wesoły, z poczuciem humoru'' ''wszystko logicznie kalkuluje,wierny,prawdomowny,'' kurcze troche prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uparty, dokładny, punktualny, ceniony w pracy, wierny, spokojny. Jest ogólnie dobrym mężem i ojcem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznany
PAN KOZIOROŻEC Jeżeli jakis gentleman w towarzystwie nie da się rozbawić nawet najlepszym żartem, nie reaguje na komplementy, pije niechętnie byle co, zapala jeden tani papieros od drugiego, zamysla się tępo i nie reaguje na piękne kobiety, jest to Koziorożec. Pozbawiony fantazji, luzu i dystansu do swiata, zamyka się w sobie stajac się coraz bardziej nieatrakcyjny fizycznie i psychicznie. Niechlujny, nieelegancki, nie potrafiacy cieszy się niczym, zamęcza najbliższe otoczenie nie potrzebnymi uwagami. Podejrzliwy pedant liczy zapałki i zaznacza ilosć alkoholu w butelkach. Potrzeby ma minimalne i przekonany o własnych racjach, usiłuje pozbawić swoich bliskich radosci życia. Seksualnie nie istnieje. To co nazywa życiem erotycznym, to ponura gimnastyka z niekochanymi kobietami. Ich wyglad jest obojętny, on ma tylko swoje problemy. Kochać nie potrafi. Często impotent. Fanatycznie przywiazuje się do dziwnych idei. Z czasem staje się niebezpiecznym maniakiem bez instynktu samozachowawczego. Może da się chętnie ukrzyżować, albo podpala się pod byle pretekstem pod Konsulatem USA. Ucieka jak najdalej. Stalin astrologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznany
KOZIOROŻEC - maż Tchórzliwy i zakompleksiony, ociężały pan Koziorożec jest chodzacym wyrzutem sumienia. Żeni się dosć wczesnie z jakas brzydka koleżanka z klasy lub krewna, bo ładnych i inteligentnych kobiet się boi. Jego dom jest odarty z romantyzmu i czułosci, a on sam nieustannie kontroluje czystosć i domowe wydatki. Chorobliwie zazdrosny, podejrzliwy i nudny, nie lubi kontaktów towarzyskich, gdyż wymagaja, niestety pewnych nakładów finansowych. Urodzony pesymista rozpatruje pewne zagadnienia mogace wyniknać z karygodnych zaniedbań domowników. O ile ucieka w pracę, jest spokój dopóki nie skończy, i wtedy znowu męczarnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj przyjaciel od 10 lat , jest koziorożcem jest- ZAKOMPLEKSIONY INDYWIDUALISTA INTROWERTYK BUJA W OBŁOKACH MYŚLI NIEREALNIE CIĄGLE CZEGOŚ SZUKA ( ŻYCIOWEJ DROGI) NIE MA ZASAD W SPRAWACH UCZUCIOWYCH, MA HONOR I GODNOŚĆ JEST BARDZO DZIWNY I NIEZROZUMIAŁY DLA WIELU. ogólnie człowiek dobry , troche skąpy i skory do amłych przekręów finansowych , nie chcialabym sie z nim zwiazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrząc na mego Męża stwierdzam, że z tego co napisał Nieznany i Ria Wick nie zgadza się nic. :D Chyba jakichś innych koziorożców znamy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem zbyt poważny, lubi sę chwalić, twardo stapa po ziemi ale częściej więcej mówi niż robi. Ale jak już kocha jakąś kobietę to zrobi dla niej wszystko. Czasem jest też oschły, często unosi się dumą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia1001
na mnie zawsze tarfiaja panowie kozły, wiekszosc z nich ta sama taktyka, delikatnie, bez nacisku, wrecz wtydliwe podejscie do sprawy, potem gdy odbiora sygnał ode mnie "zielone" szaleją jak dzieci , chca sie zachłysnać calym soba w relacji, wiec dzien po dniu do rana spotkania bez chwili oddechu , ale mija miesiac -trzy i daja na luz ( byc moze dlatego ze ja sama mam problem z wyrazeniem uczuc) a moze nie chce , nie wiem jakos tak mam, i oni tez pasuja ...ale 3 razy mocniej niz ja. potrafia nie napisac całymi dniami nawet smsa, a w ciagu tych 3 mis. po 20 dziennie. ja tez nie pisze , przetrzymuje ich, chocbym tydzie miała nie pisac, jestem beton , czekam jak dama .... no i w końcu sms pt. " juz mnie Pani nie lubi" albo czy cos sie stało kochanie -martwie sie taka cisza" -powiem szczerze nie wzbudzaja we mnie te zachowania zaufania, wiec oczywiscie odpiszę grzecznie ze skąd...itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia1001
