Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki kupić żonie prezent z okazji że ją zdradziłem?

Polecane posty

Gość gość

No zdarzyło się, (nie pierwszy raz) ale pierwszy raz się dowiedziała. A niech to. Postanowiłem jej kupić prezent z tej okazji. W końcu jesteśmy małżeństwem a to zobowiązuje obie strony, a ona nie powinna robić z tego powodu awantur i strzelać fochów. Chcę kupić jej branzoletkę na rękę srebrną. Powinna się ucieszyć prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej sprezentuj jej rozwód z orzeczeniem o Twojej winie, niech odpocznie od takiego osobnika, jak TY, autorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam grzecznie to grzecznie odpowiadaj, jak masz napięcia przedmiesiączkowe to zjedz sobie lodów i do spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup jej mieszkanie. Serio. Żaden prezent nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę jej kupował mieszkania, gdyż planuję z nią dalej mieszkać. Po co mam jej kupować mieszkanie? Ale rady chyba same głąby tu siedzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup jej książkę pt "Nie taka zdrada straszna jak ja malują"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z Ciebie dałn, autorze :D serio myślisz, że poza rozwodem coś ją uspokoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo "co zrobić gdy serce pęka". Bransoletki to mozna kupić na rocznicę a nie na coś takiego.. Zresztą prezent nie pomoże jeśli nie zechce z tobą byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakie dwie strony dziala narazie to ty ****asz wszystko co się rusza czyli małżeństwo działa ale tylko z jej strony ciesz sie ze Ci jajc nie obciela ja na jej miejscu od razu bym Ci rzeczy za drzwi wystawila terax tylko czekać az Ciebie malzonka w rogi walnie i to nie raz moze kiedyś tam sie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup żonie godzinę seksu z facetem , to poprawi jej nastrój a twój sp....... i będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro zaproszę żonke na kolacje i sobie pogadamy co dalej, wręcze jej naszyjnik i będzie zadowolona jak zawsze. JEstem pewny znam ją, jeden skok w bok nikomu nie zaszkodził. O jej zdradzie nie ma mowy nie moge byc z kobietą która sie puszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup jej gpsa i kontroluj teraz, bo może się puścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety sie puszczają po zdradzie męża trzeba je pilnować ja swoją śledziłem przez miesiąc gdzie chodzi po pracy na szczęście chodziła do kościoła tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale lepiej ją mniej teraz na oku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłem swojej komplet z pereł kolczyki, naszyjnik i bronsoletke. Później spiewka ze ja lubię sex a ona chyba nie i w końcu wzięła winę na siebie ze za mało mi dawała. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypadkowo znalazlam twoj post. Na zdrade nie ma prezentow. wszystko zalezy od tego czy sie kochacie i czy Ona jest pewna twojej milosci. Maz mnie tez zdradzil 3 lata temu. Chcialam od niego odejsc ale mi nie pozwolil, sila trzymal mnie przy sobie. NA poczatku jest bardzo ciezko, Ona nigdy ci nie wybaczy, moze nauczy sie z tym zyc, ale wiedz ze kobiety sa rozne. Ja dalej jestem ze swoim mezem , ale wiedz ze po tym jak mnie zdradzil , ja zdradzilam go dwukrotnie. Kocham go nie samowicie, ale musialam to sobie odbic. Jak chcesz z nia byc, to prezentami jej nie kupisz. Musisz dac jej czasu i on nia walczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ganjah
Tak się zastanawiam, czy wy ludzie sobie jaja robicie, czy rzeczywiście na tym świecie są tacy idioci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że jaja sobie robia :D:D z reszta to tak napisane prowokacyjnie ;) Srebrna bransoletka oj bieda bieda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno. Jezeli z ciebie taki ogier i nie byl to pierwszy raz tak wiec napewno nie jest to ostatni raz. Tak wiec jezeli twoja zona to kobieta z charakterem to daj sobie spokuj. Bo ona napewno bedzie cie sprawdzac. Jak nie dzis, to za rok , ale i tak sie dowie , bo kobiety sa lepszymi dedektywami niz sie wam szystkim wydaje. Jest masa sposobow aby was przeswietlic. Tak wiec jezeli nie byl to twoj ostatni raz , po prostu daj jej odejsc, aby nie musiala wyplakiwac twoich innych zdrad i marnowac swojego czasu. lepiej niech znajdzie sobie kogos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup jej pralinki, widzialem w biedrze za 6.75pln calkiem tanio, chocaz jak wstrzymasz sie, przed swietami moga byc tansze, zreszta jak uwazasz to twoja zona. Mam nadzieje ze nie narobiles problemu tamtej dziewczynie, szkoda by bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy wszyscy durnie jestescie. Laska ma racje - teraz jej kolej aby cie zdradzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie że jaja sobie robimy :D przecież to kafe jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no :( z seksu jaja? zeby mnie tak chcial ktos na godzine :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie jaja?!!, owszem jak stac cie na nowiuski telewizor to jej kup, nie bardzo wiem jakie wy tam w Polsce sobie szeroko cenicie LG, Rubin, Neptun?.. zreszta jak dlamnie możesz jej kupic nawet Huyndaia albo Skode, tylko czy stac cie, he? watpie, pralinki dobry wybor, chyba ze chcesz na stale wtedy jajko niespodzianke, byc moze pierscionek trafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodki jesteś mój zdrajco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj są same prowokacje :) prawdziwych tematów ciężko jest uraczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kobietki wyżej,którą mąż siłą trzymał i nie pozwolił odejść.Przykuł Cię do kaloryfera? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widac mąż ją zdradził a ona musiała dwa razy "sobie odbić" Kobiety to jednak puszczalskie szmaty zdradliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci są prawdziwymi dziw/karskimi hipokrytami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×