...cd. zajęta jestem i byłam i stad brak czasu na smsy , a tel. miałam wyciszony i nie zagladałam . Gotuja sie wtedy i zaraz chca sie spotkac. To stara metoda i zawsze , zawsze, zawsze działa. :) tylko ciiiiiiiiii ;) jesli chodzi o mojego pana kozła z którym obecnie jestem: uparty, pomocny, opanowany, dociekliwy, leniwy, punktualny, ironiczny chwilami,inteligentny. Pan kozioł w którym byłam bezgranicznie zakochana ( taka love jest tylko raz ) wesoły, mega poczucie humoru, pracowity do granic mozliwosci,zimny, powsciagliwy w słowach , inteligentny, rozważny ,delikatny, ironiczny,opanowany, zazdrosny,punktualny, pomocny - no cóż ale wspominałam juz ze rozważny,,,, wiec dlatego sie to skończyło - stał twardo na ziemi i nikogo z nas nie chciał pozbawić wlasnego juz ulozonego zycia wiec wybrał poprzednie. Czy wroci kiedys? przypuszczam gdzies tam wewnętrznie ,ze jesli powiedział szczerze jedno słowo to wróci, ale to moze byc za lata znajac ich charakterki ;) ja jednak nie zamierzam wegetowac jak warzywo .... wiec czas pokaże czy naprawde bylismy sobie pisani czy była to tylko "kolonijna miłość" Pozdrawiam - ta która trafia tylko na Koziołki w swoim zyciu - Pani RAK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem koziorożcem i jakbyś nie napisała do mnie tydzień, to ja też na sto procent bym do ciebie nie napisał i też cię przetrzymywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, też jestem koziorożcem i tez bym cię przetrzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UPARTY JAK OSIOŁ !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egoistyczny osioł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam faceta Koziorożca a sama jestem Lwicą. Powiem jedno baardzo uparty, zazdrośnik, mądry człowiek. Jak jest awantura to na całego, jak ciche dni to nawet po 2 tyg. Jak miłość to ąz iskry lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fakt, egoista i furiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fakt, egoista i furiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
straszny egoista, zmienny w uczuciach, wszystko on wie NAJ.., zakompleksiony, nie dbający o siebie-wizualnie, zaradny jeśli chodzi o finanse, zakłamany... I O TO CAŁY MÓJ MĄŻ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drań to mało powiedziane , kawał s*******a :O (mowa o tym ktorego znałam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia1001
Haha oj koziolki :) ale po co przetrzymywac kobiete na ktorej Wam zalezy ? Ona wtedy zacznie watpic w Wasze dobre intencje i uczucie. Kobieta jest dama i jakos tak lepiej mi gdy moj koziol pierwszy napisze.ja watek pociagne dalej wtedy. Moj koziol wlasnie po 9 mies.zaczyna sie stawiac mi,pewniej sie zwraca,odwazniej i dalej niewznam Jego planow.do konca milczy. Czasem mam wrazenie ze jest az za pewny siebie. Jak nie odbieram tel.zeby troszke spasowal ,grzecznie czeka na odzew ale napisze ze go to drazni. Wczesniej nie. Dzrywam z nim juz 100raz bo mnie irytuje chwilami. I tak juz prawie prok. Smieje sie ze mnie ze juz nudna jestem. Nie wiem czemu tak sie uparl a wiem ze go tez irytuje czasem. Jak chce miec wolne od spotkan tydz. Odp. Szanuje to ale nie rozumiem. Pa kotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to i ja się wypowiem. Kłamczuch straszny, egoista, uparty strasznie, wszystko wie najlepiej, oschły, pozbawiony uczuć totalnie, wszyscy są be a on najlepszy, jednym słowem MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to i ja się wypowiem. Kłamczuch straszny, egoista, uparty strasznie, wszystko wie najlepiej, oschły, pozbawiony uczuć totalnie, wszyscy są be a on najlepszy, jednym słowem MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligentny, zdystansowany, introwertyczny, uparty, na pewno nie podrywacz - dziewczyna musi dać wyraźnie znać, że jest zainteresowana, dać "zielone światło". I fakt, jeśli dziewczyna próbowałaby go przetrzymać, jak tu jedna dziewczyna napisała, to on też nie napisze tygodniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie wyjątki się zdarzają. Choć przyznam że Koziorożec którego poznałam to jedno wielkie zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy więcej. Człowiek zagadka. Jak rozpieszczona dama o której względy trzeba się postarać, ma duuzo zalet ale dla mnie ta jedna i największa wada skreśla go w całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×